صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به اسکان (Housing) در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m1080 نمایش پست ها
    سلام به همگی! من میخوام واسه PhD برم BATH، کسی اونجا درس خونده؟ یا از اوضاع قیمت ها خبری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هزینه های زندگی در اکثر شهرستانها مثل هم هستند در پست های قبلی هزینه های تقریبی ذکر شده است

Junior Member Amirreza آواتار ها

سلام دوستان.

من هم میخوام یک شرکت خصوصی تو انگلستان رو معرفی کنم که تو اکثر شهرهای انگلیس به دانشجوها اتاق میده که واقعا کیفیت امکاناتش عالیه. هم میخواستم اگر کسی در مورد قیمت خونه های شخصی اطلاعاتی داره و میتونه قیمت ای اتاق ها رو با خونه مقایسه بکنه کمکم کنه.

شرکت Liberty Living .
    مثلا تو شهر Southampton که من میخوام برم یه مجموعه 393 اتاقی داره. هر اتاق سرویس بهداشتی و دوش مجزا داره. آشپزخانه و یک living area که توش مبل و تلوزیون و ... هست، مشترک بین 4 یا 5 اتاقه.
    مبله هست. کل مجموعه نگهبانی و دوربین مدار بسته داره. در مرکز شهر واقع شده. خلاصه امکاناتش خوبه.
    اگر قرارداد یکساله ببندی هفته ای 88 پونده که تمام هزینه های آب و برق و ... و اینترنت 2Mbs رو شامل میشه.

اگر قرارداد ببندی و بخوای کنسل کنی 100 پوند از 200 پوند دپوزیتت رو بر میدارن. تازه باید یک نفر جایگزین رو هم پیدا کنی.

به نظر شما چیکار کنم؟ قرارداد ببندم یا برم اونجا دنبال خونه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    Leaving UK(Southampton) to Germany(Kaiserslautern)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من هم میخوام یک شرکت خصوصی تو انگلستان رو معرفی کنم که تو اکثر شهرهای انگلیس به دانشجوها اتاق میده که واقعا کیفیت امکاناتش عالیه. هم میخواستم اگر کسی در مورد قیمت خونه های شخصی اطلاعاتی داره و میتونه قیمت ای اتاق ها رو با خونه مقایسه بکنه کمکم کنه.

شرکت Liberty Living .
    مثلا تو شهر Southampton که من میخوام برم یه مجموعه 393 اتاقی داره. هر اتاق سرویس بهداشتی و دوش مجزا داره. آشپزخانه و یک living area که توش مبل و تلوزیون و ... هست، مشترک بین 4 یا 5 اتاقه.
    مبله هست. کل مجموعه نگهبانی و دوربین مدار بسته داره. در مرکز شهر واقع شده. خلاصه امکاناتش خوبه.
    اگر قرارداد یکساله ببندی هفته ای 88 پونده که تمام هزینه های آب و برق و ... و اینترنت 2Mbs رو شامل میشه.

اگر قرارداد ببندی و بخوای کنسل کنی 100 پوند از 200 پوند دپوزیتت رو بر میدارن. تازه باید یک نفر جایگزین رو هم پیدا کنی.

به نظر شما چیکار کنم؟ قرارداد ببندم یا برم اونجا دنبال خونه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    این شرکت ها قیمتشون خیلی زیاده. بیایید اینجا جا پیدا کنید.

Junior Member Amirreza آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این شرکت ها قیمتشون خیلی زیاده. بیایید اینجا جا پیدا کنید.
    سلام،

درسته که این شرکتها قیمتشون بالاست، اما با توجه به اینکه این 88 پوند هزینه آب و برق و گاز و اینترنت رو شامل میشه فکر نمیکنین که قیمتش مناسب باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza نمایش پست ها
    سلام،

درسته که این شرکتها قیمتشون بالاست، اما با توجه به اینکه این 88 پوند هزینه آب و برق و گاز و اینترنت رو شامل میشه فکر نمیکنین که قیمتش مناسب باشه؟
    خیر. بازم خیلی گرون هستند و به نظر من نمیارزه. الان مثلا من توش برمینگهام رو دیدم که داره یک اتاق رو هفته ای 108 پوند میده یعنی ماهی 468 پوند. شما تو برمینگهام میتونید با این پول یک آپارتمان یک خوابه مستقل بگیرید که تمام قبض ها هم روشه یعنی AllIncluseive. قیمت های لندنش که شوخیه. با این پول ها میشه تو محله های خیلی بهتری خونه گرفت.

