صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان (Housing) در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    می تونم بپرسم که این قیمت واسه چه شهریه؟ آخه میشه ماهی 606 پوند که خب به نظر من گرونه.
    برای لندن البته منطقه گرینویچ؛ آره به نظر خودمم گرون اومد منتها از خوابگاه تا دانشگاه پیاده 2 دقیقه بیشتر نیست یعنی نیاز به هزینه روزانه حمل و نقل نیست؛ یه سؤال شما چجوری حساب کردی ماهی606؟ مگه ماه رو 4 هفته حساب نمی کنن؟؟
    دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط loyalluna نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشورتی میخواستم بکنم
    تو دانشگاه ما( ادینبورگ) یه سری فلت هست (سوییت ) که مدرن هم هست به دانشگاهم به نسبت نزدیکه اما هزینش ماهی ۶۲۰ پوند میشه
    من خونه ها رو داشتم نگاه میکردم انگار میشه با ۵۵۰ اینا یه خونه یه خوابه اجاره کرد منتها من از شرایط خونه خبر ندارم
    با در نظر گرفتن ماهی ۱۰۰ تا برای قبض ها فک میکنید هزینه دیگه هم باشه ؟
    اینجا نوشته council tax B اینو که نباید ما بدیم ؟
    بعد برای این EPC شما میدونید چقدر میتونه تو هزینه ها تاثیر گذار باشه ؟
    Council tax پرداخت نمی کنید. شما لازمه همه شرایط رو در نظر بگیرید. قبض هاتون (آب، برق، گاز، اینترنت) مخصوصا در اونجا بیشتر از 100 پوند در ماه میشه. EPC مربوط به بهینه بودن خانه در مصرف انرژیه و در شرایط ایده آل بهش توجه کنید. خونه گرفتن در خیلی مواقع ساده نیست و بعضی مواقع هم برای دانشجوها سخته (خیلی از بیمه های صاحبخانه ها میخوان کسی که کرایه می کنه حتما اشتغال تمام وقت داشته باشه). اگه سابقه در انگلیس نداشتید توصیه می کنم از همین سوییت های دانشگاه بگیرید.

Junior Member

نمیدونستم تاثیر این epc رو قیض ها چقدر باشه مثلا اینکه از ۷۰ پوند به ۱۵۰ پوند تغییر کنه
    من خودم اونجا زندگی نکردم اما دوستانم اونجا بودن و میگن خونه امکانات و راحتی بیشتری داره.
    یعنی شما میگید ۶۲۰ تا برای یه سوییت ۲۵ متری زیاد نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    Council tax پرداخت نمی کنید. شما لازمه همه شرایط رو در نظر بگیرید. قبض هاتون (آب، برق، گاز، اینترنت) مخصوصا در اونجا بیشتر از 100 پوند در ماه میشه. EPC مربوط به بهینه بودن خانه در مصرف انرژیه و در شرایط ایده آل بهش توجه کنید. خونه گرفتن در خیلی مواقع ساده نیست و بعضی مواقع هم برای دانشجوها سخته (خیلی از بیمه های صاحبخانه ها میخوان کسی که کرایه می کنه حتما اشتغال تمام وقت داشته باشه). اگه سابقه در انگلیس نداشتید توصیه می کنم از همین سوییت های دانشگاه بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط loyalluna نمایش پست ها
    نمیدونستم تاثیر این epc رو قیض ها چقدر باشه مثلا اینکه از ۷۰ پوند به ۱۵۰ پوند تغییر کنه
    من خودم اونجا زندگی نکردم اما دوستانم اونجا بودن و میگن خونه امکانات و راحتی بیشتری داره.
    یعنی شما میگید ۶۲۰ تا برای یه سوییت ۲۵ متری زیاد نیست؟
    برای سوییت 25 متری زیاده البته باید ببینید از نظر حمل و نقل و ... آیا کمک می کنه به صرفه جویی یا خیر. خونه قطعا راحت تر هست ولی خرجش بالاتر خواهد بود.
    تاثیرشون بستگی به درجه بندی و بزرگی و ... داره ولی تاثیرشون اونقدرها محسوس نیست.

Junior Member

من خونه ام دیدم که تو همین محدودس و با در نظر گرفتن ۱۰۰ پوند برای قبض ها ۶۰ تا حدودا بیشتر از این خوابگاه میشه. برای یک سال خیلی زیاد نمیشه تفاوتش
    منتهی فک کردم شاید هزینه های دیگه ایم باشه که من در نظر نگرفته باشم. که گویا اینجوری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    برای سوییت 25 متری زیاده البته باید ببینید از نظر حمل و نقل و ... آیا کمک می کنه به صرفه جویی یا خیر. خونه قطعا راحت تر هست ولی خرجش بالاتر خواهد بود.
    تاثیرشون بستگی به درجه بندی و بزرگی و ... داره ولی تاثیرشون اونقدرها محسوس نیست.

Junior Member

سلام
    كسي از دوستان تو بيرمنگام هم خونه نميخاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط PB87 نمایش پست ها
    برای لندن البته منطقه گرینویچ؛ آره به نظر خودمم گرون اومد منتها از خوابگاه تا دانشگاه پیاده 2 دقیقه بیشتر نیست یعنی نیاز به هزینه روزانه حمل و نقل نیست؛ یه سؤال شما چجوری حساب کردی ماهی606؟ مگه ماه رو 4 هفته حساب نمی کنن؟؟
    دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
    سال 52 هفته است و هر سال هم 12 ماهه.
    52*140=7280
    7280/12=606.6
    معمولا همه ماه رو 4 هفته در نظر می گیرند. ولی اشتباهه و شما باید پولی که از جیبت میره رو بشماری و نه هفته های ماه رو!
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سال 52 هفته است و هر سال هم 12 ماهه.
    52*140=7280
    7280/12=606.6
    معمولا همه ماه رو 4 هفته در نظر می گیرند. ولی اشتباهه و شما باید پولی که از جیبت میره رو بشماری و نه هفته های ماه رو!
    درسته دوست من، البته برای 40 هفته خوابگاه میدن، که با احتساب تعطیلات ژانویه میشه 9 ماه که در واقع میشه ماهی 623 پوند
    140x40=5600
    5600/9=622.2

مشکل اینجاست که خونه هم بخای بگیری با هزینه قبوض و حمل و نقل همینقدر در میآد؛ کلاً لندنه دیگه... گرونه...

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

آقا کسی هست که کاونتری باشه ؟ کجا شهر خوبه واسه خونه گرفتن ؟کدوم منطقه ؟ قیمتا چقدر تقریبا؟

Junior Member

با سلام
    دوستان یک سوال داشتم از کسانی که تجربه تحصیل در انگلیس رو دارند ،اینکه از نظر شما در حالت کلی اجاره خوابگاه دانشگاه بهتره یا اجاره ی خونه ؟
    با توجه به اینکه اجاره خونه خارج از دانشگاه با هزینه آب و برق و حمل و نقل و ... تقریبا همون حدود هزینه خوابگاه میشه
    و اینکه آیا نمیشه خوابگاه رو به صورت share با کسی گرفت ؟
    یا میشه با یکی از دانشجوها یه خونه به صورت share خارج از دانشگاه گرفت ؟
    توصیه شما چیه در این زمینه ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید