صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 201

موضوع: سال نو مبارک !

Junior Member Mechanical-eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سال نو مبارک!

خدایا سرنوشت دوستان را در سال جدید به گونه ای قرار بده که در پایان سال از گذشته خود افسوس نخورند.
    سال نو مبارک
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

من هم سال نو را به تمام دوستان تبریک می گم و امیدوارم که سالی همراه با خبرهای خوش باشد

"پرت پر پرواز که باشد،پاره می کند پیله ی بی پوسیدگی رخوت سالیان را،بپر "
    فکر کنم من اخرین نفرم که تبریک می گه.
    امیدوارم سال جدید پر از سلامتی و شادی و موفقیت باشه و همه نتیجه تمام تلاش هاشون رو بگیرن.
    و از خدا می خوام که کمکمون کنه تا بپذیریم چیزی که خودش واسمون می خواد بهتر از اونیه که ما روش پا فشاری می کنیم.
    سال نو مبارک

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

سال نو مبارک
    23675_1204455244521&.jpg
    این کارت پستال رو یکی از دوستای من به زیبایی طراحی کرده و امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

Junior Member

دوست ندارم مثله همه از خدا بخوام که توي زندگي هيچ غم و شکستی نباشه، چرا که شاديها در کنار غمهاست که معنا پيدا ميکنه و زيبا ميشه و موفقیتها در کنار شکستها. تنها از خدا ميخوام قدرتِ درکِ حضورش رو توي لحظه هاي زندگي به همه ي مخلوقاتش عطا کنه، که اون وقته که هيچ مشکلي توان شکستن ما رو نداره. سال نو با ديدِ نو به زندگي و فرصتي دوباره براي تلاش وپی گیری هدفهامون مبارکsale-no-masood-n&#105.jpg باد.

ApplyAbroad Champion

سال گذشته، سال بسیار مهمی برای مردم ایران بود و برخلاف اونچه که شاید بسیاری فکر کنند، به نظر من سال بسیار خوبی بود. سال گذشته معادل چندین سال پیشرفت برای ایران بود. امیدوارم که سال جدید سال پیروزی باشه برای تمام کاربران فروم و برای تمام مردم ایران. برای همه شما عزیزان آرزوی تندرستی و بهروزی دارم.

عید همگی مبارک، همگی سال خوبی سرشار از admission و fund داشته باشید. نظرتون راجع به پیام عید اوباما (مخصوصا اون قسمتی که راجع به دانشجوها گفتش) چیه؟؟ یعنی راحت تر می شه؟؟

ApplyAbroad Hero

خب باز هم سالي تحويل شد و فصل نو و تازه بهار رسيد؛ امروز داشتم به فلسفه اين عيد توجه مي كردم؛ امروزه كه ما ديگه چندان با طبيعت آشنا نيستيم و سر و كاري باهاش نداريم زياد ملموس نيست چون تو تمام سال هم گرما هم سرما هم ميوه هاي تمام فصول هست، و چون در تغيير پارادايم از زندگي كشاورزي به صنعتي ( البته هنوز صنعتي نشديم كامل) ديگه عامل يا پارامتر فصل و آب و هوا در درجه دوم قرار گرفته و چندان حياتي نيست؛ به هر حال دوستان خيلي خوبه اين تغييرات و اين زنده شدن، گاهي تو يه منظره طبيعت هم ميشه خدا رو ديد، اما وقتي دل خوش باشه و سر سلامت اينا به چشم ميان؛ حتما اكثر شما كه راه رفتن رو انتخاب كرديد اين مسأله رو حس مي كنيد كه جامعه ما متأسفانه اين سر سلامت و راحت رو تأمين نمي كنه؛ ما از جنبه هاي گوناگون عقب مانديم و در مراحل ابتدائي سير تكاملي انسان يعني شكم و ديگر هيچ اسير شديم، و چه بسا بسياري حتي نياز اوليه رو هم نميتونند برآورده كنند؛ ما دچار بيماري كلي عقب ماندگي هستيم و وقتي چشم به محيط هاي سازندهتر و متكاملتر مي اندازيم آه از نهادمون بلند ميشه؛ روابط جامعه ما متدسفانه بسيار سير بدي رو طي مي كنه و واقعا رفتار و تيپ شخصيتي متعادل و سازنده و رو به رشد ، يعني من خوبم و تو خوبي ، احترام به خود و به ديگران، متأسفانه در سطح جامعه بسيار تنزل كرده و ظاهرا سير نزولي هم داره؛ صحبتم سياسي نيست اگر چه سياست هم يك بعدش رو شامل ميشه؛ من از فرهنگ حرف مي زنم فرهنگي كه داره به قهقرا ميره .....
    طولاني شد ، چه خوب بود اگر با اين عيد ها ما انسان ها هم رشد و تعالي پيدا مي كرديم، اونطور كه خود رو بشناسيم و خدامون رو و رفتار و گفتار و كردار و پندار ما در شان "خود" مون باشه تا هم خودمون رو دوست بدريم هم ديگري رو، تا هم خودمون رشد كنيم هم جامعه، بدون ديدن "خود" نه انسان شأن و جايگاه خودش رو ميفهمه و نه ديگران رو، افسوس كه اين جهل در ما بسيار زياد شده يا بوده،
    چي ميشد اگر فقط يكي از اين بهار ها انسان ها رو هم متعالي ميكرد .... چه خيالي چه خيالي مي دانم تو هم دلت گرفته اما ته قلبت روشنه، و زير اين مراسم و اين سنت ها كه الان ديگه چندان آشنا نيستند برات فقط تبريك ميگي و ظاهر حفظ مي كني يا حتي ديگه اين رو هم از سر وا كردي، كه روزي كه تو خوش باشي و خرم، بهاره اگر چه در زمستان،
    به هر حال مي دانيم يا اعقاد داريم كه گر چه صبر زياد و طاقت فرسا و انتظار طولاني شايد لازم باشه اما همين كه روياي بهار هست يعني من و تو اميد و ايمان به رشد و آزادي به تعالي و حقيقت داريم، رويايي كه از هر واقعيتي براي من و تو واقعي تر است،
    بهروز باشيد
    ویرایش توسط sysco : March 20th, 2010 در ساعت 11:44 PM
    inactive account

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

سال نو خورشیدی رو به تمامی کاربران عزیز فروم بزرگ ApplyAbroad تبریک و تهنیت می گم.. امیدوارم سالی موفق رو پیش رو داشته باشیم همراه با سلامتی..
    آرزو میکنم سال جدید سال تحقق اهداف همه باشه...
    با آرزوی بهترین ها برای هر ایرانی در هر گوشه دنیا

با احترام
    محسن

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

خداوندا تقدیر دوستان را در سال آینده به گونه ای قرار بده که در پایان
    از گذشته خود افسوس نخورند . . .

سال نو بر همه بچه های فروم مبارک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)