صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 271

موضوع: اسکان (Housing) در انگلستان

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به اسکان (Housing) در انگلستان

سلام دوستان،
    به نظرتون این شرایط وقیمت برای خوابگاه (خانوادگی 2 نفری) خود داشگاه مناسبه: (Sheffield)
    - self-contained with a double bed, kitchenette,washing machine and large shower room
    - fridge, Iron, table and 2 chairs, oven, microwave, toaster,...
    - all utility included (gas, elec, water & internet
    135 pounds/week به عبارتی 6885 p/year

من که از دیروز یک سری خونه ها و خوابگاه های دانشگاه رو نگاه کردم، بنظرم خیلی خوبه!

امروزکه کمی بیشتر گشتم، خونه هایی که آدم خودش میتونه اجاره کنه قیمتشون معمولا خیلی کمتر هستش. من هم که الان خیلی بعید هستش به خوابگاه برسم و در هر صورت باید دنبال خونه باشم.

حالا سوالی که دارم اینه که اولند از هتل جایی ارزونتر برای موندن توی چند شب اول هست؟ من نگاه که می کردم حداقل شبی 50 پوند بودن. و سوال دیگه اینکه لازمه از قبل تماس بگیرم و برای دیدن خونه ها وقت بگیرم؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h00k نمایش پست ها
    امروزکه کمی بیشتر گشتم، خونه هایی که آدم خودش میتونه اجاره کنه قیمتشون معمولا خیلی کمتر هستش. من هم که الان خیلی بعید هستش به خوابگاه برسم و در هر صورت باید دنبال خونه باشم.

حالا سوالی که دارم اینه که اولند از هتل جایی ارزونتر برای موندن توی چند شب اول هست؟ من نگاه که می کردم حداقل شبی 50 پوند بودن. و سوال دیگه اینکه لازمه از قبل تماس بگیرم و برای دیدن خونه ها وقت بگیرم؟
    قیمت خونه ها کمتر هست ولی هزینه جانبی رو هم اضافه کنید. در ضمن دانشگاه Southampton تو سایتش یه لیست از یه سرس اقامتگاه ها برای چند شب اول اورده.
    در ضمن شما بهتره از خوابگاه نا امید نشید، الان چند روزه که گرفتار خوابگاهیت، زودتر انتخاب کنید و درخواست بدید (اونه گفتن بعد از 1 Sep تعهد نمیدن که خوابگاه بدن، نگفتن که نمیدن) به نظر من که خوابگاه ارزش داره، مخصوصا اینکه برای خوابگاهی ها دانشگاه Southampton یه سرس امکانات مثل اتفاده رایگاه از UNI-|Link گذاشته.
    یه فایل تو بخش southampton میزارم. شاید کمک کنه.

Junior Member

سلام
    من برای کنفرانس میام لندن می خواستم ببینم دوستان سایت و یا جایی ارزونتر از هتل برای اقامت 5 روزه سراغ دارین؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین هزینه کنفرانس بر دوش خودمه به خاطر همین مجبورم دانشجویی حساب کنم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel60 نمایش پست ها
    سلام
    من برای کنفرانس میام لندن می خواستم ببینم دوستان سایت و یا جایی ارزونتر از هتل برای اقامت 5 روزه سراغ دارین؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین هزینه کنفرانس بر دوش خودمه به خاطر همین مجبورم دانشجویی حساب کنم
    شما میتونید برید هاستل. یه اتاق هایی هستند مثلا یه تعداد ادم مثل خودتون میان میخوابن. امکانات خیلی ابتدایی مثل تخت و حمام و ... با شبی 8 یا 9 پوندم میشه پیدا کرد. اگر زیاد سخت نگیری چیز بدی نیست. خیلیا این کار رو میکنند.
    http://www.hostelworld.com/hostels/L...FSYMtAodWHc1Pw

Junior Member

مقایسه خوابگاه دانشجویی با اتاقی که بیرون خودمون بگیریم؟به نظر من خوابگاه هم گرون تر در میاد هم شلوغ است.اما بیرون خوابگاه مستقل تر و راحت تری.از اون طرف توی خوابگاه امنیت بالا تره،دوستان جدید پیدا می کنی ونزدیک به دانشگاهی.موندم چه کار کنم!!!!کسی هست بتونه تو تصمیم گیری به من کمک کنه؟

Junior Member

سلام,
    من January میرم دانشگاه Huddersfield, می خوام که آپارتمان اجاره کنم. اگه کسی این دانشگاه هست یا می خواد بره و دنبال خونه می گرده بهم اطلاع بده.

با تشکرات فراوان

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من 15 دسامبر دارم میرم کمبریج و نگران جا هستم چون من برای فرصت 6 ماهه میرم و از دانشگاه نمیتونم خوابگاه بگیرم کسی میتونه در این زمینه مرا راهنمایی کنه؟
    با تشکر فراوان
    ویرایش توسط karamisina : November 17th, 2011 در ساعت 12:56 AM

Junior Member

سلام. من برای دکترا از امپریال پذیرش گرفتم. هزینه ها خیلی بالاست. می خواستم ببینم در مورد گرفتن خونه و خوابگاه کسی می تونه بهم کمک کنه