صفحه 17 از 28 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

پیش فرض پاسخ : اسکان (Housing) در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط samar7777 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یک سوال داشتم از کسانی که تجربه تحصیل در انگلیس رو دارند ،اینکه از نظر شما در حالت کلی اجاره خوابگاه دانشگاه بهتره یا اجاره ی خونه ؟
    با توجه به اینکه اجاره خونه خارج از دانشگاه با هزینه آب و برق و حمل و نقل و ... تقریبا همون حدود هزینه خوابگاه میشه
    و اینکه آیا نمیشه خوابگاه رو به صورت share با کسی گرفت ؟
    یا میشه با یکی از دانشجوها یه خونه به صورت share خارج از دانشگاه گرفت ؟
    توصیه شما چیه در این زمینه ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    ببین اجاره خونه تکی اگر بخواید بگیرید میتونید جای خوبی رو پیدا کنید که نقریبا هم قیمت با اجاره یه استودیو در خوابگاه براتون در بیاد. ولی خب شاید این گرون در بیاد براتون. فکر میکنم ارزون ترین حالت در اینجا گرفتن یک اتاق در یک shared house هست اینجا. یه خونه چهار- پنج اتاق خوابه (گاهی کمتر و یا بیشتر تا حتی 9-10 تایی هم هست که مثلا تو دو طبقه ان) که یه اتاقش رو اجاره میکنید و معمولا اجاره هزینه قبض هارو هم شامل میشه. چیز عجیبی هم نیست. همه بنگاه ها میتونید پیددا کنید و تو سایتا هم زیاده. یه سرچ کنید تو شهر مورد نظرتون قیمت ها و شرایط دستتون میاد. فقط اکیدا توصیه میکنم به دیدن عکسا توی سایت کفایت نکنید و خونه یا اتاقی رو تا ندیدید اجاره نکنید. ریویو ها رم اگر چیزی هست حتما بخونید.

Junior Member

باتشكر از تك تك افرادي كه با سوال يا جواب به ديگران كمك مي كنند

براي خانواده اي چهارنفره دو نفر دانشجو كه بخواهند خانه اي با حياط وباغچه در محيطي ابرومند خريداري كنند چه پيشنهادي داريد
    منظور اطراف شهر لندن يا حومه ان
    يا هريك از شهرهاي نزديك به لندن

چه مبلغي بايد در نظر گرفته شود بدون وام و با. وام. هردو صورت
    كدام مناطق را پيشنهاد مي كنيد كه وسيله عمومي رفت و امد به مركز شهر لندن را داشته باشد
    اصولا ايا مي توان اطراف و حومه لندن خانه ويلايي ساده سه خوابه و نسبتا مناسب و ارزان نسبت به مركز لندن پيدا كرد ؟
    اميدوارم درخواست بي ربطي نباشد
    مبلغ رانپرسيد كه چنداني هم نيست و هنوز مشخص نكرده ام تا قبل از دانستن قيمت ها ي شهر هاي كوچك اطراف لندن و حومه هاي ارام لندن
    لطفا هرچه از اطراف لندن و نرخ مسكن جهت هاي جغرافيايي و ماليات و كيفيت زندگي و سختي يا اساني هاي مرتبط مي دانيد دريغ نكتيد
    براي همگي ارزوي سربلندي و بهترين ها را دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    باتشكر از تك تك افرادي كه با سوال يا جواب به ديگران كمك مي كنند

براي خانواده اي چهارنفره دو نفر دانشجو كه بخواهند خانه اي با حياط وباغچه در محيطي ابرومند خريداري كنند چه پيشنهادي داريد
    منظور اطراف شهر لندن يا حومه ان
    يا هريك از شهرهاي نزديك به لندن

چه مبلغي بايد در نظر گرفته شود بدون وام و با. وام. هردو صورت
    كدام مناطق را پيشنهاد مي كنيد كه وسيله عمومي رفت و امد به مركز شهر لندن را داشته باشد
    اصولا ايا مي توان اطراف و حومه لندن خانه ويلايي ساده سه خوابه و نسبتا مناسب و ارزان نسبت به مركز لندن پيدا كرد ؟
    اميدوارم درخواست بي ربطي نباشد
    مبلغ رانپرسيد كه چنداني هم نيست و هنوز مشخص نكرده ام تا قبل از دانستن قيمت ها ي شهر هاي كوچك اطراف لندن و حومه هاي ارام لندن
    لطفا هرچه از اطراف لندن و نرخ مسكن جهت هاي جغرافيايي و ماليات و كيفيت زندگي و سختي يا اساني هاي مرتبط مي دانيد دريغ نكتيد
    براي همگي ارزوي سربلندي و بهترين ها را دارم
    بدون سابقه کسی به شما وام نخواهد داد. شما نگفتید منظورتون از نسبتا مناسب و ارزان چیه (یکی منظورش از ارزان 100 هزار پونده و یکی 500 هزار پوند). به سایت های زیر برید و قیمت ها رو در محل های مختلف نگاه کنید:

