صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    دوستانی که عازم بلژیک هستند، کسی آمار فریت بار رو نگرفته تا الان؟
    اصولا! شما همون 30 کیلوی روی بلیت براتون کافیه؟
    من می خوام 30-40 کیلویی فریت کنم...
    می دونید که هزینه ی فریت در مقایسه با اضافه بار کمتره.
    و هرچقدر هم وزن بار فریت بیشتر باشه، ضریب هزینه اش کم می شه، مثلا اگر از 100 کیلو عبور کنه یهو خیلی ارزونتر در می آد.
    لذا اگر چند نفری هستیم که قراره فریت کنیم، بهتره همه باهم فریت کنیم که برای هممون ارزون در بیاد...
    ما هم کلی بار برای فریت داریم اما تا تکلیف ویزا و در نتیجه پرواز معلوم نشه هیچ کاری نمیشه کرد.دوستان این نکته هم توجه کنین که باید زمانی بارها رو فریت کرد که دقیقا با خودمون برسن چون هر روزی که تو انبار اونجا میمونه انقدر هزینش بالاست که دیگه نه تنها به نفعمون نمیشه که به ضررمون هم هست.

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    ما هم کلی بار برای فریت داریم اما تا تکلیف ویزا و در نتیجه پرواز معلوم نشه هیچ کاری نمیشه کرد.دوستان این نکته هم توجه کنین که باید زمانی بارها رو فریت کرد که دقیقا با خودمون برسن چون هر روزی که تو انبار اونجا میمونه انقدر هزینش بالاست که دیگه نه تنها به نفعمون نمیشه که به ضررمون هم هست.
    چند روزه می رسه؟ باید 3-4 روزی طول بکشه فکر کنم نه؟
    حالا اگر دو روز دیرتر از خودمون هم برسه می شه دیگه؟ می ریم فرودگاه و می گیریم وسایل رو...
    شما کی مدارک ویزا رو تحویل دادید؟
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

من آمار ارسال به استرالیا رو دارم که حدود 5-4 روز طول می کشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه، خوابگاه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

قیمت رو دقیق نمی دونم اما بالای 100 کیلو که بشه قیمت خیلی می آد پایین تقریبا 4000دلار اختلافشون می شه. اگر هماهنگ کنیم و با هم بفرستیم خیلی خوب میشه. نگران پروازهای متفاوت هم نباشید چون اصلا ربطی به پرواز نداره. برای بسته بندی نظری ندارید؟ دوستام که می رفتن استرالیا توی کارتون بسته بندی می کردن اما به نظر من جابه جاییشون خیلی مشکل میشه. من می خوام وسایلم رو توی ساک بذارم کسی نظری نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    قیمت رو دقیق نمی دونم اما بالای 100 کیلو که بشه قیمت خیلی می آد پایین تقریبا 4000دلار اختلافشون می شه. اگر هماهنگ کنیم و با هم بفرستیم خیلی خوب میشه. نگران پروازهای متفاوت هم نباشید چون اصلا ربطی به پرواز نداره. برای بسته بندی نظری ندارید؟ دوستام که می رفتن استرالیا توی کارتون بسته بندی می کردن اما به نظر من جابه جاییشون خیلی مشکل میشه. من می خوام وسایلم رو توی ساک بذارم کسی نظری نداره؟
    دوست عزیز، خیلی خوبه اگر بتونیم باهم بفرستیم و اگر دوستان دیگه هم به ما ملحق بشن...
    بله من هم می خوام توی ساک بذارم... به نظرم خیلی بهتره... حالا هرچی ساک کهنه و پاره پوره دارم می ذارم برای فریت که اگر چیزیشون هم شد دلم نسوزه
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

من آمار ارسال به استرالیا رو دارم که حدود 5-4 روز طول می کشه
    یک ماه پیش برای یکی از دوستانم بار فریت کردم به سنگاپور که اون هم 4 روز دقیقاً طول کشید...
    کسی آمار فریت بلژیک رو نداره؟

