صفحه 11 از 180 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ghent بلژيك يا boston آمريكا؟؟

Boston seems better for you.
    The mail problem of stufdying in USA is lonliness and not being able to return back to iran for a couple of years,
    But now you have family there(your wife) and although at first it looks like a little bit difficult for you both to be together, sooner or later she will receive her VISa and join you there. You should just tolerate some months alone. Of course it as also probable that you both get your VIAS together.
    If I were you I chose Boston.

Junior Member

I have been in Belgium and also in Ghent before. It's a really nice country to live. Also Ghent is a reasonable university among european universities. Many Iranian students are studying there and even I think 2 or 3 Iranian professors are doing research as a supervisors
    But the only problem for you, I think 1500 Euro in a month won't be enough for your couple life it's just sufficient for one person because housing cost is rather high there and you need at least 700 for that purpuse .

Senior Member

اگه دانشگاه بوستون Boston University هست خیلی خوبه. من اگه بودم از دست نمی دادم. اگه رشته تون رو هم بگید بیشتر میشه نظر داد.

Junior Member

پیش فرض UNLV یا UA

سلام.
    -full fund admission از uni of Akron, OH، زمینه های کاری استادم رو دوست دارم. استادم نسبتا جوون و فعال نیست. فارغ التحصیل burkley هستش و deprtment chair هست.
    offer of full fund admission از uni of Nevada, Las Vegas دارم. استادم جوون و فعال به نظر میاد. fund ی که میخواد بده موقت هست و summer باید دنبال یه sponsor بگردیم. البته گفته هیچ وقت بدون fund نبوده. میتونم با زمینه های کاریش کار کنم ولی favorite ام نیست.
    حالا من میخوام 1- شرایط زندگی نسبتا مناسبی داسته باشم 2- بعد از فارغ التحصیلی تو US بمونم و کار کنم و واسه green card اقدام کنم.

به نظر شما کدوم رو قبول کنم؟!!
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

Junior Member

پیش فرض لطفا نظر بدین. دانشگاه TU Delft یا S. California

سلام دوستان

از بین دانشگاههایی که برای Ph.D پذیرش گرفتم 2 تاشون بهترن اما بین این دو تا شک دارم لطفا راهنمایی کنید. شما جای من بودبد کدوم رو انتخاب می کردین. من مزایا و معایب هر کدوم رو میگم. اگه نظری داشتید لطفا اضافه کنید:
    TU Delft:
    مزایا:
    1) اعتبار بالای دانشگاه. اینطور که میگن در مقایسه با فنی ها 13 در دنیاست.
    2) به پروژش علاقه دارم و آشنا هستم
    3) فاند بالایی داره حدود 4000 دلار + مزایا
    4) استخدام در حین تحصیل در یک شرکت معتبر
    5) امکان گرفتن اقامت بد از 5 سال. چون تو هلند دانشجوی دکتری کارمند محسوب میشه و چون پول بیمه میده میتونه بعد از 5 سال سیتیزن بشه
    6) نزدیکی به ایران
    7)استادش کار درسته
    معایب:
    1) بالاخره امریکا نیست
    2) موقعیت شغلی احتمالا کمتر از امریکاست
    3) زبونشون انگلیسی نیست هر چند که همه بلدند
    4) شهر دلفت کوچیک و دلگیره

S. California:
    مزایا:
    1) به هر حال امریکاست
    2) ایرانی زیاد داره
    3) شهرش خوبه
    4) قاعدتا موقعیت شغلی تو امریکا بیشتر ازاروپاست
    5) هواش بهتره
    معایب:
    1) پروسه اقامتش طولانیه
    2) فاندش کمتره. 2000 دلار
    3) نمیشه به این راحتیا اومد ایران

بعضی ها میگن Ph.D. رو دلفت بخون بعد از اینکه پاستو عوض کردی واسه Post Doc. برو یه دانشگاه خوب USA . اساسا با مدرک اروپا میشه امریکا کار کرد؟ لطفا در این مورد هم نظر بدین. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا نظر بدین. دانشگاه TU Delft یا S. California

سلام...

به نظر من كه برو دانشگاه DELFT...من دو تا از دوستام الان اونجا هستن...خيلي تعريف مي كننن...با توجه به اينكه شرايط دانشگاهDELFT واسه شما بهتره ...اصلا شك نكن....
    Just thinks about good salary and a good professor to work with him/her...life in Europe does not have any stress...u just enjoy and enjoy
    منم شايد واسه ژانويه بيام Delft.. چون پذيرش كانادام رو قبول نكردم و منتظر خبر delft هستم.
    .
    Good Luck

Junior Member

شما همه موارد را نوشتی فقط دو نکته به نظرم اومد:
    - در مورد اینکه رنک دانشگاه Delft تو دنیا 13 باشه حتما شوخی می کنید مگر اینکه تو یک رشته خاص منظورتان باشه
    -post doc. آنچنان اهمیتی ندارد و تا جایی که من میدونم همیشه دکترا ملاک است

ظاهرا شما علاقه ای به گزینه امریکایی ندارید (مزایای Southern Cal را تو چند چیز کوچیک خلاصه کردید!) پیشنهاد می کنم Delft را انتخاب کنید.

Senior Member

منظورتون از S. California كدوم دانشگاه كاليفرنياس؟

I think it was better if you would mention your major then members can help you with more precise information ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

دوستان ممنون از راهنماییهاتون

من رشتم مهندسی مواد هست. البته با توجه به نوع پروژه فوق لیسانسم پذیرشهام همه دانشکده مکانیک هستند.

دانشگاه امریکا هم اسمش University of Southern California هست.

در مورد رنکینگ همونطور که می دونید کلا دانشگاههای فنی رنکشون پایینتره و اونهم بیشتر به دلیل کمتر بودن دانشجو، رشته و ... است. اما یه رنکی هست که فقط فنی ها رو با هم مقایسه میکنه. یعنی اگه فرضا یه دانشگاه پزشکی حقوق و... داشته باشه اونو حذف می کنن و فقط فنی رو در نظر می گیرن. 13 تو این نوع رنکه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)