rightmove.co.uk
    zoopla.co.uk

Junior Member

سلام من كاملا گيج شدم از طرفي فرم ويزا رو كه پر ميكني آدرس ثابت تو انگلستان ميخواد و از يه سمت ديگه اينجا همه توصيه ميكنن كه نديده خونه رو اجاره نكنيم، ميشه توضيح بديد تو فرم بايد چي بنويسيم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pardislu نمایش پست ها
    سلام من كاملا گيج شدم از طرفي فرم ويزا رو كه پر ميكني آدرس ثابت تو انگلستان ميخواد و از يه سمت ديگه اينجا همه توصيه ميكنن كه نديده خونه رو اجاره نكنيم، ميشه توضيح بديد تو فرم بايد چي بنويسيم؟
    اگه برای ویزای دانشجویی میرید آدرس دانشگاه رو بدید.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

دوستان سلام. دیروز از پاساژ ایران، میدان ولی عصر یه وسیله تبدیل همه کلیدها و پریزها به همدیگه خریدم که تمامی سیستم های برقی دنیا رو پوشش میده.

آدرس: میدان ولی عصر - پاساژ ایران- طبقه اول- پ 143
    شبکه پی نت

قیمتش هم 12 هزار تومنه.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

دوستان سلام
    من 13 سپتامبر با پرواز اکراین به لندن میرسم فرودگاه مقصد Gatwick است که ظاهرا از لندن دورتر است من باید همان روز به اقامتگاه توفنل هاوس در لندن برم میشه راهنمایی کنین چطور خودم را به لندن برسانم با حداقل هزینه ؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

من در اطراف دانشگاه برونل یه صاحبخانه ایرانی پیدا کردم که کرایه ماهیانه یک اتاق در داخل یک خانه دانشجویی 380 پوند در ماهه، همه امکانات رو هم داره و با دانشگاه فقط 5 دقیقه فاصله داره. فقط نمی دونم چرا جواب ایمیل رو نمیده.

کسی تجربه ای در این مورد داره؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran94 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 13 سپتامبر با پرواز اکراین به لندن میرسم فرودگاه مقصد Gatwick است که ظاهرا از لندن دورتر است من باید همان روز به اقامتگاه توفنل هاوس در لندن برم میشه راهنمایی کنین چطور خودم را به لندن برسانم با حداقل هزینه ؟
    از ایستگاه قطار Gatwick با خط Thameslink تشریف میبرید. ایستگاه Kentish Town پیاده میشید. اینجا دو راه دارید. میتونید اتوبوس 134 سوار شید و ایستگاه Tufnell Park پیاده شید. از اونجا تا Tufnell House پنج دقیقه پیاده روی داره. یا اینکه از همون Kentish Town که از قطار پیاده شدید، یه ربع پیاده روی کنید و برسید به Tufnell House. اگر بار زیاد دارید، میتونید از همین ایستگاه یه تاکسی بگیرید با کمتر از 10 پوند باید قاعدتا شما رو برسونه به خوابگاهتون. چون فاصله زیاد نیست.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

سلام به همه دوستان و عرض ادب
    دوستانی که لندن زندگی میکنند خواهشمندم به من در سوالات زیر کمک کنند.
    من ویزای کار گرفتم از شرکت کامپیوتری توی جنوب لندن ، و 20 روز دیگه من باید بیام شروع بکار کنم. یعنی اواسط نوامبر 2015 توی لندن هستم قرارداد من 5 سال هستش و حقوق هم در سال 32000 پوند حداقل هستش
    محل شرکت این آدرس هستش
    London Road, Morden, Greater London

با اینکه مطالب این فروم رو خوندم اما بازهم در مورد هزینه های زندگی نتونستم تخمین بزنم چقدر هزینه هام میشن

خواهشمندم در جنوب لندن ، منطقه ی Morden
    قیمت اجاره یه خونه کوچیک برای من که یک نفر هستم چقدر میشه ؟
    اجاره ماهانه است یا هفتگی ؟
    چقدر پول پیش میخوان واسه خونه ؟
    اینترنت رو از کجا سفارش بدم ؟
    هزینه خوراک واسه یه نفر در ماه چقدر میشه ؟
    آیا با ماهیانه 2500 پوند میشه زندگی کرد ؟
    میزان پس انداز چقدر می تونه واسه من باشه ؟

در ضمن نزدیک ترین فرودگاه به جنوب لندن کجا هست ؟

دوستانی که مقیم لندن هستن آیا هم خونه ای میخوان ؟ یا راهنمایی کنن من از چه سایتی میتونم خونه یه نفره پیدا کنم و رزور کنم ؟