صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید بی ربطه اما تاپیک بهتری پیدا نکردم ، قوانین air line ها برا بردن وسایل اسکی به اروپا رو کسی اطلاع داره؟ بار جدا حساب میشه؟؟
    فقط لوفت هانزا تسهيلاتي رو قائل هست براي چوب اسكي مسافر

به سازمان دامپزشکی تهران زنگ بزنید. اونها همۀ کارها رو براتون انجام میدهند و بهتون کامل توضیح می دهند.

دوستان من قصد دارم سگ ام رو به انگلستان ببرم. این رو می دونم که سرم خون سگم رو باید بفرستم به ترکیه، آنکارا اما همۀ پست ها، تز دی تچ ال گرفته تا جمهوری اسلامی، طبق قانون جدید نمی تونن محمولۀ پزشکی رو حمل کنند. می خواستم ببینم چطوری می تونم سرم خون رو از اینجا بفرستم به ترکیه ؟!

Junior Member

ما سگمون رو از تهران بردیم به لندن .. اتفاقی که چند سال یک بار شاید بیفته تمام تجربیات خودم رو در یک وبلاگی نوشتم :

http://mey-experience.blogspot.co.uk...g-post_17.html کلیک کنید

اگه سوالی داشتید حتما بهم ایمیل بدید که بتونم راهنماییتون کنم .. مخصوصا اگه سگتون رو دارید میارید انگلستان ....

در ضمن اخیرا متوجه شدم که پست ها دی اچ ال و غیره دیگه امور پزشکی رو حمل نمی کنن و یک پست دیگه است به نام آرامیکس .... یک نفر داره سگش رو میاره اگر موفقیت آمیز بود خبرش رو دیگه تو وبلاگم می گذارم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط meys57 نمایش پست ها
    ما سگمون رو از تهران بردیم به لندن .. اتفاقی که چند سال یک بار شاید بیفته تمام تجربیات خودم رو در یک وبلاگی نوشتم :
    http://mey-experience.blogspot.co.uk...g-post_17.html کلیک کنید
    اگه سوالی داشتید حتما بهم ایمیل بدید که بتونم راهنماییتون کنم .. مخصوصا اگه سگتون رو دارید میارید انگلستان ....
    در ضمن اخیرا متوجه شدم که پست ها دی اچ ال و غیره دیگه امور پزشکی رو حمل نمی کنن و یک پست دیگه است به نام آرامیکس .... یک نفر داره سگش رو میاره اگر موفقیت آمیز بود خبرش رو دیگه تو وبلاگم می گذارم ...
    من مطالب تون رو خودم توي وبلاگتون
    خيلي تجربه ي خوبي بود
    فقط يك كم زيادروي كرديد راجع به كارمندها ارلاينز و آژانس ها
    نبايد انتظار داشته باشيد كه مقررات گمرك كشورهاي مختلف دنيا رو حفظ باشند
    مقررات گمرك كشورهاي مختلف دنيا كاملن متفاوت هست راجع به ورود حيوانات
    اين چيزي هست كه خودتون بايد تحقيق بفرماييد راجع بهش
    مثل ورود سگ به انگلستان آزاد هست يا خير يا گربه به كانادا و يا سنجاب به استراليا يا طوطی به امريكا
    لوفت هانزا به 200 مقصد دنيا پرواز داره حالا اگر مثلن من يه همستر رو بخوام ببرم ژاپن با خودم با لوفت هانزا كارمند ارلاينز از كجا بايد اين رو بدونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من مطالب تون رو خودم توي وبلاگتون
    خيلي تجربه ي خوبي بود
    فقط يك كم زيادروي كرديد راجع به كارمندها ارلاينز و آژانس ها
    نبايد انتظار داشته باشيد كه مقررات گمرك كشورهاي مختلف دنيا رو حفظ باشند
    مقررات گمرك كشورهاي مختلف دنيا كاملن متفاوت هست راجع به ورود حيوانات
    اين چيزي هست كه خودتون بايد تحقيق بفرماييد راجع بهش
    مثل ورود سگ به انگلستان آزاد هست يا خير يا گربه به كانادا و يا سنجاب به استراليا يا طوطی به امريكا
    لوفت هانزا به 200 مقصد دنيا پرواز داره حالا اگر مثلن من يه همستر رو بخوام ببرم ژاپن با خودم با لوفت هانزا كارمند ارلاينز از كجا بايد اين رو بدونه

من انتظار نداشتم که کارمندهای ایرلاین از این مسئله خبردار باشند. اونها حتی به خودشون زحمت نمی دادند که چند تا تماس ساده بگیرند. اون ها با قاطعیت به من می گفتند که امکان بردن سگ به لندن نیست و لندن اصلا حیوان زنده قبول نمی کنه ... لوفتهانزا که این همه ادعای زیاد داره باید حداقل در مورد کوچکترین شرایط و نادرترین مسائل هم اطلاعات داشته باشه اگر هم نداره باید کارمندهاش رو آموزش بده که یک مسافر را اینقدر ناامید نکنند و با قطعیت بگن نه نمیشه.

