صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اخذ اقامت آمریکا از طریق فرزند خواندگی

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

Exclamation اخذ اقامت آمریکا از طریق فرزند خواندگی

یه سوال داشتم که از همه عزیزانی که اطلاعات دارند خواهشمندم پاسخ بدهند
    خاله ی بنده حدود 20 سال است که سیتیزن شیپ ایالات متحده است و با توجه به اینکه اینکه هنوز بنده 9ماه مونده تا 21 سالم تمام شود اگر خاله ام مرا به فرزند خواندگی قبول کند می تواند مرا با خود به آمریکا ببرد.در سایت اداره مهاجرت آمریکا و وزارت امور خارجه من از وجود چنین قانونی اطمینان حاصل کردم.از دیدگاه شما شدنی هستش؟(برای نظام وظیفه می توان وثیقه گذاشت).با تشکر
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت آمریکا از طریق فرزند خواندگی

مرسی از جوابتون ولی یه وکیل تو کالیفرنیا گفت این قضیه 3سال شایعست.نمی دونم.من از طریق تحصیلی من به راحتی می تونم برم.چون شرایط زبان و مقاله و تحصیلیم بسیار عالیه.
    ویرایش توسط M.jorfi : August 23rd, 2010 در ساعت 11:06 AM
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

To qualify as a "child" in this category, the person must be the son or daughter of a U.S. citizen, who is unmarried and under the age of 21. An adopted child qualifies as long as the adoption was finalized before the child's 16th birthday; the adoptive parents have legal custody of the child for two years (before or after the adoption); and the child resides with the adoptive parents for two years (before or after the adoption). A stepchild qualifies as long as the marriage had occurred before the stepchild's 18th birthday

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

بهرحال رفتن از طریق ویزای دانشجوئی و سپس کار یا ازدواج یکی از آسان ترین راه های مهاجرت هست.
    موفق باشید

Junior Member

من خودم ویزای کار رو ترجیح میدم چون هم کار می کنی هم بعد یه مدت می تونی برای اقامت دائم اقدام کنی

Junior Member

Unhappy پاسخ : اخذ اقامت آمریکا از طریق فرزند خواندگی

خسته نباشيد.
    من 16 سالمه ( 16 سال و 3 ماه تمام) خاله اي ساكن و مقيم آمريكا دارم كه 25 سال هست كه اون جا مقيم اند. مي خواستم ببينم امكانش هست كه من با عنوان فرزند خواندگي ايشان مقيم آمريكا بشوم؟
    خيلي ممنون از مطالب مفيد سايت.
    من انگليسيم خيلي قوي نيست اگه فارسي توضيح بديد ممنون مي شم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tohidi نمایش پست ها
    خسته نباشيد.
    من 16 سالمه ( 16 سال و 3 ماه تمام) خاله اي ساكن و مقيم آمريكا دارم كه 25 سال هست كه اون جا مقيم اند. مي خواستم ببينم امكانش هست كه من با عنوان فرزند خواندگي ايشان مقيم آمريكا بشوم؟
    خيلي ممنون از مطالب مفيد سايت.
    من انگليسيم خيلي قوي نيست اگه فارسي توضيح بديد ممنون مي شم
    بر اساس اطلاعاتی که دوستمون حمید پست کردند نه نمیتونید چون باید کار فرزند خواندگی قبل از 16 سالگی نهائی شده باشه و دوسال هم با خاله تون زندگی کرده باشید تا بتونید اقدام کنید.

Junior Member

سوال: لطفا" پاسخ دهید

آیا میتوان فرزندی را در کشور دیگر مانند آمریکا به فرزند خواندگی پذیرفت و از آنطریق اقامت دائم آن کشور را اخذ نمود شرایط را اعلام کنید

Junior Member

به شکل دیگر سوال میکنم

سلام آیا امکان دریافت کودک به فرزند خواندگی از آمریکا وجود دارد شرایط آن رابگویید ما ده سال است ازدواج کردیم و فرزند نداریم و مقیم ایران هستیم
    ضمنا آیا با این کار میتوانیم به آمریکا مهاجرت و اقامت به ما میدهند لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط far1349 نمایش پست ها
    به شکل دیگر سوال میکنم

سلام آیا امکان دریافت کودک به فرزند خواندگی از آمریکا وجود دارد شرایط آن رابگویید ما ده سال است ازدواج کردیم و فرزند نداریم و مقیم ایران هستیم
    ضمنا آیا با این کار میتوانیم به آمریکا مهاجرت و اقامت به ما میدهند لطفا راهنمایی کنید
    تا اونجا که من میدونم فرزند خواندگی از امریکا به این سادگیها نیست و چون مقیم نیستید خیلی بعیده به شما اجازه بدهند.
    درضمن حتی اگر بچه امریکایی داشته باشید (یا بچه خودتون امریکا بدنیا بیاید) باید صبر کنید بچه تون 21 سالش بشه تا برای اقامت شما اقدام کنه. شرایطش رو اینجا ببینید:

http://www.uscis.gov/files/form/i-130instr.pdf

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)