صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 81

موضوع: وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

دوستان لطفاً از این به بعد، مسائل مربوط به کار و اقامت در اسپانیا رو در این تاپیک مطرح کنید.
    ویرایش توسط halandoon : March 11th, 2010 در ساعت 01:45 AM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    دوستان لطفاً از این به بعد، مسائل مربوط به کار در اسپانیا رو در این تاپیک مطرح کنید.
    ابتدا بابت این مبحث ممنون

من می خواستم بدونم که کلا اوضاع کار در اسپانیا چطور هست , منظور از کار , کار های کوچک و خورده ریزه نیست , منظورم کارهای دائم که بشه باهاش زندگی چرخوند هست .

1 - تو اسپانیا قانون کار برای مهاجران چطوره ؟ یعنی مثل آلمان یا سوئد ترجیح میدن بومی بگیرن و قانون کار برای مهاجران جالب نیست یا اینکه شانس مهاجران برای پیدا کردن کار خوبه ؟

2 - فرض کنیم بعد از فارق التحصیل شدن ( حالا یا ارشد و یا دکترا ) خواستیم بمونم و کار کنم و زندگیم رو بچرخونم , با توجه به اینکه مدرک دارم و مدرک معماری هم دارم و مدرک هم که برای اونا معتبره چون خودشون دادن , آیا شانس کار هست یا اینکه کار به سختی پیدا میشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

سلام دوستان
    اینطور که من تحقیق کردم تحصیل در اسپانیا ارزون هست و ترمی حدود 300/1 (برای همه رشته ها) و 8 تا 20 هزار یورو برای MBA. و از بد روزگار من میخوام MBA بخونم. خوب هزینه اش خیلی بالاست. و احتیاج به کمک هزینه خواهم داشت. که دلم رو به 2تا موضوع خوش کردم:
    1- من ورزشکار هستم و مقام دانشگاهی دارم. و فکر میکنم اونجا هم بتونم عضو تیم دانشگاه بشم. شما میدونید که اونجا به اعضای تیم دانشگاهشون چه کمک هایی میکنن؟ (این موضوع برام خیلی مهم هست. لطفا اگر دسترسی به منبع مطمئنی دارید جوابی برای من پیدا کنید)
    2- امکان کار برای دانشجوی master هفته ای چند ساعت هست و دستمزد هر ساعت کار چقدر میشه؟ می خوام بدونم تا چقدر میشه روش حساب کرد.
    از کسانی که اینهمه پست میذارن اینجا و بقیه رو راهنمایی میکنن واقعا ممنونم.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط xxl2005 نمایش پست ها
    ابتدا بابت این مبحث ممنون

من می خواستم بدونم که کلا اوضاع کار در اسپانیا چطور هست , منظور از کار , کار های کوچک و خورده ریزه نیست , منظورم کارهای دائم که بشه باهاش زندگی چرخوند هست .

1 - تو اسپانیا قانون کار برای مهاجران چطوره ؟ یعنی مثل آلمان یا سوئد ترجیح میدن بومی بگیرن و قانون کار برای مهاجران جالب نیست یا اینکه شانس مهاجران برای پیدا کردن کار خوبه ؟

2 - فرض کنیم بعد از فارق التحصیل شدن ( حالا یا ارشد و یا دکترا ) خواستیم بمونم و کار کنم و زندگیم رو بچرخونم , با توجه به اینکه مدرک دارم و مدرک معماری هم دارم و مدرک هم که برای اونا معتبره چون خودشون دادن , آیا شانس کار هست یا اینکه کار به سختی پیدا میشه ؟
    1.متاسفانه، دقیقاً همینطوره.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام
    سا آیات کار برا دانشجوها هفتهٔ ۱۰ - ۲۰ ساعت هست .

بد از ۳ سال میتونید در خواست اقامت کنید ، یه کارت ۵ ساله بهتون میدان تا ۱۰ سال تمدید می‌شه ، فقط حق ری ندارید.

فعلا همین اطلاع آتو من دارم .

سلام هزينه زندگي تو بارسلونا ماهيانه چقدر ميشه؟

Hi Friends
    Is there anybody how is going to Barcelona in fall 2010! I will go there probably

"یه کارت ۵ ساله بهتون میدان" یعنی پاسبورت؟؟ نمیدونین چند سال طول میکشه تا پاسبورت بگیریم؟

سلام دوستان عزيزم.من هم مي خواستم در مورد كار دانشجويي توي اسپانيا بيشتر بدونم.اگه براي ارشد پذيرش بگيريم ، آيا ميشه با يه كار پاره وقت هزينه زندگي را در آورد.ممنون ميشم اگه پاسخ بديد.
    ویرایش توسط mechanic eng : December 1st, 2010 در ساعت 09:21 PM دلیل: اختياري

Junior Member

سلام دوستان منم ليسانس مهندسي صنايع دارم مي خوام واسه اسپانيا اقدام كنم.ميشه يكي به من بگه هزينه دانشگاه و زندگي اونجا چطوره همينطور زبان دانشگاهيشون چيه؟ و اينكه ايا مي تونم اونجا كار دانشجويي داشته باشم؟مرسي

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)