صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازمی که باید همراه برد برای بلژیک

آره، البته فکر کنم ایران اصلا زمینی نداره... یعنی مال همه رو پست زیر پل صدر با همین سرویس یا پیشتاز می فرستاد... البته خوب بردن همه ی وسایل با خودمون هم واقعا سخته...!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    توی سایت شرکت پست از 2 کیلو تا 5 کیلو برای بلژیک و زده 55000 تومان البته پست هوایی. اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    منم میخواستم همین کارو کنم ولی بی دقتیه پست ایران و بلژیک و هم اگه کنار بذاریم، هزینه ی پستی مثل اینکه خیلی زیاد میشه... اطلاعی از این قضیه ندارید؟ تعرفه ی پست و اینا...
    راستش از قیمت های دقیق خبر ندارم اما یکی از فامیل هامون که بلزیک و دانشجو.مامانش اینا مرتب براش میفرستن.میپرسم میگم.اما فکر نکنم پست معمولی باشه گویا مخصوصه بار زیاده.
    من لوازم تحریر رو گرفتم چون گفتن اونجا گرونه.به نظر من اتو هم ببریم خوبه.

عزیزم یک کم از این لباس ها و کفشات و بده به من
    اول ببین برنامه ات چه جوریه. می خوای بعد از یک ترم برای دیدن خانوادت برگردی یا نه؟ ما برای پاییز و زمستان می ریم پس بیشتر کفش و لباس مناسب فصل سرما با خودت بیار. چتر و فراموش نکنید هوای اونجا حتی توی این فصل هم بارونیه. ولی اگه قصد داری برای یک سال بمونی خوب باید یه فکر درست و حسابی بکنی. البته می گن فروشگاه های ارزان قیمت و مناسبی اونجا هست که میشه خیلی خوب ازشون خرید کرد ولی خوب من هرچی توی اینترنت گشتم این قیمتهای مناسبی که می گفتن ندیدم
    نه بابا لباسام زیاد نیست.اخه یه چمدون میبندی واسه یه سفر چند روزه 15 16 کیلو میشه.چه برسه به اونجا.البته ما دو نفریم به نفع من میشه :-D
    من بین دو ترم که بر نمیگردم.از اونجایی که باید شهرمون رو عوض کنیم فکر کنم وقتم بره به جابجایی.فشار درسا هم که زیاده.
    بیشتر این قیمت های مناسب که میگین مربوط میشه به اخر فصل و حراجی ها که قیمت ها خیلی عالیه.من رو فرستادن وسایل برام حساب کردم.زیاد بار نمیبرم.
    راستی یه خیابون تو بروکسل هست که هرچی فکر کنین که فقط مخصوص ایرانه توش پیدا میکنین.چیزایی که حتی به ذهنتون نمیرسه.برای همین نگران نباشین اگه چیزی لازم شد اونجا هست

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پس اگه آدرسش رو پیدا کردی اینجا هم بنویس اگه زحمتی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    نه بابا لباسام زیاد نیست.اخه یه چمدون میبندی واسه یه سفر چند روزه 15 16 کیلو میشه.چه برسه به اونجا.البته ما دو نفریم به نفع من میشه :-D
    من بین دو ترم که بر نمیگردم.از اونجایی که باید شهرمون رو عوض کنیم فکر کنم وقتم بره به جابجایی.فشار درسا هم که زیاده.
    بیشتر این قیمت های مناسب که میگین مربوط میشه به اخر فصل و حراجی ها که قیمت ها خیلی عالیه.من رو فرستادن وسایل برام حساب کردم.زیاد بار نمیبرم.
    راستی یه خیابون تو بروکسل هست که هرچی فکر کنین که فقط مخصوص ایرانه توش پیدا میکنین.چیزایی که حتی به ذهنتون نمیرسه.برای همین نگران نباشین اگه چیزی لازم شد اونجا هست

