صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 81

موضوع: وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط etud نمایش پست ها
    با سلام
    شرایط کار کردن در اسپانیا سخته یا کار گیر نمیاد؟ کدومش؟ اگه کار هست تو چه زمینه هایی نیرو میگیرن و چقدر درآمدشه؟ یعنی نمیشه با داشتن تخصص تو شرکت های خصوصی کار کرد؟ (حالا هر تخصصی)
    و سوال دیگه این که:
    تو کدوم کشور های اروپایی راحت تر میشه کار پیدا کرد؟ جوری که مطمئن باشیم کار پیدا میکنیم.
    اول اینکه بچه ها تو پستای قبلی جواب رو دادن
    در مورد سوال دوم: هیچ جا؛ هییییییییییییییییییچ کشوری وجود نداره.
    من با ارشد توی آلمان 4 ماه دنبال کارم، 200 جا حداقل اپلای کردم و رد شدم.

تجربه من
    من بعد از شش ماه تحصیل در دوره کار شناسی ارشد مهندسی مکانیک ، انرژی های پایدار و سیستم های خورشیدی ، بعد از شش ماه به من پیشنهاد گرنت شد . رشته های مهندسی براشون کار هست به خودتون و رزومتون ربط داره و البته دانش زبان های مختلف یعنی حدااقل اسپانیایی و انگلیسی ، تو اسپانیا دنبال متخصص می گردن .

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام دوستان. خواهشا جواب اين سوالمو زود بدين ممنون ميشم. من مريمم، فارغ التحصيل ادبيات و مترجمي زبان اسپانيايي از دانشگاه علامه طباطبايي، چند تا مقاله و دو تا كتاب هم از اسپانيايي به فارسي ترجمه كردم. بجز اسپانيايي سه تا زبان ديگه هم كامل بلدم.ميخوام براي كار توي اسپانيا اقدام كنم. بنظرتون اين با توجه به شرايط من ممكنه و اگه آره براي چه جور كارهايي ميتونم رزومه بدم؟ و اصلا رزومه ام رو از چه طريق ميتونم بفرستم؟؟؟ ترجيح ميدم تو اسپانيا كار كنم تا اينكه درس بخونم، ولي اگه هم بخوام درس هم بخونم، اجازه ي اينو دارم كه همزمان كار هم بكنم؟ اگه آره چند ساعت در هفته مجازم كار كنم؟ و از زماني كه اقدام ميكنم، كي ويزاي كاري ام مياد؟ يعني معمولا چقدر طول ميكشه ويزاي كاري بياد (بطور ميانگين)؟ ويزاي تحصيلي معمولا چقدر طول ميكشه تا بياد؟ بازم تاكيد ميكنم كه ترجيح ميدم ويزاي كاري بگيرم و اصلا براي كار برم. خيلي خيلي ممنون از راهنماييتون.

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6868 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهشا جواب اين سوالمو زود بدين ممنون ميشم. من مريمم، فارغ التحصيل ادبيات و مترجمي زبان اسپانيايي از دانشگاه علامه طباطبايي، چند تا مقاله و دو تا كتاب هم از اسپانيايي به فارسي ترجمه كردم. بجز اسپانيايي سه تا زبان ديگه هم كامل بلدم.ميخوام براي كار توي اسپانيا اقدام كنم. بنظرتون اين با توجه به شرايط من ممكنه و اگه آره براي چه جور كارهايي ميتونم رزومه بدم؟ و اصلا رزومه ام رو از چه طريق ميتونم بفرستم؟؟؟ ترجيح ميدم تو اسپانيا كار كنم تا اينكه درس بخونم، ولي اگه هم بخوام درس هم بخونم، اجازه ي اينو دارم كه همزمان كار هم بكنم؟ اگه آره چند ساعت در هفته مجازم كار كنم؟ و از زماني كه اقدام ميكنم، كي ويزاي كاري ام مياد؟ يعني معمولا چقدر طول ميكشه ويزاي كاري بياد (بطور ميانگين)؟ ويزاي تحصيلي معمولا چقدر طول ميكشه تا بياد؟ بازم تاكيد ميكنم كه ترجيح ميدم ويزاي كاري بگيرم و اصلا براي كار برم. خيلي خيلي ممنون از راهنماييتون.
    دوست عزیز اگه فروم رو مطالعه کنید جواب خیلی از سوال هاتون رو میبینید!!
    در مورد کار پیدا کردن هم، من قبلا گفتم بازم میگم که بحران اقتصادی اسپانیا جدیه و کار پیدا کردن توی این شرایط خیلی سخته
    برای مثال من دوست دختر همخونه ام که یه دختر آلمانیه و کاملا به آلمانی و اسپانیایی و انگلیسی مسلطه اینجا نتونست کار پیدا کنه و دو سه ماه پیش مجبور شد برگرده آلمان که اونجا دنبال کار بگرده
    شما میتونین موقعیت های مختلف شغلی رو توی زمینه های کاری مورد علاقه تون پیدا کنین و براشون اپلای کنین
    کار کردن و درس خوندن همزمان هم هیچ مشکلی نداره! من اینجا هم کار تمام وقت دارم، هم دانشجوی تمام وقت هستم

