صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازمی که باید همراه برد برای بلژیک

اگه فردا دفترش باز بود نزدیک هستش میرم برات می پرسم چون پس فردا دارم میرم مسافرت ولی اون قیمت های سایت یکم پایین تره و حتما باید با کردیت بگیری اگه اون قیمت میخوای(رو QATAR که اینطوریه)!!! پیشنهاد میکنم برای اینکه برات دردسر نشه بری دفترش تو برج سایه(روبروی پارک ملت)، همونجا رزو کنی یا بخری...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    آنا جان با pm جوابتون و دادم.

من امروز از turkish air برای 22 sep بلیط رزرو کردم که قیمتش از بقیه روزها پایین تر بود حدود 350 هزار تومان. گفتم بگم که اگه کسی می خواد اقدام کنه. مدت زمان سفر رو هم 10ساعت زده که حدود 3 ساعت در آنکارا توقف داره.
    راستی سامی جان من که از اینترنت رزرو کردم می تونم بعدا از دفترشون بلیط و بگیرم و نقد پرداخت کنم یا بایدحتما با کردیت بپردازم؟
    ویرایش توسط samiii22 : July 16th, 2011 در ساعت 08:54 PM

آنا جان با pm جوابتون و دادم.

من امروز از turkish air برای 22 sep بلیط رزرو کردم که قیمتش از بقیه روزها پایین تر بود حدود 350 هزار تومان. گفتم بگم که اگه کسی می خواد اقدام کنه. مدت زمان سفر رو هم 10ساعت زده که حدود 3 ساعت در آنکارا توقف داره.
    راستی سامی جان من که از اینترنت رزرو کردم می تونم بعدا از دفترشون بلیط و بگیرم و نقد پرداخت کنم یا بایدحتما با کردیت بپردازم؟
    rafatجان فکر نمی کنی یه کم دیر باشه؟اخه 24 و 25 سپتامبر شنبه یکشنبه است و دوشنبه کلاسا شروع میشه و فقط 23 می مونه برای کارای ثبت نام و انجام کارای شهرداری و بانکی و با توجه به نا اشنا بودن ما یه کم سخته به نظرم

ما هم بلیطمون رو برای 15 سپتامبر اکی کردیم.قیمتش تو این روز نصف روزای دیگه بود.با ترکیش ایر 400 تومن، فقط رفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

آنای عزیز
    من در مورد تاریخ اشتباه کردم و حق با شما بود ممنون از راهنماییت. راستی شما از دفتر ترکیش گرفتید یا از اینترنت؟

[QUOTE=rafat;473521]آنای عزیز
    من در مورد تاریخ اشتباه کردم و حق با شما بود ممنون از راهنماییت. راستی شما از دفتر ترکیش گرفتید یا از اینترنت؟[/QUO
    خواهش میکنم عزیزم.به فکرم رسید گفتم مطرح کنم.راستش من سپردم برام گرفتن.به کسی که سپردم خودش تو این کاراست نمیدونم از آژانس گرفته یا از اینترنت خودش گرفته

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

[QUOTE=anali;473677]
    آنای عزیز
    خواهش میکنم عزیزم.به فکرم رسید گفتم مطرح کنم.راستش من سپردم برام گرفتن.به کسی که سپردم خودش تو این کاراست نمیدونم از آژانس گرفته یا از اینترنت خودش گرفته
    من هم اگر بتونم یه کارت با قیمت مناسب پیدا کنم احتمالا همین تاریخ می گیرم. البته من هنوز درگیر کارهای ضامن هستم . برام دعا کنید که زودتر درست بشه و بتونم مدارکم و تحویل بدم. ممنون
    راستی شما برای اقامت چه کار می کنید؟ از همین جا اقدام می کنید یا میرید اونجا و دنبال خونه می گردید؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بچه ها، در مورد هزینه های زندگی شما انتظار چه مبلغی رو ماهیانه دارید؟ فکر میکنید رنج کلی مخارجمون چقدر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    بچه ها، در مورد هزینه های زندگی شما انتظار چه مبلغی رو ماهیانه دارید؟ فکر میکنید رنج کلی مخارجمون چقدر باشه
    خرج اصلی اجاره خونست.ما که 2 نفریم 1200 تا 1500 تقریبا هزینه براورد کردیم.البته کاملا دانشجویی.برای یه نفر 300 تا برای خورد و خوراک و پوشاک تقریبا و برای خونه هم تقریبا 400 تا بذارین کنار.فکر کنم بین 600 تا 800 دانشجویی بشه زندگی کرد

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    خرج اصلی اجاره خونست.ما که 2 نفریم 1200 تا 1500 تقریبا هزینه براورد کردیم.البته کاملا دانشجویی.برای یه نفر 300 تا برای خورد و خوراک و پوشاک تقریبا و برای خونه هم تقریبا 400 تا بذارین کنار.فکر کنم بین 600 تا 800 دانشجویی بشه زندگی کرد
    متاسفانه برای بلژیک لیستی مشابه با کشورهای دیگه مثل ایتالیا، هلند، فرانسه و غیره که ریز قیمت های تقریبی رو داشته باشه وجود نداره...
    بله، البته شهر با شهر حتی رشته ی تحصیلی با رشته ی تحصیلی دیگه متفاوت خواهد بود! منم تقریبا همین range رو حدس میزنم، بین 700-800 فکر کنم بشه که البته برای ماه اول هزینه ی بیشتری خواهد بود به دلیل deposit برای خونه و هزینه ی اسکان موقت!
    در بعضی شهرها هزینه ی رفت و آمد هم باید در نظر گرفت در حالی که مثلا در همین لوون تقریبا جابجایی در خود شهر رایگان هستش!
    اما در مورد رشته ی من که زیر شاخه ی معماری هستش برای study material هم باید هزینه ی بیشتری در نظر گرفت! به علت بالا بودن لوازم و التحریر هم یه مقداری اگه با خودتون ببرید بد نیست!
    بجز study material من در هر ترم چندین Study Trip خواهم داشت که ممکنه درون قاره ای یا خارج از اروپا باشه! با وجود اینکه هزینه ی اصلی رو دانشگاه میده گفته شده ممکنه مبلغی هم از خودتون گرفته بشه!
    جدا از این مسائل بیمه ی 3rd Party برای non-eu ها اجباری و بعضا با دریافت هزینه ی کمی از سوی دانشگاه به دانشجوها داده میشه اما طبق قوانین بیمه ی درمانی هم اجباری بوده و مبلغی رو هم باید برای اون در نظر گرفت!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان کسی شماره تلفن دفتر ترکیش ایر رو نداره؟ نمیدونین تلفنی هم بلیط رزرو می کنن یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)