صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

سلام دوستان
    به نظر میرسه دیگه کسی به اینجا سر نمیزنه ولی خوب من با توجه به اهمیته موضوع گفتم ضرر نداره سوالمو بپرسم شاید یه بنده خدایی تونست کمکم کنه.
    من تا سه ماهه دیگه اگر خدا بخواد عازمه کانادا هستم و میخوام گربه امو با خودم ببرم. میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که سگ یا ترجیحا گربشو با خودش برده باشه. روند کار تو فرودگاهه امام و تورنتو چطوریه ؟ هزنه نگهداریه حییون اونجا حدودا ماهیانه چقدره؟؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من 3ماه پیش کارای گربه ی دوستم برای آمریکا رو به شرح زیر انجام دادم:
    1. تزریق واکسن هاری، سه گانه و دادن قرص انگل و ثبت آن در شناسنامه ای که خود دامپزشکی داده بود
    2. گذاشتن میکروچیپ و گرفتن شناسنامه (پاسپورت) گربه
    3.هماهنگی با ایرلاین که گربه همراه مسافر در کابین هست و دادن سایز باکس گربه به ایرلاین (این هماهنگی بخاطر این هست که یه موقع چندتا مسافر به همراه سگ و گربه در پرواز نباشن.)
    4. گرفتن گواهی سلامت گربه از دامپزشک معتبر
    5. گرفتن اجازه خروج گربه از اداره دامپزشکی کل که در خیابان نصر هست. مدت اعتبار اجازه خروج 1هفته بود. که بهتره روزی که میخواید برید اجازه خروج بگیرید، گواهی سلامت صادر شده باشه. (مدارک لازم تا جایی که یادمه اصل و کپی: پاسپورت مالک، پاسپورت گربه، گواهی سلامت)
    ویرایش توسط melikam : May 21st, 2015 در ساعت 06:59 PM دلیل: اضافه کردن مطلب

Junior Member

خودم دوتا گربه دارم که میخوام 1 ماه دیگه ببرم کانادا. با توجه به اینکه پسر هستن و جثه شون بزرگه(با وجود اینکه وزنشون با باکسشون از 8 کیلو کمتره) ترجیح دادم که برای راحتیشون توی قسمت بار باشن، بخاطر همین لوتفهانزا رو انتخاب کردیم چون قسمتی که حیوانات رو میذارن از نظر فشار و دما و اکسیژن مثل کابین هست. موقع خرید بلیط، اندازه باکس و وزن گربه با باکسش باید داده میشدو حتما تو بلیط ثبت میشد و چون مقصد تورنتو هست باید لوفتانزا-لوفتانزا میگرفتیم، چون تو ایران هماهنگی داشتن گربه رو با ایرکانادا انجام نمیدن و ممکنه ایرکانادا جا نداشته باشه براشون. بچه هارو هم همونجایی که چمدون هارو تحویل میدیم، تحویل میگیرن.
    پروسه هم بصورت کارایی هست که برای امریکا انجام دادم و نیازی به آزمایش تیتر هاری نیست و زدن واکسن هاری مهمه. یه سایت خیلی خوبی هست که میتونین ازش استفاده کنین.
    Www.pettravel.com
    اگر اطلاعات جدیدی پیدا کردم، حتما به اشتراک میذارم.

Junior Member Lilyyy آواتار ها

سلام، من میخواستم سگم رو از مالزی بفرستم به مونترال. کسی تجربه این کار رو داره که منو راهنمایی کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melikam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3ماه پیش کارای گربه ی دوستم برای آمریکا رو به شرح زیر انجام دادم:
    1. تزریق واکسن هاری، سه گانه و دادن قرص انگل و ثبت آن در شناسنامه ای که خود دامپزشکی داده بود
    2. گذاشتن میکروچیپ و گرفتن شناسنامه (پاسپورت) گربه
    3.هماهنگی با ایرلاین که گربه همراه مسافر در کابین هست و دادن سایز باکس گربه به ایرلاین (این هماهنگی بخاطر این هست که یه موقع چندتا مسافر به همراه سگ و گربه در پرواز نباشن.)
    4. گرفتن گواهی سلامت گربه از دامپزشک معتبر
    5. گرفتن اجازه خروج گربه از اداره دامپزشکی کل که در خیابان نصر هست. مدت اعتبار اجازه خروج 1هفته بود. که بهتره روزی که میخواید برید اجازه خروج بگیرید، گواهی سلامت صادر شده باشه. (مدارک لازم تا جایی که یادمه اصل و کپی: پاسپورت مالک، پاسپورت گربه، گواهی سلامت)
    اطلاعت بسیار خوبی رو با ما به اشتراک گذاشتید. ازتون سپاس گزارم.
    فقط دو مورد اول اینکه آیا بجز هماهنگی با ایرلاین نیاز به پرداخت هزینه جداگانه هم هست؟
    و اینکه شما چه باکسی تهیه کردید؟ من باکس مناسبی میخوام که زیر صندلی هواپیما جا بشه. چون گربه هام کوچیک و کم وزن هستن و نمیخوام به قسمت بار بسپرم.