سلام
    پیشنهاد من اینه شما برای دکترا ویزای تحصیلی بگیرین ، شهریه نمی خواد یا خیلی کمه ، که به احتمال زیاد به عنوان محقق حقوق هم می گیرین ، ماهی بین ششصد تا یک و دویست .
    با ویزای تحصیلی نمیشه کار کرد ، فقط می تونین بورسیه و گرانت بگیرین که در اون شرایط دانشگاه واسطه شما و شرکت میشه و با ویزای دانشجویی کار ممی کنین ( مثل شرایط من).
    شرایط شما خیلی خوبه نمیدونم شما درخواست کار جایی دادین یا نه ولی بهترین حالت اومدن با ویزای تحصیلی هستش.
    ویزای تحصیلی تا یک ماه . کاری نمدونم .
    ولی بیاین اسپانیا خیلی راحت تر کار پیدا میشه براتون تا اینکه از اونجا اقدام کنین.

Junior Member

با سلام من یک کار تواسپانیا سراغ دارم جهت همکاری ایمیل بزنید

Junior Member

دوستانِ عزیز یه سوال،
    الان مثل اینکه مشکل کار اسپانیا به اون شدت سال 2012 نیست و کمی بهتر شده؟
    اگر کسی با مدرک دکتری برق الکترونیک ( که دکتری از اونجا گرفته) بیاد باز هم مشکل بیکاری داره؟
    ضمن اینکه الان همه جای دنیا این مشکل هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام
    دوستان من در مورد اسپانیا خیلی تحقیق کردم، بهشت روی زمین برای زندگی برای ما ایرانی ها هستش، مخصوصاً جنوبش که آب و هوای خیلی خوبی هم داره...اگه کار داشته باشید، دیگه فقط از زندگی لذت می برید. معمولاً بچه هایی که با هنر سر و کار دارند و حتی کسایی که فنی هستند، اونجا می تونند کار گیر بیارن. آدم کاری هیچ وقت بیکار نمی مونه. من دو تا از دوستای صمیمیم که اونجا هستند، از طریق دانشگاه و پروژه های استاد دارند پول در میارند و زندگی خوبی به قول خودشون دارند.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط tolka نمایش پست ها
    دوستانِ عزیز یه سوال،
    الان مثل اینکه مشکل کار اسپانیا به اون شدت سال 2012 نیست و کمی بهتر شده؟
    اگر کسی با مدرک دکتری برق الکترونیک ( که دکتری از اونجا گرفته) بیاد باز هم مشکل بیکاری داره؟
    ضمن اینکه الان همه جای دنیا این مشکل هست
    دوستان عزیز
    وضعیت کار در اسپانیا به طوری کلی خوب نیست و بالاترین آمار بیکاری در اروپا رو داره.
    ضمن اونکه میزان حقوق هم خیلی کمه و قابل مقایسه با شمال اروپا نیست.
    باید قبل از انتخاب تمام گزینه ها رو بررسی کنید.

Junior Member SamiraMehrabi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر ناپیوسته / نرم افزار - دانشگاه آزاد - وا

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    وضعیت کار در اسپانیا به طوری کلی خوب نیست و بالاترین آمار بیکاری در اروپا رو داره.
    ضمن اونکه میزان حقوق هم خیلی کمه و قابل مقایسه با شمال اروپا نیست.
    باید قبل از انتخاب تمام گزینه ها رو بررسی کنید.
    من تازه میخوام واسه اسپانیا اقدام کنم، در مورد کار تو اسپانیا خیلی ها بهم اینو گفتن، حتی موسسه ای که واسه مشاوره پیشش رفتم هم صادقانه اینارو گفت، ولی همه میگن اگه اسپانیایی یاد بگیری شانس کار پیدا کردنت تو اسپانیا خیلی زیاد میشه، چون زبانشون براشون مهمه و هر خارجی ای هم که میاد بلد نیست، اسپانیایی بلد بودن میشه یه امتیاز مثبت. اینا درسته؟ شما خودتون اسپانیا هستین؟ اونجا کار می کنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)