صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 81

موضوع: وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشکده شهید شمسی پور تهران

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

اوضاع اسپانیا خرابه،من قبل از این جریانات بحران مالی اوروپا از استادم که تو اسپانیا تو سفارت ایران بودند پرسیدم،می گفت تعریفی نیست،کشور توریستیه صنعتی نیست که کار خیلی باشه ،اونی هم که هست میدن به خودشون ! من پسر عمم اردیبهشت داره میره بارسلونا،تعریف که می کرد،زیاد به کار امیدوار نبود!
    روش نمیشه خیلی حساب کرد!
    ولی یه چیزه خیلی مهم زبانه،اسپانیایی ها انگیلیسیشون تعطیله ! هر چقدر مسلط تر باشید به زبان اسپانیایی،احتمال کار پیدا کردنتون هم بیشتر میشه !!

سلام لطفا اگه کسی‌ راجعبه اقامت در اسپانیا چیزی میدون بگه مرسی‌

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
    بنده دو روز است وارد کشور اسپانیا شهر زاراگوزا شده ام
    دوستان عزیز خواستم ببینم برای حل مشکل غذا در اینجا چه باید بکنم؟
    گوشت حلال به سختی گیر میاید
    آیا دوستان جایی را میشناسید که مانند ایران بتوانم خورشت حلال بسته بندی شده در کارخانه پیدا کنم؟
    واقعا اگر بتوانید کمکم فرمایید ممنون میشوم

پیش فرض پاسخ : زندگی در اسپانیا

دوستان برای اقامت اسپانیا حتما باید 5 سال درس خوندنمون طول بکشه!!!اگه 4 سال طول کشید و دکترا گرفتیم میشه اقامت گرفت؟هزینش چقدر میشه!!!
    اصلا کشوری وجود داره که بعد از تمام شدن درسمون به راحتی اقامت بده!!!!

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : زندگی در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    دوستان برای اقامت اسپانیا حتما باید 5 سال درس خوندنمون طول بکشه!!!اگه 4 سال طول کشید و دکترا گرفتیم میشه اقامت گرفت؟هزینش چقدر میشه!!!
    اصلا کشوری وجود داره که بعد از تمام شدن درسمون به راحتی اقامت بده!!!!
    سلام دوست عزیز
    در مورد سایر کشورها، کانادا و استرالیا تسهیلات و امکان بیشتری واسه اقامت دایم فارغ التحصیلان فراهم آوردن (که البته هزینه تحصیل توشون به مراتب بالاتره)
    تو اروپا هم هلند و سوئد و کمی هم آلمان و فنلاند بهتره. (از اطلاعات دوستانم که مقیم شدن عرض می کنم). انگلیس هم که یک ساله قواننینشو عوض کرده. فرانسه هم تقریبا فکرشو نباید کرد.
    در مورد اسپانیا فعلا شرایط بد اقتصادی و آمار بالای بیکاری مشکل بزرگه.
    موفق باشید.

دوستان بعد اتمام تحصیل
    (در مقطع phd)در اسپانیا و با قوانین فعلی میشه اقامت گرفت؟بعد از اقامت میشه دفتری به عنوان محل کار اجاره کرد و کار کرد؟منظورم رشته معماری هستش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