اطلاعات جدیدی که من در مورد انواع پست بر اساس تجربه دیگران بدست اوردم
    1.پست کتاب ورق و کلا مطبوعات ارزونه و به نفع شماست که کتابها و جزوات رو پست کنین
    مهم
    2.ارزونترین راه برای ارسال وسایلتون فِرِ یت کردن از فرودگاهه که بار با وزنهای بسیار بالا رو با هزینه خیلی کم میتونین بفرستین.به این روش که با بلیطی که گرفتین یه هفته زودتر بارهاتون رو میبرین فرودگاه و بلیط رو نشون میدین و میگین میخوام اینارو فریت کنم.اونا بار ها رو میگیرن و به شما رسید میدن و بعد یه هفته وقتی وارد فرودگاه مقصد شدین میرین به بخش مربوطه و بارتون رو تحویل میگیرین
    100 کیلو فکر کنم حدود 200 تومن بشه.ما یکی از اقوام فرش فرستاده بودن با یه سری وسایل که بالای 100 کیلو بود.با اینکه فرش جزو وسایلی میشه که گمرک بهش تعلق میگیره با گمرک حدود 340 تومن شده بود
    این روش به نظر من بهترین و مطمئن ترین روشه و تا حالا که خوب جواب داده

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان فکر نمی کنم که وسایلمون اونقدر زیاد بشه که نیاز به فریت کردن باشه. معمولا فریت و کسانی که خانوادگی مهاجرت می کنن استفاده می کنن.
    دوستان راستی حواستون باشه که اگه داروی خاصی باید با خودتون بیارید قبلش از دکتر بخواهید که براتون نسخه بده و نسخه رو توی فرودگاه با خودتون داشته باشید. البته به داروهای معمولی مثل استامینوفن و آدلت کلد ایرادی نمی گیرن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    والا فکر کنم خیلی خسته بشی... شاید بهتر باشه مسقیم بیای بلژیک یکم زودتر و اون چند روز رو اونجا بگردی...
    هههههم... راستش من زیاد از Turkish خوشم نمیاد بلیطم رو هم رو Qatar گرفتم، ولی بعضی از روزا پرواز با قیمت حدود 400T داره...
    سامی جان من بلیطی کمتر از 600تومان ندیدم. البته پروازهایی هست ولی خوب پرداختش با مستر کارت هست. اگه مورد خاصی سراغ داری بهم اطلاع بده. ممنون

دوستان فکر نمی کنم که وسایلمون اونقدر زیاد بشه که نیاز به فریت کردن باشه. معمولا فریت و کسانی که خانوادگی مهاجرت می کنن استفاده می کنن.
    دوستان راستی حواستون باشه که اگه داروی خاصی باید با خودتون بیارید قبلش از دکتر بخواهید که براتون نسخه بده و نسخه رو توی فرودگاه با خودتون داشته باشید. البته به داروهای معمولی مثل استامینوفن و آدلت کلد ایرادی نمی گیرن.
    به هر حال پول فریت کردن کمتر از اضافه باریه که میخوایم بدیم یا اینکه بعدا برامون پست کنن.مخصوصا لباس های زمستونی که برای ما که دو نفریم فکر کنم این به نفعمون باشه.در ضمن به غیر از لباس.جزوه و کتاب و یه سری وسایل هست که به هر حال لازم میشه.فریت کردن یه روش روتینه که دانشجو ها هم زیاد استفاده میکنن و فقط مخصوص مهاجرت نیست.مخصوصا ما که پرواز مستقیم نداریم و جابجایی وسایل سخت برامون.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سامی جان من بلیطی کمتر از 600تومان ندیدم. البته پروازهایی هست ولی خوب پرداختش با مستر کارت هست. اگه مورد خاصی سراغ داری بهم اطلاع بده. ممنون
    همونطور که تو پست قبلی گفتم در بعضی روزهای خاص رو Turkish اون قیمت وجود داره... سایت Turkish Air رو روزهای مختلف چک کنید، احتمالا پیدا میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

آنا جان با pm جوابتون و دادم.

من امروز از turkish air برای 22 sep بلیط رزرو کردم که قیمتش از بقیه روزها پایین تر بود حدود 350 هزار تومان. گفتم بگم که اگه کسی می خواد اقدام کنه. مدت زمان سفر رو هم 10ساعت زده که حدود 3 ساعت در آنکارا توقف داره.
    راستی سامی جان من که از اینترنت رزرو کردم می تونم بعدا از دفترشون بلیط و بگیرم و نقد پرداخت کنم یا بایدحتما با کردیت بپردازم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)