نکات خیلی مهم برای بارهایی که فریت می کنیم اینه که به هیچ وجه مایعات نباید توی بار باشه... لوازم آرایشی که حالت مایع یا کرم دارن هم ممکنه ایجاد مشکل کنن...
    وسایل این مدلی رو حتما با خودتون ببرید و توی ساکی بذارید که موقع پرواز تحویل می دید که بره توی بار...
    اون جا بارها رو خودشون بسته بندی هم می کنن.
    اگر مواد خوراکی و امثالهم دارید توی ظرف در بسته بذارید و درش رو حتما چسب بزنید..
    تا جایی که می شه مواد پودری با خودتون نیارید مثل نمک و شکر و غیره... این ها یه کم جو گیر هستند اونجا ))

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوست عزیز، خیلی خوبه اگر بتونیم باهم بفرستیم و اگر دوستان دیگه هم به ما ملحق بشن...
    بله من هم می خوام توی ساک بذارم... به نظرم خیلی بهتره... حالا هرچی ساک کهنه و پاره پوره دارم می ذارم برای فریت که اگر چیزیشون هم شد دلم نسوزه
    خوب اینجوری خیلی خوب میشه. تا اینجا من و آنالی عزیز که 2نفر حساب میشه+شما و renegade عزیز هم که قرار شد اگر بارش زیاد شد خبر بده. اینجوری خیلی خوب میشه فکر میکنم راحت 100کیلو بشه.
    ممنون از نکاتی که گفتید ولی من یه چیزی هم درباره حجم بارهم شنیدم. توی ساک که میگذارید حواستون باشه که اندازه های ساکتون خیلی بزرگ نباشه و اگر وسایلتون زیادتر از یک ساک میشه دوتاش کنید. طریقه محاسبه اش رو نمیدونم ولی مثل اینکه حجم هم توی قیمت تاثیرگذار هست.

خوب اینجوری خیلی خوب میشه. تا اینجا من و آنالی عزیز که 2نفر حساب میشه+شما و renegade عزیز هم که قرار شد اگر بارش زیاد شد خبر بده. اینجوری خیلی خوب میشه فکر میکنم راحت 100کیلو بشه.
    ممنون از نکاتی که گفتید ولی من یه چیزی هم درباره حجم بارهم شنیدم. توی ساک که میگذارید حواستون باشه که اندازه های ساکتون خیلی بزرگ نباشه و اگر وسایلتون زیادتر از یک ساک میشه دوتاش کنید. طریقه محاسبه اش رو نمیدونم ولی مثل اینکه حجم هم توی قیمت تاثیرگذار هست.
    خیلی خوبه که تعدادمون زیاده...
    حجم بعید می دونم روی قیمت تاثیرگذار باشه... توی ترمینال بار یه باسکول وسایل هست که باهاش بارها رو وزن می کنن و براساس اون بارنامه می زنن... لذا فکر می کنم فقط وزن مهمه ولاغیر!
    پس آمار دوستانی رو که فریت دارن رو داشته باشیم و برای ارسال بارها با هم هماهنگ باشیم دیگه...

Junior Member

خیلی خوبه که تعدادمون زیاده...
    حجم بعید می دونم روی قیمت تاثیرگذار باشه... توی ترمینال بار یه باسکول وسایل هست که باهاش بارها رو وزن می کنن و براساس اون بارنامه می زنن... لذا فکر می کنم فقط وزن مهمه ولاغیر!
    پس آمار دوستانی رو که فریت دارن رو داشته باشیم و برای ارسال بارها با هم هماهنگ باشیم دیگه...
    نه دوست عزیز اشتباه میکنی حجم رو محاسبه میکنن و قیمت براش تعیین میکنن روش محاسبه اش را نمیدونم اما خودم برای باری که از دوبی اوردم و خیلی سبک بود با حجم زیاد حدود یکمیلیون تومن هزینه حجمش را دادم
    درحالیکه با توجه به وزنش فقط 70 درهم باید میدادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)