صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به اسکان (Housing) در انگلستان

سلام دوستان
    یه سئوال حیاتی
    من دانشجوی تازه وارد در انگلیس هستم. با همسرم اومدم که فعلا دنبال کاره. یه خونه اجاره کردیم و قبض council tax رو تازه گرفتیم. اومده 224 پوند در ماه. تا حالا فکر میکردم خوب دانشجوها معاف هستند. ولی از اونجایی که با همسرم هستم، مثل اینکه با یه تخفیف کم اباید ین پولوو بدم که خیلی زیاده برام. شهرداری میگه باید بخش housing benefit در موردش تصمیم بگیره. اما از اونجایی که تو ویزای همسرم قید شده "no resource for public funds" ، فکر نمیکنم بشه از مزایای اونجا استفاده کرد. خیلی نگرانم. واقعا هزینه پیش بینی نشده زیادیه. کسی راه حلی داره؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_aero نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سئوال حیاتی
    من دانشجوی تازه وارد در انگلیس هستم. با همسرم اومدم که فعلا دنبال کاره. یه خونه اجاره کردیم و قبض council tax رو تازه گرفتیم. اومده 224 پوند در ماه. تا حالا فکر میکردم خوب دانشجوها معاف هستند. ولی از اونجایی که با همسرم هستم، مثل اینکه با یه تخفیف کم اباید ین پولوو بدم که خیلی زیاده برام. شهرداری میگه باید بخش housing benefit در موردش تصمیم بگیره. اما از اونجایی که تو ویزای همسرم قید شده "no resource for public funds" ، فکر نمیکنم بشه از مزایای اونجا استفاده کرد. خیلی نگرانم. واقعا هزینه پیش بینی نشده زیادیه. کسی راه حلی داره؟
    اگه شما خودتون ویزای TIER 4 دارید معاف هستید و اگه تنها شخصی که در منزل شما دانشجو نیست، همسر شما هست، باز هم معاف هستید. اون "no resource for public funds" برای افرادی هست که تقاضا میکنن مستمری بگیرن و از یه سری مالیات ها معاف بشن. برای اطلاعات بیشتر میتونید اینجا رو ببینید. تنها چیزی که شما لازم دارید یه نامه از دانشگاه خطاب به City Council هست.

اگه TIER 2 دارید، خیر، متاسفانه معاف نیستید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

سلام خوبین
    من واسهPhD می خوام برم لیدز با خانمم ولی ویزای من tier 2 خواهد بود میشه منو راهنمیی کنین؟
    1- تا اونجا که من فهمیدم باید council tax بدم میشه بگین چند میشه؟

2- میشه تو لیدز و خوب به خورده دور تر از مرکز شهر یه خونه یا آپارتمان که هیچ چیزش share نباشه با ماهی 400 پوند اجاره کرد؟
    3- میزان مالیات چقدر هست و آیا باید برای من و خانمم جداگانه هزینه بیمه و مالیات پرداخت کنیم؟
    4- میشه یه ماه رو با 1000 پوند سر کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام خوبین
    من واسهPhD می خوام برم لیدز با خانمم ولی ویزای من tier 2 خواهد بود میشه منو راهنمیی کنین؟
    1- تا اونجا که من فهمیدم باید council tax بدم میشه بگین چند میشه؟

2- میشه تو لیدز و خوب به خورده دور تر از مرکز شهر یه خونه یا آپارتمان که هیچ چیزش share نباشه با ماهی 400 پوند اجاره کرد؟
    3- میزان مالیات چقدر هست و آیا باید برای من و خانمم جداگانه هزینه بیمه و مالیات پرداخت کنیم؟
    4- میشه یه ماه رو با 1000 پوند سر کرد؟
    1. بله باید بدید. بستگی به محل خونه و سایزش داره، شما حدود 1500 پوند در سال حساب کنید.
    2. با ماهی 400 پوند چیز خوب و تمیزی نمیشه پیدا کرد، ولی میشه یه جایی رو پیدا کرد.
    3. حقوقی که می گیرید چقدره، بر اساس اون مالیات رو باید اندازه گیری کرد. دقیقا از دانشگاه بپرسید چون بستگی داره به اینکه دانشگاه چطور بحث حقوق و شهریه شما رو پردازش می کنه.
    4. بله

