صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اسکان (Housing) در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    این کارم کردم دانشگاه لطف کرد بهم اسم سه تا هتل رو داد که اونام کلی گرونن
    از شانس بد من نمیدونم اون موقع لیدز چه خبره، تور دو فرانسه، کارناواله چیه که هتلا همه پرشدن
    نه خب اون زمان هوای انگلیس خیلی خوبه و تقریبا پیک مسافرته در نتیجه هتل ها زود پرمیشن. دست دانشگاه هم درد نکنه. سعی کنید توی شبکه های اجتماعی به گروه های ایرانیان مقیم لیدز سر بزنید و اونجا درخواستتون رو بنویسید شاید موردی پیدا شه. یا اینکه از booking.com استفاده کنید. راه دیگه ای متاسفانه ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    نه خب اون زمان هوای انگلیس خیلی خوبه و تقریبا پیک مسافرته در نتیجه هتل ها زود پرمیشن. دست دانشگاه هم درد نکنه. سعی کنید توی شبکه های اجتماعی به گروه های ایرانیان مقیم لیدز سر بزنید و اونجا درخواستتون رو بنویسید شاید موردی پیدا شه. یا اینکه از booking.com استفاده کنید. راه دیگه ای متاسفانه ندارید.
    چک کردم روز پنج جولای تور دو فرانس اونجا (لیدز) شرو میشه. کلا همه هتلا بوک شدن چند روز پیش تو بوکینگ دات کام ارزون ترین جایی که میداد میشد 800 پوند برای این 8 روزه )

برای استفاده بچه های دیگه : من رفتم تو سایتهای مختلف آگهی گذاشتم. فعلا که تو easy roommate دو جا بهم گفتن که اون موقع یه اتاق از share house خالیه. میتونم اونارو بوک کنم که هزینش هفته ای 50-70 پوند میشه.
    یکی از بچه های لیدز هم بهم گفت به سوپروایزر ایمیل بزنم، معمولا اونا ایمیل داخل دانشگاهی میزنن به بچه ها که اگر کسی در اون زمان اتاق خالی داشت اجاره بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    راستی یه نکته به ذهنم رسید
    من تو این سایت های اینترنتی که واسه اجاره کردن خونه هست هرچی می گردم خونه هایی که پیدا میکنم درواقع مشترک هستن و مثلا یک اتقاشو باید اجاره کنی و بقیه چیزا مثل اشپزخونه اینا مشترک
    ولی من چون با همسرم دارم میرم انگلیس فکر میکنم جالب نباشه تو یه خونه دانشجویی مشترک زندگی بکنیم
    میخواستم بدونم قضیه چیه ؟ آیا خونه جدا میشه پیدا کرد مهم نیست کوچیک باشه نهایت 30 40 متر هم بود کافیه فقط خونه مستقل باشه
    آیا میشه خونه مستقل ارزون پیدا کرد؟
    خوابگاه های دانشجویی متاهلی یا اتاق های سوییت رو چک کنین. گزینه خوبی میتونه باشه، مثل آپارتمانه و تا حدود زیادی مستقل هستن (اتاق ماشین لباس شویی و باشگاه و... مشترکه)

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اواخر جون میام به لیدز (دانشگاه لیدز). می خواستم ببینم کسی هست که برای مدت کوتاهی هم خونه ای بخواد؟ آخه اگر من بتونم خوابگاه بگیرم از 5-7 جولای بهم خوابگاه میدند و من 29-28 جون لیدز هستم.
    برای این چند روز میتونم کار دیگه ای بکنم که گرون هم برام در نیاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید و یا خبرم کنید.
    گروه بچه های اراسموس تو لییدز رو چک کنین (مثلا فیس بوک یا انجمن های دانشگاه). شاید کسی رو پیدا کنین هم اتاق بخواد.
    بهتره همون لیدز اتاق بگیرین، اما اگه در نهایت پیدا نکردی میتونه تو برادفورد بمونی و اون یک هفته رو با اتوبوس یا ترن بری لیدز. یه خوابگاه دانشجویی تو برادفورد هست که شبی ۱۰ پوند یا هفتگی ۷۰ پوند (این سوییت) هست، اگه به کارت اومد پیغام بده سایتش رو بدم ببینی واسه یک هفته جا دارن.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek نمایش پست ها
    خوابگاه های دانشجویی متاهلی یا اتاق های سوییت رو چک کنین. گزینه خوبی میتونه باشه، مثل آپارتمانه و تا حدود زیادی مستقل هستن (اتاق ماشین لباس شویی و باشگاه و... مشترکه)

