صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

Banned

Red face باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

دوستانی که در اسپانیا ساکن هستن تجربیاتشون در اختیار تازه وارد ها قرار بدن !

من چند روز دیگه عازم اسپانیا هستم . میخوام یه سیم کارت بگیرم که هم هزینه مکالمه اش با ایران مناسب باشه و هم هزینه استفاده از اون تو اسپانیا ارزون . اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ؟

و کدوم بانک توصیه میشه برای باز کردن حساب که ویزا کارت یا مستر کارت بده و بشه از ایران پول فرستاد واسش ؟

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

سلام
    در مورد سیم کارت من با چند تا از دوستان اسپانیاییم صحبت می کردم و نظر بیشترشون این بوده که :
    Yoigo ارزونترین هستش

Orange,Movistar,Vodafone مورد استفاده عموم دانشجوهاست اصولاً

این ها رو هم معرفی کردن:
    Digimobil
    Simyo
    Pepephone
    بعضی از شرکت ها قراردادی هستن مثل همراه اول دائم تو ایران یه سری دیگه هم اعتباری مثل همون اولی که گفتم ارزون تره .... که به نظرم واسه ما دانشجوها نمیصرفه اون موردش ....

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    دوستانی که در اسپانیا ساکن هستن تجربیاتشون در اختیار تازه وارد ها قرار بدن !

من چند روز دیگه عازم اسپانیا هستم . میخوام یه سیم کارت بگیرم که هم هزینه مکالمه اش با ایران مناسب باشه و هم هزینه استفاده از اون تو اسپانیا ارزون . اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ؟

و کدوم بانک توصیه میشه برای باز کردن حساب که ویزا کارت یا مستر کارت بده و بشه از ایران پول فرستاد واسش ؟
    سلام

در مورد سیم کارت متاسفانه سیم کارت های مقرون به صرقه تا زمانی که کارت اقامت شما نیاد قابل تهیه نمی باشد بنابراین در ابتدا توصیه می شه که همون ودافون رو تهیه کنید و بعد همون شماره رو می تونید به یک شرکت دیگر انتقال بدین. برای بانک هم بهترین بانک برای دانشجوها بانک سانتاندر می باشد که بلافاصله با استفاده از پاسپورت برای شما تشکیل حساب می دن و دستگاه های خودپردازش همه جا در دسترس اما برای انتقال پول از ایران توقعی کلا نداشته باشید چون تقریبا غیر ممکنه یا باید صرافی ها براتون این کار رو بکنن یا اینکه براتون مستقیما از یران بیارن موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

در مورد سیم کارت متاسفانه سیم کارت های مقرون به صرقه تا زمانی که کارت اقامت شما نیاد قابل تهیه نمی باشد بنابراین در ابتدا توصیه می شه که همون ودافون رو تهیه کنید و بعد همون شماره رو می تونید به یک شرکت دیگر انتقال بدین. برای بانک هم بهترین بانک برای دانشجوها بانک سانتاندر می باشد که بلافاصله با استفاده از پاسپورت برای شما تشکیل حساب می دن و دستگاه های خودپردازش همه جا در دسترس اما برای انتقال پول از ایران توقعی کلا نداشته باشید چون تقریبا غیر ممکنه یا باید صرافی ها براتون این کار رو بکنن یا اینکه براتون مستقیما از یران بیارن موفق باشید.
    صرافی از ایران پول حواله می کنه اما 1 هفته طول میکشه و باید مستر یا ویزا کارت داشته باشی . این بانک که گفتین مستر کارت میده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    صرافی از ایران پول حواله می کنه اما 1 هفته طول میکشه و باید مستر یا ویزا کارت داشته باشی . این بانک که گفتین مستر کارت میده ؟
    بله مستر کارت می ده بهتون اما برای انتقال پول از ایران هیچ بانکی در اروپا قبول نمی کنه. تنها راه صرافی ها هستند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سیم کارت من با چند تا از دوستان اسپانیاییم صحبت می کردم و نظر بیشترشون این بوده که :
    Yoigo ارزونترین هستش

Orange,Movistar,Vodafone مورد استفاده عموم دانشجوهاست اصولاً

این ها رو هم معرفی کردن:
    Digimobil
    Simyo
    Pepephone
    بعضی از شرکت ها قراردادی هستن مثل همراه اول دائم تو ایران یه سری دیگه هم اعتباری مثل همون اولی که گفتم ارزون تره .... که به نظرم واسه ما دانشجوها نمیصرفه اون موردش ....

یعنی اول سیم کارت اعتباری yoigo را بگیریم و بعد از گرفتن کارت اقامت از یه شرکت دیگه که سیم کارت دائمی داره بگیریم ؟

سلام
    ویزا کارت من از تاجیکستانه !!! اینجوری که میشه انتقال داد از ایران به اروپا ! درسته ؟ یعنی من ارز رو میدم بانک طرف قراردادم تو ایران و اون میریزه حسابم و از کشور صادر کننده کارت پول رو انتقال میده. اگه شما تجربه ای دارین محبت کنین مطرح کنین !

Junior Member

سلام
    ویزا کارت من از تاجیکستانه !!! اینجوری که میشه انتقال داد از ایران به اروپا ! درسته ؟ یعنی من ارز رو میدم بانک طرف قراردادم تو ایران و اون میریزه حسابم و از کشور صادر کننده کارت پول رو انتقال میده. اگه شما تجربه ای دارین محبت کنین مطرح کنین !
    ما از آذربایجان این مسترکارت را از طریق بانک تجارت گرفتیم که فعلا بانک ورشکست شد و الان 4 ماهه دستمون تو حناست

سیم کارت Yoigo یا Orange بهتره .. من ودا فون دارم مثل خوره می خوره شارژو .... واسه بانک هم la Caixa , Catalunya Caixa, خوبن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Valencia - Computer Science

سیم کارت Yoigo یا Orange بهتره .. من ودا فون دارم مثل خوره می خوره شارژو .... واسه بانک هم la Caixa , Catalunya Caixa, خوبن
    اگر نیاز دارید که بیرون از خونه تماس با هر جایی داشته باشید سیم کارت Yoigo بگیرید.
    در غیر این صورت بهترین حالت اینه که یه اکانت 12voip از سایتش بخرید و ارزون با ایران صحبت کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)