صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

نقل قول نوشته اصلی توسط jeihani نمایش پست ها
    سلام من يه سگ پنج ماهه پكينيز دارم كه ميخوام با خودم ببرمش لندن، همينجا ميتونم در موردش بپرسم؟ آخه ديدم پيامهاي قبلي همه مال آمريكاست
    سلام
    همين دوستمون سگش رو به انگليس برده ديگه
    پيام ها قبلي رو وقت بگذاريد بخونيد لطفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meys57 نمایش پست ها
    ما سگمون رو از تهران بردیم به لندن .. اتفاقی که چند سال یک بار شاید بیفته تمام تجربیات خودم رو در یک وبلاگی نوشتم :

http://mey-experience.blogspot.co.uk...g-post_17.html کلیک کنید

اگه سوالی داشتید حتما بهم ایمیل بدید که بتونم راهنماییتون کنم .. مخصوصا اگه سگتون رو دارید میارید انگلستان ....

در ضمن اخیرا متوجه شدم که پست ها دی اچ ال و غیره دیگه امور پزشکی رو حمل نمی کنن و یک پست دیگه است به نام آرامیکس .... یک نفر داره سگش رو میاره اگر موفقیت آمیز بود خبرش رو دیگه تو وبلاگم می گذارم ...

سلام من يه سگ پنج ماهه پكينيز دارم كه ميخوام با خودم ببرمش لندن، با يه موسسه نقل و انتقال حيوانات تو لندن صحبت كردم همه مدارك رو ميتونم جور كنم فقط يه مشكلي كه هست ميگه بعد از واكسن هاري بايد يه آزمايش خون بده ( كه آزمايشگاه مورد قبول تو ايران ندارن و بايد نمونه خون بره تركيه كه من اين مشكل رو هم حل كرد) بعد از اينكه جواب آزمايش اومد سه ماه بايد بگذره تا بعدا بتوني به لندن واردش كني وگرنه بايد اين سه ماه رو توي لندن تو قرنطينه بگذرونه كه هزينش نزديك ١٠ ميليون ميشه!!!. مشكل من اينجاست كه اين سه ماه رو نميتونم صبر كنه تازه امروز بردمش آزمايش و من نهايتا باي ٢٨ مهر لندن باشم، از يكي از مسئولان دامپزشكي شنيدم كه بعضيها ريسك ميكنن و به اين سه ماه كار ندارن و ميبرنش، ميخوام بدونم كسي از دوستان تجربه اي تو اين حوزه داره؟ حسابي موندم سردرگم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    من پیامشون رو خوندم وبلاگشون رو هم خوندم اما سئوال من توش نبود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    اون پيامي كه گفتم همه مال آمريكاست رو اشتباه زدم عذر نيخوام

Junior Member

كسي ج سوال منو نميدونه؟

Junior Member

سلام. من همه اين سيكل رو براي بردن سگم به سوئد طي كردم و تا هفته آينده سه ماه بعد از جواب تيتر هاري كه از تركيه گرفتم ، تموم ميشه. خوشبختانه همزمان با رفتنم شد. اما دوست عزيز چون اونجا قوانين سختي دارن فكر ميكنم مطمئن ترين كار اينه كه سگتون رو تو ايران پيش كسي بذارين تا سه ماه كامل شه بعد براتون بفرسته. البته شايعاتي شنيدم تو اين مدت مبني بر اينكه اگر نتايج تست آزمايشگاه هاي معتبر خودشون باشه احتمال اينكه تو فرودگاه مقصد قرنطينه نشه زياده اما نميشه به اين حرفها اطمينان كرد. ميتونيد از سفارت بپرسيد . مثلا سفارت سوئد به من يه شماره تو سوئد رو داد كه بايد از اونا ميپرسيدم و منم ازدوستم كه مقيم اونجا بود خواهش كردم تماس بگيره و اطلاعات كافي كسب كنه و به من بگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم سگ ام رو به انگلستان ببرم. این رو می دونم که سرم خون سگم رو باید بفرستم به ترکیه، آنکارا اما همۀ پست ها، تز دی تچ ال گرفته تا جمهوری اسلامی، طبق قانون جدید نمی تونن محمولۀ پزشکی رو حمل کنند. می خواستم ببینم چطوری می تونم سرم خون رو از اینجا بفرستم به ترکیه ؟!
    سلام. من سه ماه پيش نمونه سرم خوني سگم رو به همين آزمايشگاه با پست دي اچ ال فرستادم. اگه سوالي دارين در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hili نمایش پست ها
    سلام. من همه اين سيكل رو براي بردن سگم به سوئد طي كردم و تا هفته آينده سه ماه بعد از جواب تيتر هاري كه از تركيه گرفتم ، تموم ميشه. خوشبختانه همزمان با رفتنم شد. اما دوست عزيز چون اونجا قوانين سختي دارن فكر ميكنم مطمئن ترين كار اينه كه سگتون رو تو ايران پيش كسي بذارين تا سه ماه كامل شه بعد براتون بفرسته. البته شايعاتي شنيدم تو اين مدت مبني بر اينكه اگر نتايج تست آزمايشگاه هاي معتبر خودشون باشه احتمال اينكه تو فرودگاه مقصد قرنطينه نشه زياده اما نميشه به اين حرفها اطمينان كرد. ميتونيد از سفارت بپرسيد . مثلا سفارت سوئد به من يه شماره تو سوئد رو داد كه بايد از اونا ميپرسيدم و منم ازدوستم كه مقيم اونجا بود خواهش كردم تماس بگيره و اطلاعات كافي كسب كنه و به من بگه.
    سلام
    ممنون از راهنمائيتون من هم آزمايش خونش رو فرستادم تركيه تا يه هفته ديگه جوابش مياد اما مشكل اينجاست كه هنوز نتونستم فرد مناسبي كه بتونه توي اين سه ماه نگهش داره پيدا كنم مادرم با اينكه دوستش داره اما شرايط نگهداريش رو نداره و اذيت ميشه اعصابم خورده واقعا

Junior Member

سلام. من سه ماه پيش نمونه سرم خوني سگم رو به همين آزمايشگاه با پست دي اچ ال فرستادم. اگه سوالي دارين در خدمتم.
    سلام من نمونه خون سگم رو از طريق يه بيماررستان دامپزشكي تهران فرستادم تركيه من فقط هزينه اش رو پرداخت كردم كه اون هم البته بايد بديد به يه نفر كه ساكن تركيه يا هر كشوري خارج از ايرانه چون از ايران نميتونيد پول رو پرداخت كنين

میشه بگید با کدوم ایرلاین می برینش ؟ من هرجا تماس میگیرم قبول نمی کنن، برای لندن میخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)