صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

دوستان من دوتا عروس هلندی دارم میخوام ببرمشون با خودم کره جنوبی،چیکار باید بکنم؟؟؟بدون این دوتا نمیتونم زندگی کتم توروخدا بگید چیکارکنم
    از اینم میترسم تو راه اذیت بشن،میخوام حتما داخل هواپیما پیش خودم باشن

ببخشید من دوتا مرغ عشق دارم ، کسی میدونه چه کارایی واسه بردنشون باید انجام داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    ببخشید من دوتا مرغ عشق دارم ، کسی میدونه چه کارایی واسه بردنشون باید انجام داد؟
    سلام.مرغ عشقای شما اگر شناسنامه داشته باشن که کارتون راحتتر میشه.واگر نداشته باشن باید به یک کلینیک دامپزشکی مراجعه کنید و اونجا بعد از انجام یه سری معاینه برای انها شناسنامه بین المللی صادر میکنن که تایید میکنه از نظر بیماری و سایر انگل ها مشکلی ندارن و واکسن ها ر دریافت کردن و بعد یک میکروچیپ بین المللی هم به انها تزریق میشه که در زمان خروج از ایران توسط افراد فرودگاه چک میشه و روی ان مشخصات حیوان وصاحب حیوون هستش.
    با همچین شرایطی شما مجوز خروج مرغ عشق هاتون رو از ایران خواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط bermoda1 نمایش پست ها
    سلام.مرغ عشقای شما اگر شناسنامه داشته باشن که کارتون راحتتر میشه.واگر نداشته باشن باید به یک کلینیک دامپزشکی مراجعه کنید و اونجا بعد از انجام یه سری معاینه برای انها شناسنامه بین المللی صادر میکنن که تایید میکنه از نظر بیماری و سایر انگل ها مشکلی ندارن و واکسن ها ر دریافت کردن و بعد یک میکروچیپ بین المللی هم به انها تزریق میشه که در زمان خروج از ایران توسط افراد فرودگاه چک میشه و روی ان مشخصات حیوان وصاحب حیوون هستش.
    با همچین شرایطی شما مجوز خروج مرغ عشق هاتون رو از ایران خواهید داشت.
    راستش دیشب یه عالمه سرچ کردم، ظاهرا بعضی از کشورا مثل امریکا قوانین سختی دارن برای ورود پرنده ها. قرنطینه یه ماهه و اجازه ورود خیلی سخت و وارد شدن فقط از سه فرودگاه مشخص نیویورک و لس انجلس و میامی باید انجام شه. تهش هیچ تضمینی هم ندارن که زنده تحویلشون بدن. به ازای قرنطینه هر پرنده هم 450 دلار میگیرن . منم دوتا دارم میشه 900 دلار. پول هواپیما و دامپزشکی و بقیه کاغذ بازیها هم بماند. عملا 5-6 میلیونی اب میخوره.
    دیگه مجبورم همین جا بذارمشون.
    خیلی ناراحت کننده هست ولی با توجه به قوانینی که دارن کاری نمیشه کرد.

Senior Member baharina آواتار ها

سلام دوستان هفته پيش گربه ام رو به كانادا اوردم( مراحل به ترتيب)
    ١-گذاشتن ميكروچيپ و تزريق واكسن هاري (زنان خروج حيوان بايد ١ماه از واكسن گذشته باشه) و ثبت در شناسنامه
    ٢-گرفتن گواهي سلامت از دامپزشك
    ٣-مراجعه با شناسنامه حيوان, پاسپورت صاحب حيوان و گواهي سلامت به اداره دامپزشكي (نصرت غربي) يك هفته قبل پرواز (كپي مدارك فوق هم بگيريد)
    ٤-صدور بليط در ايرلاين براي حيوان و دادن وزن و ابعاد باكس (پرداخت ١٨٥ دلار به تومان جهت بليط حيوان در فرودگاه انجام ميشه)
    در فرودگاه امام در ترمينال ورودي ب به اتاق قرنطينه بريد. مدارك فوق رو ارائه بدبد و نامه عبور از گمرك رو بگيريد
    در فرودگاه تورنتو هم در فرمي كه در هواپيما بتون ميدن اوردن حيوان رو اطلاع بدين و مبلغ ٣٠دلار رو بپردازين

Junior Member

سلام دوستان
    من یک ماه بعد میرم آمریکا و میخوام گربه ام رو چند روز قبلش بفرستم برای یکی از آشناها اونجا. یکمی اطلاعات نیاز دارم هم در مورد کل هزینه ها ( میکروچیپ و گواهی سلامت و بلیت و غیره) و هم در مورد اینکه توی پرواز لوفتانزا (قسمت بار) چجوری براش جا رزرو کنم و بلیت بگیرم. باید اینترنتی بگیرم یا برم آژانس؟
    ممنونم از کمکتون. این هم ایمیلمه: [############]
    ویرایش توسط darklord : August 15th, 2016 در ساعت 01:46 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام دوستان.خوب هستین؟نماز روزتون قبول.