Junior Member

سلام

من یک مشکل اساسی دارم. قرار هست از ماه سپتامبر برای 6 ماه به کمبریج بروم. چون به عنوان visiting scholar می روم خوابگاه به من تعلق نمی گیره. همه توصیه کردند که قبل از سپتامبر برای خودم یک جا پیدا کنم چون اگر دیر بجنبم جا پیدا نخواهم کرد. ولی از طرف دیگه همه به شدت توصیه می کنند که هیچ جایی را ندیده اجاره نکنم. من کسی را در کمبریج نمی شناسم که جایی رو که پیدا کردم بره و ببینه. خودم هم که زودتر از سپتامبر نمی تونم برم اونجا. چکار باید بکنم؟

با چند تا صاحب خونه تماس گرفتم ولی به محض این که می گم قصد دارم اتاق رو ندید اجاره کنم و لطفا برایم عکس اتاق را بفرستند دیگه جواب ای میلم را نمی دهند.
    خیلی نگرانم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rop نمایش پست ها
    سلام

من یک مشکل اساسی دارم. قرار هست از ماه سپتامبر برای 6 ماه به کمبریج بروم. چون به عنوان visiting scholar می روم خوابگاه به من تعلق نمی گیره. همه توصیه کردند که قبل از سپتامبر برای خودم یک جا پیدا کنم چون اگر دیر بجنبم جا پیدا نخواهم کرد. ولی از طرف دیگه همه به شدت توصیه می کنند که هیچ جایی را ندیده اجاره نکنم. من کسی را در کمبریج نمی شناسم که جایی رو که پیدا کردم بره و ببینه. خودم هم که زودتر از سپتامبر نمی تونم برم اونجا. چکار باید بکنم؟

با چند تا صاحب خونه تماس گرفتم ولی به محض این که می گم قصد دارم اتاق رو ندید اجاره کنم و لطفا برایم عکس اتاق را بفرستند دیگه جواب ای میلم را نمی دهند.
    خیلی نگرانم.
    بهتر. چون با عکس که نمیشه جا اجاره کرد. شما دو سه شب برید هتل از قبلش برای اون روزهایی که میرسید قرار بذارید خونه ها رو ببینید. سخت گیر نباشید تو دو سه روز راحت پیدا میکنید.

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون. من برای هفته ی اول یک B&B رزرو کردم. یعنی با توجه به این که سپتامبر شروع ترم هست و همه جا از قبل گرفته شده می تونم جا پیدا کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rop نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون. من برای هفته ی اول یک B&B رزرو کردم. یعنی با توجه به این که سپتامبر شروع ترم هست و همه جا از قبل گرفته شده می تونم جا پیدا کنم؟
    کی گفته همه جا از قبل گرفته شده؟فقط این شرکتهایی که پوست آدم رو میکنند جاهاشون پره. وگرنه چیزی که اینجا زیاده اتاق و خونه برای دانشجوهاست. نگران نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    کی گفته همه جا از قبل گرفته شده؟فقط این شرکتهایی که پوست آدم رو میکنند جاهاشون پره. وگرنه چیزی که اینجا زیاده اتاق و خونه برای دانشجوهاست. نگران نباشید
    مرسی از قوت قلب.
    این که جا پیدا نخواهد شد رو سوپر وایزرم و یکی دیگه گفتند. شاید چون ظاهرا کمبریج خیلی کوچیکه و تعدا خونه هاش محدود هستند این حرف رو زدند. در هر صورت به جز همین کاری که شما می فرمایید چاره ی دیگه ای ندارم. اگر کسی که ساکن کمبریج باشه پیدا می شد که لطف بکنه و به جای من یکی دو جا رو ببینه که من بتونم اجاره کنم عالی می شد ولی متاسفانه چنین کسی رو پیدا نکردم.

باز هم ممنون