صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

پیش فرض تهیه بلیط و فریت بار

سلام
    در مورد سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. مثلا" میدونم مقدار بار مجازی که در سفر کانادا میشه همراه برد 2 تا 32 کیلو است ولی نمیدونم تا چند کیلو برای بلژیک مجاز است؟ 2 تا 32 کیلو یا یه 32 کیلو ؟ ممنون میشم راهنمائی کنین.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : مقدار بار مجاز در سفر بلژیک چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elm
    سلام
    در مورد سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. مثلا" میدونم مقدار بار مجازی که در سفر کانادا میشه همراه برد 2 تا 32 کیلو است ولی نمیدونم تا چند کیلو برای بلژیک مجاز است؟ 2 تا 32 کیلو یا یه 32 کیلو ؟ ممنون میشم راهنمائی کنین.
    هر جا قصد دارید برید از فرودگاه زنگ بزنید بپرسید

بینید به مقصدتون ربطی نداره به شرکت هواپیمایی مربوط می شه مثلا از تهران به پاریس با ایر فرانس 23 کیلو ولی با ترکیش 30 کیلو. حتی نحوه اضافه برا گرفتن هم فرق داره مثلا من از تهران به لیون بابت هر کیلو اضافه بار با ترکیش نزدیک 23500 تومن دادم اما از لیون تا اسلو که هفته بعدش رفتم با بریتیش بابت 1 چمدون اضافه 45 یورو دادم که خیلی به صرفه تر بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

ممنون از جواب هاتون تماس گرفتم با فرودگاه خواستند بدونند پروازم چیه منم گفتم ایران ایر گفت حداکثر 30 کیلو میشه برد. فقط کانادا و آمریکا 2 تا 32 کیلو هست. باز هم از هر 2 تون ممنونم.

دوستان آیا پرواز مستقیم به بروکسل هست یا بهترین خط هوایی واسه رفتن به بروکسل کدومه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - University of Gent, Belgium

پرواز مستقیم به بروکسل نداریم. میتونید از الاتحاد یا تورکیش استفاده کنید. من با تورکیش اومدم. بار مجاز ۳۰ کیلو بود ولی‌ من ۳۶ کیلو داشتم، گفتم که دانشجو هستم و هیچ اضافه باری برام نزدن. هزینش هم ۵۷۵ تومن شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازمی که باید همراه برد برای بلژیک

می خواستم یه تاپیک جدید ایجاد کنم ولی فکر کردم چون فقط یه اطلاع رسانی و هماهنگی هست لزومی به ایجاد تاپیک جدید نیست. به هر حال اگر مدیر محترم مشکلی می بینند بگن که از طریق pm ادامه بدم.

من قصد دارم از طریق ترکیه برم بلژیک. یعنی از تهران تا استانبول با قطار و از استانبول تا بروکسل هم با هواپیما. قطار ترکیه هر پنجشنبه به سمت ترکیه حرکت می کنه و پس از 70 ساعت در ترکیه توقف می کنه. البته بینش یه 5ساعت مسافرت با کشتی هم هست.هزینه هم حدود 50000 تومان میشه و از یک ماه قبل هم باید بلیط رزرو کرد. از ترکیه تا بروکسل هم پرواز مستقیم 3.5 ساعت طول می کشه که هر روز در ساعت های مختلف پرواز داره. هزینه اش هم حدود 334 لیر ترکیه ( حدود 250000) میشه که البته می شه پروازهای ارزونتر هم برای رزرو پیدا کرد.
    اگر کسی از دوستان هم قصد داره این مسیر رو بره اطلاع بده تا رزرو رو با هم انجام بدیم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

دلیل خاصی داره که این مسیر رو انتخاب کردی...؟ منظورم قطار و کشتی و ... با تقریبا همین هزینه میشه خیلی راحت تر هم رفت...!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    می خواستم یه تاپیک جدید ایجاد کنم ولی فکر کردم چون فقط یه اطلاع رسانی و هماهنگی هست لزومی به ایجاد تاپیک جدید نیست. به هر حال اگر مدیر محترم مشکلی می بینند بگن که از طریق pm ادامه بدم.

من قصد دارم از طریق ترکیه برم بلژیک. یعنی از تهران تا استانبول با قطار و از استانبول تا بروکسل هم با هواپیما. قطار ترکیه هر پنجشنبه به سمت ترکیه حرکت می کنه و پس از 70 ساعت در ترکیه توقف می کنه. البته بینش یه 5ساعت مسافرت با کشتی هم هست.هزینه هم حدود 50000 تومان میشه و از یک ماه قبل هم باید بلیط رزرو کرد. از ترکیه تا بروکسل هم پرواز مستقیم 3.5 ساعت طول می کشه که هر روز در ساعت های مختلف پرواز داره. هزینه اش هم حدود 334 لیر ترکیه ( حدود 250000) میشه که البته می شه پروازهای ارزونتر هم برای رزرو پیدا کرد.
    اگر کسی از دوستان هم قصد داره این مسیر رو بره اطلاع بده تا رزرو رو با هم انجام بدیم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط samiii22 : July 11th, 2011 در ساعت 08:41 AM

rafat جان شما خبر جدیدی از ruth گرفتی؟من میل زدم اما هنوز جوابم رو نداده.یه مشکلی که فکر میکنم باشه اینه که ما خوابگاه رو برای یه ترم میخوایم.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

بچه ها! شما با توجه به محدودیت بار معمولا 23Kg، چه چیزایی به ذهنتون میرسه که بردنش لازمه؟ در واقع خودتون چه چیزایی میخواید ببرید؟

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)