توروخدا کمکم کنین.یه پرنده دارم عروس هلندی.چند روز دیگه عازم مشهدم مجبورم باخودم
    ببرمش.بهش وابستم نمیتونم بفروشم.میخوام بدونم پروازهایی مث آتا وماهان امکان این هست که حیوونمو
    باخودم ببرم داخل؟یا به عنوان بار بره قسمت بار؟قفسش چجوری باید باشه؟از فرودگاه پرسیدم گف چوبی
    باید باشه.ازکجا بگیرم اخه؟ جایی هست که بفروشن باکسای مخصوص؟ یا شرکتایی میشناسین که مخصوص حمل
    حیوانات باشه؟ یا مثلا با پست میتونم بفرستم؟

ببشتر دوس دارم همرا خودم باشه.تو نت هم تحقیق میکنم ببشتر برای خارج از کشور نوشتن 😭😭😭😭😭

دوستان عزیز من جولای ۲۰۱۶ گربه خودم را همراه خودم به تورنتو انتقال دادم که مراحل رو بطور خلاصه ذکر میکنم امیدوارم مفید واقع بشه
    ۱: در ابتدا حتما برای حیوان خود شناسنامه معتبر از یکی از کلینیک های دامپزشکی در شهر مورد سکونت گرفته و حتما چیپست در بدن حیوان نصب شود
    ۲:یک ماه قبل از سفر به کلینیک دامپزشکی مراجعه و حتما واکسن هاری تزریق شود
    ۳:پانزده روز بعد مجددا به کلینیک مراجعه و آزمایش تیتر هاری از حیوان گرفته شود و گواهی سلامت از دامپزشک دریافت گردد
    ۴:یک هفته قبل از مسافرت با همراه داشتن شناسنامه حیوان، گواهی سلامت،جواب آزمایش تیتر هاری و پاسپورت خودتان به اداره دامپزشکی استان محل سکونت مراجعه و لایسنس سلامت و خروج را دریافت میکنید
    ۵:سبد یا قفس مورد نظر جهت حمل حتما باید در حدی بزرگ باشد باشد که حیوان احساس ناراحتی نکند .(بتواند راحت در آن بخوابد)همچنین ظرف آب و غذا برای ۲۴ ساعت در دسترس حیوان قرار گیرد(بهتر است به قفس فیکس شود)اگر حیوان شما مثل گربه من بیقراری میکرد چند ساعت قبل از سفر به دامپزشک مراجعه و آرامبخش تزریق گردد
    ۶: بلیط سفر باید حتما از لوفت هانزا یا شرکت دیگری که حیوانات خانگی را حمل میکند رزرو شودکه در حال حاضر تا وزن ۸ کیلوگرم (وزن قفس و حیوان) مبلغ صدو پنجاه یورو یا معادل ریالی آن در فرودگاه و پای کانتر اخذ میشود.برای حیواناتی مانند سگ با وزن سنگینتر هم همین مراحل طی میشود ولی بر اساس وزن قیمت بیشتری برای حمل پرداخته میشود.
    ۷: در تورنتو هم تمام مدارکی که در بالا شرح داده شد توسط گمرک بازبینی و مبلغی در حدود ۴۰ دلار کانادا از شما اخذ میگردد.لازم به ذکر است دولت کانادا مدارک اخذ شده از ایران را پذیرفته و حیوان شما قرنطینه ندارد.
    سعی کردم بطور جامع مطالب را عنوان کنم اگر سئوالی باقی ماند میتوانید مطرح کنید تا در حد توان پاسخگو باشم

Junior Member

می‌تونید لطفا برای همراه بردن سگ به کشور انگلیس (منچستر) راهنمایی کنید؟ مدارک لازم برای اتحادیه اروپا رو مشکلی نداریم و داریم تهیه میکنیم ولی برای انتقال سگ بهترین هواپیمایی کدوم هست و آیا میشه با پرواز خودمون ببریمش؟

سلام من یه ماهی فایتر دارم و میخوام با خودم به کانادا ببرم آیا نیاز به مدارکی چیزی هست ؟؟ گیر نمیدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)