یه چند تا سایت و میتونی معرفی کنی؟

Junior Member

دوستان نمیدونم اینجا کسی هست که جواب بده یا نه؟
    خوابگاه دانشگاه برا من آفر فرستاده و صحبت از هفته ای 140 پوند می کنن، از اون طرف من خواستم 2-3 ماه خوابگاه بگیرم و بعد که با بچه ها اونجا آشنا شدم خونه بگیرم، که دانشگاه میگه امکانش نیست و باید برای یک سال کامل بگیرم؛ حالا من نمی دونم چه کنم، از اون ور کسی نمیشناسم که باهاش خونه بگیرم از اونور اگه خوابگاه برم باید تا آخر سال برم :-)

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PB87 نمایش پست ها
    خوابگاه دانشگاه برا من آفر فرستاده و صحبت از هفته ای 140 پوند می کنن، از اون طرف من خواستم 2-3 ماه خوابگاه بگیرم و بعد که با بچه ها اونجا آشنا شدم خونه بگیرم، که دانشگاه میگه امکانش نیست و باید برای یک سال کامل بگیرم؛ حالا من نمی دونم چه کنم، از اون ور کسی نمیشناسم که باهاش خونه بگیرم از اونور اگه خوابگاه برم باید تا آخر سال برم :-)
    معمولا یعنی در اکثر دانشگاهها اینطوریه که شما هزینه خوابگاه رو یکجا پرداخت نمیکنید، بصورت قسطی یعنی سه قسط یا هفت قسط. اگر بخواین در طول این مدت اتاقتون رو تخلیه کنید، باید یه نفرو معرفی کنید که بیاد جای شما تا بتونید قراردادتون رو فسخ کنید و بقیه پولی که احیانا پرداخت کردید رو پس بدید و دیگه به دانشگاه بدهکار نباشید. برای پیدا کردن جایگزین هم میتونید از www.gumtree.com استفاده کنید.
    این قیمت برای خارج لندن، برای یک خوابگاه خوب و نسبتا نوساز باید باشه. خونه پیدا کردن هم زیاد آسون نیست. شما بهتره مفاد قرارداد خوابگاه رو مطالعه کنین ببینین درمورد فسخ قرارداد چی گفته که بعدا براتون دردسر نشه. اما سیستم معمولش همینه که من گفتم.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

ApplyAbroad Guru

بله چون چند ماه بگیرید برای بقیه سال خوابگاه خالی می مونه! سال اول رو خوابگاه باشید و از سال بعد خونه بگیرید یا اینکه خونه یک نفره بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

می تونم بپرسم که این قیمت واسه چه شهریه؟ آخه میشه ماهی 606 پوند که خب به نظر من گرونه.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مشورتی میخواستم بکنم
    تو دانشگاه ما( ادینبورگ) یه سری فلت هست (سوییت ) که مدرن هم هست به دانشگاهم به نسبت نزدیکه اما هزینش ماهی ۶۲۰ پوند میشه
    من خونه ها رو داشتم نگاه میکردم انگار میشه با ۵۵۰ اینا یه خونه یه خوابه اجاره کرد منتها من از شرایط خونه خبر ندارم
    با در نظر گرفتن ماهی ۱۰۰ تا برای قبض ها فک میکنید هزینه دیگه هم باشه ؟
    اینجا نوشته council tax B اینو که نباید ما بدیم ؟
    بعد برای این EPC شما میدونید چقدر میتونه تو هزینه ها تاثیر گذار باشه ؟