صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 238

موضوع: تهیه بلیط و فریت بار

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازمی که باید همراه برد برای بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    دوستان کسی شماره تلفن دفتر ترکیش ایر رو نداره؟ نمیدونین تلفنی هم بلیط رزرو می کنن یا نه؟
    چون رزرو هم با پاسپورت یا حداقل کپیش انجام میشه بعیییید میدونم تلفنی امکان پذیر باشه!

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

سیستم پخت و پز اوجا عمدتا برقیه ولی چشم به فکر اون وسایل هم خواهیم بود
    من فردا با cargo شرکت KLM تماس میگیرم. ظاهرا هرچقدر وزن بار به ۱۰۰kg نزدیک تر بشه هزینه کمتره!
    ۱۰۰kg میشه تقریبا هر کیلو ۲.۵ دلار در حالی که برای ۷۰-۶۰ کیلو میشه ۶.۵ دلار هر کیلو!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    سامی جان
    شما با خودت بیار من قول میدم مدتی که لوان هستم باهاشون غذا درست کنم که بلا استفاده نمونه از من میشنوی دور سرخ کن و بخارپز و اینها رو خط بکش. آشپزی باید روی اجاق گاز انجام بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

خوب بهتر با آنا هماهنگ کنید و وسایلتون رو با هم فریت کنید. اینجوری به نفعتون میشه. من که تصمیم دارم زیاد وسیله نیارم آخه اونجا ما همش باید از این شهر به اون شهر بریم. الآن هم اصلا حوصله ندارم به این چیزها فکر کنم ولی خوب منم حساب می کنم اگه دیدم وسایلم زیاد میشه خبرتون می کنم. البته خوب این فقط یه پیشنهاده. شما هم روش فکر کنید...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    سیستم پخت و پز اوجا عمدتا برقیه
    سامی جان
    اگر از دانشگاه خوابگاه گرفتی حتما توی سایت قوانینش و چک کن. مثلا دانشگاه ما نوشته بود که به علت احتمال آتش سوزی استفاده از وسایل پخت و پز حتی وسایل برقی مثل سرخ کن در اتاق ممنوع هست و توی اتاق فقط از کافی میکر و کتری برقی می تونیم استفاده کنیم و لاغیر.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط،فریت بار، اجاره ی خانه و وسایل لازم برای سفر به بلژیک

سلام دوستان

من به صورت پیغام خصوصی تقریباً با همه شما ارتباط برقرار کردم. من هنوز واسه ویزا افدام نکردم چون پاسپورتم آماده نشده (به خاط مسائل نظام وظیفه و ...) احتمالاً اواخر مرداد بتونم واسه ویزا اقدام کنم.
    همون طور که همه گفتن ترکیش واسه 15 سپتامبر یه پرواز ارزون داره. به نظر تا این جا حداقل 3 نفر هستن که می خوان با این پرواز برن. با این شرایط من هم احتمال زیاد با همین پرواز میام.
    فقط یک نکته این که آنالی عزیز گفته بود که واسه 15 سپتامبر باید تا 29 جولای پول و واریز کنی؟ درسته؟ یعنی دیرتر امکان نیست؟

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به صورت پیغام خصوصی تقریباً با همه شما ارتباط برقرار کردم. من هنوز واسه ویزا افدام نکردم چون پاسپورتم آماده نشده (به خاط مسائل نظام وظیفه و ...) احتمالاً اواخر مرداد بتونم واسه ویزا اقدام کنم.
    همون طور که همه گفتن ترکیش واسه 15 سپتامبر یه پرواز ارزون داره. به نظر تا این جا حداقل 3 نفر هستن که می خوان با این پرواز برن. با این شرایط من هم احتمال زیاد با همین پرواز میام.
    فقط یک نکته این که آنالی عزیز گفته بود که واسه 15 سپتامبر باید تا 29 جولای پول و واریز کنی؟ درسته؟ یعنی دیرتر امکان نیست؟
    اين مشكل من هم هست، لطفا راهنمايي كنيد ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام دوستان

راستش کسی که بلیط رو برای من اکی کرد گفت تا 29 جولای وقت داری که به من بگی که میخوای حتما یا نه و پول رو واریز کن.نمیدونم بعد این تاریخ هم میشه اقدام کرد یا نه.چون من هم با واسه اقدم کردم اطلاع دقیق ندارم.من میخوام فردا زنگ بزنم و قطعیش کنم ازش سوال میکنم.

مارک تجاری ترکیش ایرلان که پروازهای نسبتا ارزونی داره" آنادولوجت" هست.
    قطر ایرویس این مشکلو داره که از تهران باید بری دوحه! از اونجا میره بروکسل...
    کلی مسیر طولانی تره!

هواپیمایی اتریش هم قیمتش مناسبه
    ایران ایر هم بد نیست یه خوبی داره که 40 کیلو میتونی ببری!!
    آل ایتالیا که اصلا جا نمیده باید بیخیالش شید.
    بقیه ایرلاینا خیلی گرون میشند.

یه نکته ای و فراموش کردم بگم در مورد ایران ایر!
    که به بروکسل پرواز نداره! باید برید کلن یا آمستردام یا پاریس!
    از اونجا با قطار برید بروکسل یه هر شهر دیگه..
    در ضمن فک کنم ایران از تهران بره ارمنستان یل آذربایجان سوخت بزنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)