Junior Member

سلام دوستان من 2 تا لاکپشت گوشقرمز دارم میخوام ببرمشون ترکیه ایا راهی هست که بتونم ببرمشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rihan نمایش پست ها
    اطلاعت بسیار خوبی رو با ما به اشتراک گذاشتید. ازتون سپاس گزارم.
    فقط دو مورد اول اینکه آیا بجز هماهنگی با ایرلاین نیاز به پرداخت هزینه جداگانه هم هست؟
    و اینکه شما چه باکسی تهیه کردید؟ من باکس مناسبی میخوام که زیر صندلی هواپیما جا بشه. چون گربه هام کوچیک و کم وزن هستن و نمیخوام به قسمت بار بسپرم.
    سلام،
    ببخشید من خیلی وقت بود که سر نزده بودم.
    در مورد سوال اول بله، من برای هرکدوم از گربه هام، معادل ریالی 200 دلار پرداخت کردم. ولی برای کابین فکر میکنم که 100 دلار باشه. فقط یادتون باشه که این مبلغ رو یا نقد داشته باشید و یا در کارت بانک ملی که بنام خودتون (کسی که داره گربه هارو میبره) باشه.
    در مورد باکس، باکس های داخل کابین و قسمت بار باهم متفاوته. فروشگاه های مربوط به وسایل حیوانات، دارن. مثلا من برای دوستم که میخواست گربشو ببره امریکا، از این سبد های چرخداری که مخصوص سگ هست، ولی سایز کوچکش رو گرفتم که اون ساعتی رو که برای پرواز دومش باید تو فرودگاه منتظر باشه، بتونه راحت باشه. حتما در مورد سایز باکس با ایرلاینتون هماهنگ باشین. (زمانی که بلیط میگیرید، سایز باکس و وزن گربه در بلیط قید میشه)
    در مورد قرار دادن دو گربه در یک باکس بزرگ، متاسفانه اطلاع ندارم. اگر با لوفتهانزا سفر میکنین، یه سری به دفترشون توی خیابان ولیعصر بزنید.

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان، من یک ماه دیگه می رم آلمان و می خوام اگه بشه، گربه ام رو با خودم به آلمان ببرم. آیا کسی تجربه ای از بردن گربه به کشورهای اروپایی داره؟ در مورد هزینه و شرایط سفرش. ممنون می شم راهنمایی کنین. من وقت زیادی ندارم. فکر می کنین تو این مدت می تونم همه ی کارهاش رو انجام بدم؟ ممنون.

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان، من جواب سوال خودم رو خودم پیدا کردم. پروازی که من قراره باهاش برم "جرمنیا" هستش، به مقصد برلین. خواستم بگم، کارهایی که تو ایران برای گربه یا سگ انجام می دیم، چون کارتش از ترکیه می آد، مورد تأیید آلمان هم هست. به همین خاطر قرنطینه ای در کار نیست و همه چیز به همون کارت سلامت و واکسن های لازم بستگی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط persephone نمایش پست ها
    سلام دوستان، من جواب سوال خودم رو خودم پیدا کردم. پروازی که من قراره باهاش برم "جرمنیا" هستش، به مقصد برلین. خواستم بگم، کارهایی که تو ایران برای گربه یا سگ انجام می دیم، چون کارتش از ترکیه می آد، مورد تأیید آلمان هم هست. به همین خاطر قرنطینه ای در کار نیست و همه چیز به همون کارت سلامت و واکسن های لازم بستگی داره.
    درسته من هم الان زنگ زدم گفتن قرنطینه نداره.بهترین کار اینه که حیونتون رو ببرید.من پارسال اینکارو نکردم گربم اینجا گم شد و من اونجا از غصه داشتم مییمردم.امسال می خوام یه گربه دیگه ببرم. گفتن 90 روز طول می کشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)