صفحه 172 از 180 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته

نقل قول نوشته اصلی توسط mk_200628 نمایش پست ها
    دوستان بین این دو مورد کدوم بهتره برای دکترای مهندسی شیمی:

1- نروژ دانشگاه NTNU با فاند حدود 56000 دلار (30 درصد مالیات و هزینه زندگی 12 تا 15 هزار دلار در سال)

2- UBC کانادا با فاند حدود 25000 دلار.

برام اقامت بعد از تحصیل الویت داره.

خیلی سپاسگذارم
    احتمالا رفاهتون در نروژ بالاتر باشه - ولی به شخصه تعجب میکنم اگر UBC در ونکور رو ول کنین پاشین برین نروژ!
    حتی اگر موضوع مهاجرپذیری بسیار مطلوب تر کانادا وجود نمی داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای رشته ی مهندسی مواد مقطع مستر از چند دانشگاه در آمریکا پذیرش سلف فاند دارم و میخواستم نظرتون رو در موردشون بپرسم.
    1.University of California Irvine
    2. Missouri University of Science and Technology
    3.Iowa State University
    Irvine خانوم!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام علاوه بر نکاتی که دوستان اشاره کردند .در دکتری واقعا استاد راهنما را هم در نظر بگیرید. اساتید معروف و مهم در واقع کمک زیادی نمیکنند وقت نمیگذارند.

ApplyAbroad Superstar

سلام

UC at Irvin به نظرم معنا دار از بقیه بهتر باشد. بقیه کمپوس هم همینطور. چه UCLAچه UC at Berckley همه خیلی خیلی خوبند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    Irvine خانوم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام دوستان

من دوتا پذیرش دارم برای انرژی تجدید پذیر

1- از انگلیس که فوق یک ساله هست با شهریه 19 هزار پوند.

2- از یه موسسه دارم که به شکل مشترک با دانشگاه های سوعد و اسپانیا - 2 ساله - سالی 12 هزار یورو برگزار میکنه و دوتا مدرک از هردو دانشگاه میده .
    قصد دارم بعد فارغالتحصیلی کار پیدا کنم و اقامت بگیرم ، 11 سال تو برق و مخابرات سابقه کار دارم و زبانمم خوبه . 36 سالمه . مجرد .

ممنون میشم اگه نظر بدید که کدومشو انتخاب کنم بهتره یا اگه کشور دیگه ای رو پیشنهاد میکنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام این اطلاعات خیلی کلی هستند و نمیشود بر مبنای آن نظری داد.
    مثلا اگر دانشگاه انگلستان شما UCLاست خوب انتخاب شما تا حدی معلوم است. از طرف دیگر شهریه اما تقریبا در سال دو برابر است که کم نیست و فاکتور مهمی در تصمیمگیری است که میخواهید یا میتوانید این میزان هزینه کنید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ak360 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دوتا پذیرش دارم برای انرژی تجدید پذیر

1- از انگلیس که فوق یک ساله هست با شهریه 19 هزار پوند.

2- از یه موسسه دارم که به شکل مشترک با دانشگاه های سوعد و اسپانیا - 2 ساله - سالی 12 هزار یورو برگزار میکنه و دوتا مدرک از هردو دانشگاه میده .
    قصد دارم بعد فارغالتحصیلی کار پیدا کنم و اقامت بگیرم ، 11 سال تو برق و مخابرات سابقه کار دارم و زبانمم خوبه . 36 سالمه . مجرد .

ممنون میشم اگه نظر بدید که کدومشو انتخاب کنم بهتره یا اگه کشور دیگه ای رو پیشنهاد میکنید.

Junior Member

مرسی از پاسختون ، انگلیس دانشگاهش دانشگاه سطع متوسط هست من چون معدل کارشناسیم 13.70 دانشگاه آزاده زیاد روی دانشگاهای سطح بالا حساب نمیکنم و اپلای هم نکردم
    بیشتر روی دانشگاهایی که سابقه کار هم براشون مهمه کار کردم ، البته یه مدرک EMBA مجازی هم از دانشگاه تهران دارم .
    در رابطه با شهریه میتونم پداخت کنم ولی دیگه چیزی از پس اندازم نمیمونه و راستش شک دارم که آیا ارزششو داره یا نه
    در رابطه با مورد دوم هم نگرانیم علاوه بر هزینه ها از اینه که با توجه به اینکه در دو کشور درس خوندم بعد از فارغ التحصیلی چقدر و در کدوم کشور وقت دارم که دنبال کار بگردم.

ApplyAbroad Superstar

سابقه کار شما اگر مرتبط با رشته ای است که میخواهید بخوانیدتا حد خیلی زیادی جبران معدل و دانشگاه شما را میکند. سابقه کار مرتبط را اصلا دست کم -حداقل برای انگلستان -نگیرید. ده سال اصلا کم نیست . به نظرم برای دانشگاههای بهتر هم تلاش کنید. چیزی از دست نمیدهید. پولی که میخواهید پرداخت کنید قابل توجه است و ارزش دارد برای بهترین جاهای ممکن تلاش کنید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ak360 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون ، انگلیس دانشگاهش دانشگاه سطع متوسط هست من چون معدل کارشناسیم 13.70 دانشگاه آزاده زیاد روی دانشگاهای سطح بالا حساب نمیکنم و اپلای هم نکردم
    بیشتر روی دانشگاهایی که سابقه کار هم براشون مهمه کار کردم ، البته یه مدرک EMBA مجازی هم از دانشگاه تهران دارم .
    در رابطه با شهریه میتونم پداخت کنم ولی دیگه چیزی از پس اندازم نمیمونه و راستش شک دارم که آیا ارزششو داره یا نه
    در رابطه با مورد دوم هم نگرانیم علاوه بر هزینه ها از اینه که با توجه به اینکه در دو کشور درس خوندم بعد از فارغ التحصیلی چقدر و در کدوم کشور وقت دارم که دنبال کار بگردم.

دوستان لطفا نظر بدین:
    دکترای ریاضی.

University of New Mexico فاند کامل
    Kansas State Universityفاند 20000 در سال
    Carleton University, Canada فاند 10000 در سال

دانشگاه اول تو ایالت نیومکزیمو و شهر Albuquerque واقع است که در جنوب امریکاست. به نظرم شهر خوبی نیست.
    دوستان هر کی میتونه راهنمایی کنه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    دوستان لطفا نظر بدین:
    دکترای ریاضی.

University of New Mexico فاند کامل
    Kansas State Universityفاند 20000 در سال
    Carleton University, Canada فاند 10000 در سال

دانشگاه اول تو ایالت نیومکزیمو و شهر Albuquerque واقع است که در جنوب امریکاست. به نظرم شهر خوبی نیست.
    دوستان هر کی میتونه راهنمایی کنه
    ممنون
    بدون شک کارلتون چون اینده مهاجرتیش خیلی درخشان تره. به علاوه او دو تا دانشگاه نه تنها اصلا دانشگاه های خوبی به حساب نمیان بلکه جاشون هم خیلی بده. UNM که عملا توی یه بیابون تحت سیطره کارتل های قاچاقچی هست و KSU هم پر از red neck. اگه مستر بود پذیرشت یه چیزی ولی گذروندن سال ای طولانی دکترا تو این شرایط خیلی می تونه سخت باشه. من بودم در مورد کارلتون شک نمی کردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)