صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 81

موضوع: وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan89 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این چند صفحه رو خوندم. راستش خوب متوجه نشدم برای سوالاتم. واسه همین گفتم بپرسم. من در حال گرفتن پذیرش از بارسلونام.
    ممنون میشم جواب این دو تا سوالم بدین:

1. با ویزای دانشجویی (دکتری)، فرصت کار کردن هم داریم؟ (همون 20 ساعتی که تو آلمان دانشجوها دارند). منظورم کارای داخل دانشگاه نیست. کارای پاره وقت بیرون، رستوران و کتابخونه و اینا.
    2. برای زندگی تو بارسلونا و احتمالا محیط کاری، کدوم زبان رو بهتره یاد بگیریم؟ کاتالانی یا اسپانیایی؟ چون نمی دونم این دوتا چقدر فرق دارن با هم!

خدمت تمامی دوستان عزیز:
    برای ادامه تحصیل در کشور اسپانیا در صورتی اقدام کنید که با فاند کامل باشه. شانس کار در اسپانیا بسیار پائینه. برنامه ریزی باید برای حالت بدون کار باشه تا مشکلی براتون ایجاد نشه. قبل از هر اقدامی این مسائل درنظر گرفته بشه.

اگه فاند بهتون نمی دهند این کشور توصیه نمیشه.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط makanzamani نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
    شدیدا دچار سردرگمی شدم
    میخام واسه دکترای مخابرات سیستم بیام اسپانیا
    در تاپیکها دیدم شهریه ارزونه و هزینه زندگی مثلا 600 یورو
    بچه ها
    اولا متوجه نشدم با ویزای تحصیلی، اجازه کار هفته ای مثلا بیست ساعت رو داریم یا نه بالاخره؟ یکی میگه اره یکی نه!
    دوما برای دکترا بهمون پول میدن یا نه؟ منظورم اینه که می گن فاند کم و سخت شده اوکی، ولی بالاخره ریسرچ دکترا مگه کار حساب نمیشه؟ حتی یک قرون؟
    من هیچ پولی نمیتونم به عنوان یک پسر 32 ساله مجرد از خانوادم بگیرم واسه زندگی اونجا
    حالا با کارهای داغون که میگن به خارجیای غیر اسپانیایی زبون هم سخت میدن، میشه زندگی چرخوند یا نه
    سرمو با یک مقاله IEEE Communication Society و ایلتس شش و نیم همینجوری بندازم بیام یا نه؟
    پدرم در اومد اینقدر دنبال گروهها و پوزیشنها بودم
    چه کنم
    کمک کنید لطفا
    فقط نمیخام پناهنده شم
    تهش این بود
    نه دوست عزیز.
    اصلا اینجا با این شرایط بهتون توصیه نمیشه.
    اول از همه دکتری همونطور که خودتون گفتین دوره ای هست با حقوق و در تمام اروپا به دانشجوی دکتری باید حقوق بدهند و واسشون خیلی افت کلاس داره که استادی در جمعی بگه دانشجوم با هزینه خودش هست. این حقیقته و باید دانشجو های دکتری مطلع از حق و حقوق خودشون باشن.
    بدون فاند کامل هرگز اقدام به سفر نکنین.
    هزینه ها در اسپانیا بله به نسبت کمتر از شمال اروپا هست اما نه درحدی که با این وضعیت ناپایدار ارزی هست بشه برنامه ریزی کرد اونم واسه دوره دکتری که چندیدن سال ممکنه طول بکشه اونم در اسپانیا که خیلی حرفه ای عمل نمی کنند.
    وضعیت کار پاره وقت هم اصلا خوب نیست و به هیچ وجه فکرش رو هم نکنین.

موفق باشید

بله مرسی از راهنماییتون
    نمیشه که به هر قیمتی رفت
    اونام اینو میدونن یه خورده سو استفاده هاشون زیاد شده
    کلا هم اروپا به باد رفته انگار
    خیلی ممنون کنترل جان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

از بچه ها کسی دندانپزشک هست تو برسلونا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هم دارم میرم بارسلونا یک سال یک دوره امپلنت اگر کسی هست خوشحال میشم ۲ ماه دیگه میرم

Junior Member

دوستان کسی درمورد شرایط کار در رشته مهندسی کامپیوتر (با مدرک مستر از آلمان) اطلاعی داره؟ میشه با زبان انگلیسی کار پیدا کرد؟

بعد از اتمام دکترا چقدر فرصت داده میشه برای پیدا کردن کار؟ آیا انگلیسی کافی هست؟!‌

نقل قول نوشته اصلی توسط makanzamani نمایش پست ها
    بله مرسی از راهنماییتون
    نمیشه که به هر قیمتی رفت
    اونام اینو میدونن یه خورده سو استفاده هاشون زیاد شده
    کلا هم اروپا به باد رفته انگار
    خیلی ممنون کنترل جان
    دور کار رو خط بکش ، این یک و برای کشور های دیگه مثل لمان دانمارک و هلند و این جور جاها اقدام کن ... اسپانیا نه نه ن ه نهههههههههههههههههههههههه هههههههههههههه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirghorbani7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که در هر کشوری امکان و توانایی فروش دارند، به آدرس amirghorbani7@yahoo.com ایمیل بزنن. پورسانت عالی
    من فکر می کنم پست شما با قوانین سایت سازگاری نداره !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    اینکه مسلمه اگه زبان این کشور رو بلد باشین شانس کار پیدا کردن بالا میره.
    اما چند نکته مهم وجود داره
    اول اینکه با چه نوع ویزایی قراره وارد اسپانیا بشین؟ با ویزای دانشجویی نمیشه کار کرد و فقط محدود به خود دانشگاه و گروه تخقیقاتی هست.
    اگه ویزای کاری داشته باشین که قبلش مستلزم پیدا کردن کار بوده.
    نکته بعدی در مورد سطح تحصیل و تخصص شما هست. ممکنه اگه در مقطع دکتری باشین و در گروه های تخقیقاتی کمپانی ها کار پیدا کنین اونم به این علت که اسپانییایی در این تخص وجود نداشته باشه وگرنه برای کارها و شغل های معمولی و رده پایین نمیشه حساب کرد. وقتی خودشون کلی بیکار دارن چطور شغلهای معمولی رو به خارجی ها بدن؟
    خوب فکر کنین و در تصمیم گیری عحله نکنید که بعد از ورود به اسپانیا دچار مشکلات نشوید.
    یه چیزی که خیلی ها نمیدونن اینه که شما اگر هم زبان اسپانیایی کاتالان بسک بلد باشی اگر اجازه کار نداشته باشی .. نمی تونی کار کنی . خوب تازه زبان اسپانیایی یا کاتالان تو کاتولونیا بلد باشی تازه می تونی دنبال کار بگردی .... اما این رو بدون که اگر کار معمولی باشه رد میشی و چون باید تو لیست انتظار بمونی اداره کار ببینه آیا فرد اسپانیایی برای اون پستی که شما می خوای بگیری هست یا نه اگر باشه کارو به اون اسپانیایی میذه .... 100 امتیاز مثبت برای من .

Junior Member

سلام.میخواستم بدونم کار خبرنگاری تو اسپانیا چه شرایطی داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)