صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 238 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط و فریت بار

بچه ها من که هنوز ویزام نیومد ولی اگه بیاد دیگه سریع باید بلیت بگیرم... دردسر کریدیت کارت و این حرفها رو هم نمیخوام بکشم رفتم دیدم تو سایت قطر ایرلاین از طریق بانک ملت میشه پرداخت کرد. میخواستم ببینم میارزه بنظرتون بگیرم؟ دور بره 900000 تومان یا یه تومن درمیاد(البته با کلاس restricted). یا برم سراغ پگاسوس یا ترکیش که بدم یکی واسم با کریدیت پرداخت کنه؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    بچه ها من که هنوز ویزام نیومد ولی اگه بیاد دیگه سریع باید بلیت بگیرم... دردسر کریدیت کارت و این حرفها رو هم نمیخوام بکشم رفتم دیدم تو سایت قطر ایرلاین از طریق بانک ملت میشه پرداخت کرد. میخواستم ببینم میارزه بنظرتون بگیرم؟ دور بره 900000 تومان یا یه تومن درمیاد(البته با کلاس restricted). یا برم سراغ پگاسوس یا ترکیش که بدم یکی واسم با کریدیت پرداخت کنه؟
    بستگی داره به این که می خواید راحت تر بیاد یا با یه هواپیمای معمولی. قطر خیلی راحت و امکانات خوبی داره، با این که مسیر پروازش طولانی تره اما واقعاً با ترکیش و مخصوصاً پگاسوس خیلی فرق می کنه.
    بین ترکیش و پگاسوس اختلاف زیادی از نظر نوع خدمات و هواپیما نیست.

Junior Member

Post پاسخ : Cargo مالزی

سلام، می خواستم بدونم اگر بخوام وسایل رو از مالزی به ایران Cargo کنم کسی اطلاعاتی داره راجب به اون که در اختیاره من بزاره؟
    اعم از هزینه و طریقه ارسال و کدوم شرکت هواپیمایی؟
    من سئوال رو در فروم مربوط به مالزی پرسیدم؛ اما چون مقداری فوری است و آنجا جوابی نگرفتم مجبور به طرح سئوالم در اینجا کردم، پیشاپیش پوزش میطلبم.
    سال نوی همه مبارک.
    ممنون از شما.

Junior Member

بچه ها من باید فوری انتخاب کنم. من میخوام یه سنتور با خودم ببرم تو هواپیما به نظرتون ترکیش بیشتر گیره یا قطر و یکی دیگه اینکه چه طوری فقط 23 کیلو بارو ببریم خیلی کمه اخه. به نظرتون میشه یه ساک دستی علاوه بر جمدون و کوله پشتی هم برد تو هواپیما من شنیدم کلن واسه بار توهواپیما خیلی گیر نمیدن

بچه ها کسی میدونه اگه لباسامونو وکیوم کنیم آیا ممکنه بخوان تو فرودگاه و موقع چک کردن بازشون کنن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه اگه لباسامونو وکیوم کنیم آیا ممکنه بخوان تو فرودگاه و موقع چک کردن بازشون کنن؟
    سلام دوست عزیز. ما هم وکیوم کرده بودیم ولی باز نکردن. بهتره شما وکیوم کنید ولی برای اطمینان یک ساک خالی پلاستیکی حتما همراه داشته باشین که اگه باز کردن بتونین بریزید تو اون ساک. از این ساکهای زیپ دار پلاستیکی که اکثرشون 4خونه هست و 6000تومانه. وزنی هم نداره.

Junior Member

سلام
    لباس ها وقتی که وکیوم باشه اصلا باز نمیشه، چون از دستگاه ایکس ری رد می شوند و چک خاصی نمیشن

دوستان فرودگاه بروکسل آیا برای یک یا دو روز چمدون نگه میداره برامون؟
    من میخام برای یک یا دوروز چمدونم رو پیش فرودگاه بذارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)