سلام

من یه سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنین
    من ویزای tier 2 دارم و در دانشگاه دانشجوی PhD هستم و دانشگاه اسم من رو به عنوان دانشجو به council tax معرفی کرده که معاف شم. و اونا هم قبول کردن.
    خانم من به عنوان همراه هم ویزای tier 2 داره ولی جایی کار نمی کنه و تو ویزاش نوشته :No recouse to public funds. no employment as a doctor in training
    چون اسم خانمم هم در قرارداد خونه اومده council tax فهمیده و یه نامه داده که اگه می خواد خانمت هم معاف شه به ما یه فرم رو پر کنین و بفرستین تو فرم نوشته:
    برای معاف شدن خانمت باید:
    1- non-EU باشه
    2-the visa prevents her from taking paid employment in the UK
    3- the visa visa prevents her from claiming benefits in the uk
    حالا من این سوال ها رو دارم:
    1- ما باید همه گزینه ها رو تیک بزنیم تا معاف شیم؟
    2- اگه همه گزینه ها رو تیک بزنیم و بفهمن نباید می زدیم چه اتفاقی می یفته؟ جریمه؟؟
    3- اگه بعد یه ماه خونه رو عوض کنیم و خونه جدید ALL INCLUSIVE AND COUNCIL TAX INCLUSIVE باشه باز باید ما TAX بدیم؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام

من یه سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنین
    من ویزای tier 2 دارم و در دانشگاه دانشجوی PhD هستم و دانشگاه اسم من رو به عنوان دانشجو به council tax معرفی کرده که معاف شم. و اونا هم قبول کردن.
    خانم من به عنوان همراه هم ویزای tier 2 داره ولی جایی کار نمی کنه و تو ویزاش نوشته :No recouse to public funds. no employment as a doctor in training
    چون اسم خانمم هم در قرارداد خونه اومده council tax فهمیده و یه نامه داده که اگه می خواد خانمت هم معاف شه به ما یه فرم رو پر کنین و بفرستین تو فرم نوشته:
    برای معاف شدن خانمت باید:
    1- non-EU باشه
    2-the visa prevents her from taking paid employment in the UK
    3- the visa visa prevents her from claiming benefits in the uk
    حالا من این سوال ها رو دارم:
    1- ما باید همه گزینه ها رو تیک بزنیم تا معاف شیم؟
    2- اگه همه گزینه ها رو تیک بزنیم و بفهمن نباید می زدیم چه اتفاقی می یفته؟ جریمه؟؟
    3- اگه بعد یه ماه خونه رو عوض کنیم و خونه جدید ALL INCLUSIVE AND COUNCIL TAX INCLUSIVE باشه باز باید ما TAX بدیم؟
    شما براساس قانون 25 درصد فکر میکنم معاف میشید چون خانم شما اجازه کار تمام وقت داره. به هیچ وجه هم دنبال دروغ گفتن نرید چون علاوه بر جریمه بر ویزاهای بعدی شما اثرگذاره. اینکه خونه شامل Council Tax میشه به شرایط ساکنینش بستگی داره و نه صاحبخونه. شهرداری شما رو به عنوان فرد مسوول میشناسه.

سوال من اینه که اگه ما خونه رو عوض کنیم بعد 1 ماه و در قرارداد خانه جدید فقط اسم من باشه COUNCIL TAX می فهمه دو نفر تو خونه هستند؟ آخه HOME AGENCY به یکی از دوستام گفته در قرارداد خانه جدید فقط اسم تو باشه نمی فهمه.

ApplyAbroad Guru

سوال من اینه که اگه ما خونه رو عوض کنیم بعد 1 ماه و در قرارداد خانه جدید فقط اسم من باشه COUNCIL TAX می فهمه دو نفر تو خونه هستند؟ آخه HOME AGENCY به یکی از دوستام گفته در قرارداد خانه جدید فقط اسم تو باشه نمی فهمه.
    حالا فرض کنید به هر دلیلی فهمیدند بعد چیکار میکنید؟ مثلا مگه چقدره رقمش که شما نمیخواهید اعلام کنید؟ 5 سال دیگه اگه بخواهید اقامت دائم بگیرید اون موقع یکی از مدارک اصلی که نشون میده شما و همسرتون با هم زندگی کردید همین Council Tax Bill هست و اون موقع میپرسند شما چرا اسم دو نفرتون نیست. شما فرض کن 1 درصد بفهمند اصلا به ریسکش نمیرزه. شهرداری که نمیاد قرارداد اجاره رو چک کنه. شما هم بهتره با بنگاهی که چنین پیشنهادی میده کار نکنید. کسی که میخواد قانون رو دور بزنه پس دور زدن شما هم براش کار راحتیه!

ApplyAbroad Guru

با عرض پوزش ولی بهتره وقتی هنوز رد پاتون در کشور خشک نشده به فکر کلاه برداری نباشید. یادتون باشه تخلف در پرداخت Council tax یک تخلف قضایی و جنایی است و مثل قبض آب و برق و ... نیست.

من اصلا به فکر کلاه برداری نیستم. می خوام بدونم اگه لازم هست پرداخت کنم شما بی زحمت به لینک زیر برین اونجا نوشته :
    If a person gets the discount and is the only non-student living at an address where all the other residents are students, an exemption will apply. This means there will be no Council Tax to pay at all

http://www.leeds.gov.uk/residents/Pa...-students.aspx

من که student هستم و خانمم میشه تنها فرد non-student خوب مگه معاف نمیشه؟