دوستان من به شدت مردد هستم و واقعا نیاز به راهنمایی دارم. ممنون میشم کمکم کنید

من ترم گذشته از دانشگاه ASU برای مستر پذیرش گرفتم که برخلاف قولی که استاد اونجا مبنی بر فول فاند بودنم داده بود پارشال فاند داد. من هم به خاطر نگرانی بابت هزینه ها نرفتم. ولی احتمالا میتونم دیفر کنم و خیلی نگرانم که ایا تصمیم درستی گرفتم یا خیر.

حالا هر چی فکر میکنم که بهترین تصمیم چیه نتیجه ای نمیگیرم. میشه بگید اگه شما جای من بودید چی کار می کردید؟ (من مستر دارم از سوئد و استاد دانشگاه ASU تشویقم کرد به اپلای برا مستر مجدد چون deadline دکترا در اون زمان گذشته بود)
1. اینکه به همین پارشال فاند دل خوش کنم و امید داشته باشم بعد ار یکی دو ترم فول فاند بشم (چون واقعا بیشتر از 1 سال هم نمیتونم از هزینه شخصی بدم)
2. اینو بی خیال بشم و به فکر اپلای مجدد باشم برای دکترا. ولی ایا چقدر میشه به فول فاند امید داشت؟! چون الان میبینم خیلیا حتی برای دکترا هم دارن با هزینه شخصی میرن و همچنین بخاطر تحریم هزینه های اپلای هم بالاست و بیشتر از هزینه ها اعصاب خوردی پرداخت های انلان هست.
3. اصلا آمریکارو بی خیال شم چون الان ویزا دارم و چون ازش استفاده نکردم دیگه بهم ویزا نمیدن و فقط روی اروپا تمرکز کنم.

دوستان لطفا راهنماییم کنید که بدجوری حالم بده. واقعا نمی تونم تصمیم بگیرم و همین باعث سرگردونیم شده. مرسی از همگی شما !!!