صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

Junior Member

Question پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با امارات مي تونيد سگ تون رو بياريد ايران
    ممنون دوست عزیز.
    یه سوال دیگه هم دارم.
    میدونید برای ورود به ایران باید چقدر به گمرگ بابت سگ پرداخت بشه؟؟؟

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

دوستان من امروز با IKA قسمت بار صحبت کردم گفت میکروچیپ و مدارک سلامتش کامل باشه مشکلی نداره می تونم ببرمش. پس این چیزا که میگین باید از قبل هماهنگ بشه و اینا چیه!!؟ من که گیج شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    دوستان من امروز با IKA قسمت بار صحبت کردم گفت میکروچیپ و مدارک سلامتش کامل باشه مشکلی نداره می تونم ببرمش. پس این چیزا که میگین باید از قبل هماهنگ بشه و اینا چیه!!؟ من که گیج شدم.
    همينطوري حيوون رو كه نمي تويند ببريد فرودگاه كه
    بايد توي PNR بليتت NOTE داشته و با ارلاينز هماهنگ كرده باشيد
    وزن حيوون نوعش وزن قفسش و غيره

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    همينطوري حيوون رو كه نمي تويند ببريد فرودگاه كه
    بايد توي PNR بليتت NOTE داشته و با ارلاينز هماهنگ كرده باشيد
    وزن حيوون نوعش وزن قفسش و غيره
    ممنون از پاسختون. من الان باید با کجا هماهنگ کنم؟ با کی تماس بگیرم؟ میخوام با ایران ایر برم.

دوستان من کلی تحقیق کردم و ظاهرا اینطوریه که باید اول ببرمش پیش دامپزشک واکسن و ایناشو بزنم بعد یه تاییدیه و مجوز خروج از اداره دامپزشکی بگیرم. بعدش یه قفس مناسب طبق استاندارد ایرلاین ها واسش تهیه کنم، با ایرلاین مربوطه هماهنگ کنم و تمام. قاعدتا با انجام این مراحل می تونم روز پرواز با خودم ببرمش فرودگاه و مشکل خاصی نخواهد بود.

در ضمن دوستانی که قصد دارن سگ، گربه و یا جوندگان خودشون رو به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا ببرن باید یه سری مراحل دیگه نظیر انجام تیتر هاری رو انجام بدن. کشورهایی مثل آلمان انگلیس و ایرلند به طور کلی قوانین سخت گیرانه تری دارن. بعلاوه زمانی که مبدا سفر شما ایران باشه کار سخت ترم می شه.

در این لــــینک به طور کامل روند کار توضیح داده شده.

پ.ن:
    کسایی که واقعا به حیوونشون وابسته هستند و دوستش دارند، می دونند که دل کندن ازش و واگذار کردنش واقعا کار سختیه. من صحبت دوستمون که چند صفحه قبل گفته بود حیوونو بفروشین پولشو بزنین به جیب رو درک نمی کنم!! شخصا حاضرم همه دردسر هاشو به جون بخرم و با خودم ببرمش.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    در ضمن دوستانی که قصد دارن سگ، گربه و یا جوندگان خودشون رو به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا ببرن باید یه سری مراحل دیگه نظیر انجام تیتر هاری رو انجام بدن. کشورهایی مثل آلمان انگلیس و ایرلند به طور کلی قوانین سخت گیرانه تری دارن. بعلاوه زمانی که مبدا سفر شما ایران باشه کار سخت ترم می شه.

در این لــــینک به طور کامل روند کار توضیح داده شده.

پ.ن:
    کسایی که واقعا به حیوونشون وابسته هستند و دوستش دارند، می دونند که دل کندن ازش و واگذار کردنش واقعا کار سختیه. من صحبت دوستمون که چند صفحه قبل گفته بود حیوونو بفروشین پولشو بزنین به جیب رو درک نمی کنم!! شخصا حاضرم همه دردسر هاشو به جون بخرم و با خودم ببرمش.
    بعضي از كشورها هم مثل استراليا به هيچ وحه ورود هيچ حيووني رو از ايران قبول نميكنند
    يكي از دوستان اين فروم مجبور شد سگش رو ببره مالزي بذاره تا بتونه بعدن ببردش استراليا

Junior Member

آیا تاحالا کسی‌ سگشو به کشور فنلاند یا هر کشور دیگه در اروپبرد؟ من آزمایش خون سگمو کجا بفرستم که سریع جواب بدن که خوب باشه و سریع جواب بیاد؟ خواهشاً سریع جواب بدین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

اونطور که من قبلا تحقیق کردم برای اروپا باید نمونه خونشو با دی اچ ال بفرستین ترکیه. آزمایشات ایرانو قبول ندارن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط N_b18 نمایش پست ها
    آیا تاحالا کسی‌ سگشو به کشور فنلاند یا هر کشور دیگه در اروپبرد؟ من آزمایش خون سگمو کجا بفرستم که سریع جواب بدن که خوب باشه و سریع جواب بیاد؟ خواهشاً سریع جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - دانشگاه اصفهان

دوستان ببخشید بی ربطه اما تاپیک بهتری پیدا نکردم ، قوانین air line ها برا بردن وسایل اسکی به اروپا رو کسی اطلاع داره؟ بار جدا حساب میشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)