مسئله بردن حیوانات خانه گی خیلی مهمه مسئله کوچیکی نیست که خود طرف بره و تحقیق کنه. تازه یکی از جاهایی که باید تحقیق کنه همین ایرلاین ها هستند ... . حالا من سمج بودم و زنگ زدم خود دفتر لوفتهانزا در آلمان که کار من رو راه انداختند. آژانس ها اصلا مد نظرم نبود من مستقیم به دفاتر مرکزی خود ایرلاین ها می رفتم آژانس ها که هیچ اونها کاملا از مرحله پرت هستند. از اون ها که اصلا انتظار نداشتم ولی از دفاتر مرکزی کاملا انتظار می ره که اطلاع داشته باشند اگر هم ندارند بگن ما نمی دونم نه این که به غلط اطلاعات بدهند. عین این میمونه که آدرس از یک نفر بپرسید طرف اشتباه آدرس رو بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط meys57 نمایش پست ها
    من انتظار نداشتم که کارمندهای ایرلاین از این مسئله خبردار باشند. اونها حتی به خودشون زحمت نمی دادند که چند تا تماس ساده بگیرند. اون ها با قاطعیت به من می گفتند که امکان بردن سگ به لندن نیست و لندن اصلا حیوان زنده قبول نمی کنه ... لوفتهانزا که این همه ادعای زیاد داره باید حداقل در مورد کوچکترین شرایط و نادرترین مسائل هم اطلاعات داشته باشه اگر هم نداره باید کارمندهاش رو آموزش بده که یک مسافر را اینقدر ناامید نکنند و با قطعیت بگن نه نمیشه.

مسئله بردن حیوانات خانه گی خیلی مهمه مسئله کوچیکی نیست که خود طرف بره و تحقیق کنه. تازه یکی از جاهایی که باید تحقیق کنه همین ایرلاین ها هستند ... . حالا من سمج بودم و زنگ زدم خود دفتر لوفتهانزا در آلمان که کار من رو راه انداختند. آژانس ها اصلا مد نظرم نبود من مستقیم به دفاتر مرکزی خود ایرلاین ها می رفتم آژانس ها که هیچ اونها کاملا از مرحله پرت هستند. از اون ها که اصلا انتظار نداشتم ولی از دفاتر مرکزی کاملا انتظار می ره که اطلاع داشته باشند اگر هم ندارند بگن ما نمی دونم نه این که به غلط اطلاعات بدهند. عین این میمونه که آدرس از یک نفر بپرسید طرف اشتباه آدرس رو بده.
    كارمند هاي ارلاينز همون كارمندان سابق آژانس ها هستند و اطلاعات دقيقي راجع به هيچ مسئله ی گمرگي ندارند
    توي ايران اغلب اطلاعات نادرستي به مسافرين ميدن راجع به بار مقررات گمرك و ويزاي ترانزيت
    براي همين اگر ازشون راجع به اين سه تا مورد اگر سوالي كنيد انتظار جواب صحيح ازشون نداشته باشيد

Junior Member

سلام ما قراره که حدود 1 ماهه دیگه زمینی به ترکیه بریم میخواستم ببینم چطوری میتونم سگمو با خودم ببرم؟؟؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون

Junior Member

ايا كسي ميدونه فرم Annex II رو بايد دامپزشكي پر كنه يا اداره كل دامپزشكي تهران؟ تا به حال كسي هست اين فرم رو براى اروپا براى بردن سگ پر كرده باشه؟

Junior Member

سلام من يه سگ پنج ماهه پكينيز دارم كه ميخوام با خودم ببرمش لندن، با يه موسسه نقل و انتقال حيوانات تو لندن صحبت كردم همه مدارك رو ميتونم جور كنم فقط يه مشكلي كه هست ميگه بعد از واكسن هاري بايد يه آزمايش خون بده ( كه آزمايشگاه مورد قبول تو ايران ندارن و بايد نمونه خون بره تركيه كه من اين مشكل رو هم حل كرد) بعد از اينكه جواب آزمايش اومد سه ماه بايد بگذره تا بعدا بتوني به لندن واردش كني وگرنه بايد اين سه ماه رو توي لندن تو قرنطينه بگذرونه كه هزينش نزديك ١٠ ميليون ميشه!!!. مشكل من اينجاست كه اين سه ماه رو نميتونم صبر كنه تازه امروز بردمش آزمايش و من نهايتا باي ٢٨ مهر لندن باشم، از يكي از مسئولان دامپزشكي شنيدم كه بعضيها ريسك ميكنن و به اين سه ماه كار ندارن و ميبرنش، ميخوام بدونم كسي از دوستان تجربه اي تو اين حوزه داره؟ حسابي موندم سردرگم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)