دوستان میشه لطفا یه مقایسه ای (از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ زندگی ) در مقطع دکتری بین بارسلونا و فرانسه بکنید؟ من هم از فرانسه( پاریس) پذیرش دارم و هم از UPC. شنیدم فرانسوی ها با خارجی ها خوب نیستن و خارجی ها اونجا راحت نیستن. ممنون می شم راجع به اسپانیا هم برام توضیح بدین.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط SINAF نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا یه مقایسه ای (از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ زندگی ) در مقطع دکتری بین بارسلونا و فرانسه بکنید؟ من هم از فرانسه( پاریس) پذیرش دارم و هم از UPC. شنیدم فرانسوی ها با خارجی ها خوب نیستن و خارجی ها اونجا راحت نیستن. ممنون می شم راجع به اسپانیا هم برام توضیح بدین.
    دوست عزیز سلام
    تبریک فراوان
    راستش شما بطور کلی باید از 2 دیدگاه به این موضوع نگاه کنید:
    1- تفاوتهایی انتخابتون
    از لحاظ آموزشی خوب بطور کلی فرانسه بالاتره، اما خیلی به رشته هم بستگی داره. تو اسپانیا دانشگاهها و رشته هایی هستند که خیلی خیلی قوی هستند. مثلا همون UPC تو یه سری رشته ها خیلی مطرحه.
    تفاوت دیگه زبانه. بعضیا با فرانسه و بعضیا با اسپانیولی حال میکنن.
    فرق دیگه هزینه هاست که خودتون میدونید.
    و خود کشور و آب و هوا و ...
    اما! این مسایل رو مثل برخورد و اینا رو خیلی بهش گوش نکنید. خیلی سلیقه ایه. البته نه که اصلا نیست، اما نه اینقدر که تو مدت تحصیل باعث اذیت بشه.

2- غولی به نام ویزا!!!
    تمام مسایل یک طرف، شرایط ویزا موقعی که شما درخواست میدید هم یه طرف. پس در این مورد هم تحقیق کنید.
    اینجوری که من از بچه ها میشنوم الان فرانسه وضعیت ویزاش تعریفی نداره.

شما اگه رشتتون رو بفرمایید بچه ها بهتر میتونن کمک کنن.
    پیروز باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    تبریک فراوان
    راستش شما بطور کلی باید از 2 دیدگاه به این موضوع نگاه کنید:
    1- تفاوتهایی انتخابتون
    از لحاظ آموزشی خوب بطور کلی فرانسه بالاتره، اما خیلی به رشته هم بستگی داره. تو اسپانیا دانشگاهها و رشته هایی هستند که خیلی خیلی قوی هستند. مثلا همون UPC تو یه سری رشته ها خیلی مطرحه.
    تفاوت دیگه زبانه. بعضیا با فرانسه و بعضیا با اسپانیولی حال میکنن.
    فرق دیگه هزینه هاست که خودتون میدونید.
    و خود کشور و آب و هوا و ...
    اما! این مسایل رو مثل برخورد و اینا رو خیلی بهش گوش نکنید. خیلی سلیقه ایه. البته نه که اصلا نیست، اما نه اینقدر که تو مدت تحصیل باعث اذیت بشه.

2- غولی به نام ویزا!!!
    تمام مسایل یک طرف، شرایط ویزا موقعی که شما درخواست میدید هم یه طرف. پس در این مورد هم تحقیق کنید.
    اینجوری که من از بچه ها میشنوم الان فرانسه وضعیت ویزاش تعریفی نداره.

شما اگه رشتتون رو بفرمایید بچه ها بهتر میتونن کمک کنن.
    پیروز باشید.
    ممنون از جوابتون. من هم دیدم که UPC دانشگاه خوبیه تو رشته ی مخابرات . خود من هم الان در اروپا هستم ولی از یک سری برخورد ها دیگه خسته شدم. این بود که این سوال رو کردم. چند بار برای مسافرت بارسلونا اومدم ؛ ولی همونطوری که میدونین زندگی کردن خیلی با مسافرت فرق داره. این بود که پرسیدم.

Junior Member etud آواتار ها

با سلام
    شرایط کار کردن در اسپانیا سخته یا کار گیر نمیاد؟ کدومش؟ اگه کار هست تو چه زمینه هایی نیرو میگیرن و چقدر درآمدشه؟ یعنی نمیشه با داشتن تخصص تو شرکت های خصوصی کار کرد؟ (حالا هر تخصصی)
    و سوال دیگه این که:
    تو کدوم کشور های اروپایی راحت تر میشه کار پیدا کرد؟ جوری که مطمئن باشیم کار پیدا میکنیم.
    پرواز را به خاطر بسپار
    پرنده مردنی ست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)