صفحه 111 از 180 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا افر دارم از Texas Tech و U of Western Ontario واسه دکتری مهندسی کنترل
    فاند Texas Tech به صورت tuition waive + 27500$ TA هستش . استادش چینی! و خیلی جوونه (احتمالا جز اولین دانشجوهاش هستم)
    UWO هم tuition fee + 12000$ هست که میگن 1000$ ماهانه برای زندگی در کانادا ok هست. استادش خیلی خوب و معروفه و پروژه جذابی داره

حالا من نمی تونم تصمیم بگیرم که کدوم رو انتخاب کنم؟ Texas Tech بالاخره آمریکاست! فاند وسوسه انگیزی داره! و بعدش می تونم موقعیت شغلی خوبی داشته باشم
    ولی از این طرف هم در کانادا می تونم رو چیزی کار کنم که بهش خیلی علاقه دارم!

به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟ ممنون
    به نظر من درسته آمریکا آمریکاست و فاندشم خوبه ولی فراموش نکنید که دانشگاه وسترن خیلی قوی تر از تگزاس تک و موقعیت اقامت و شغل تو کانادا خیلی بهتر میتونه باشه(در ضمن شهر لندن کانادا از لوبوک تگزاس بهتره)

اگه من بودم بخاطر مسائل اقامت راحتتر و رنک دانشگاه -کانادا رو انتخاب میکردم ولی باز انتخاب با خودتونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amazar نمایش پست ها
    یکی از دوستان من از دانشگاه های زیر در مقطع فوق لیسانس پذیرش داره نظر شما چیه. البته می تونه تا حدود 30 الی 40 میلیون تومان هزینه کنه.

1- دانشگاه آیندهون هلند در رشته Information Systems بدون فاند
    2- دانشگاه نیو همشایر در رشته Computer Science با فاند 13000 دلار
    3- داشگاه لوئیزوایل کنتاکی در رشته Computer Science با احتمال شغل دانشجویی سالی 15000 دلار که تا اواخر ماه می مشخص میشه
    2- دانشگاه NYIT در نیویورک در رشته Computer Science که در مورد فاند هنوز خبری بهش نرسیده ولی استاد ایرانی زیاد داره

من بهش گفتم هر چند دانشگاه آیندهون معتبرتره اما به هیچ وجه آمریکا رو از دست نده. علی الخصوص که فاندی هم از هلند نداره. دانشگاه نیوهمشایر نشون داده که دست و دلبازتره و می شه از ترم دوم
    به بعد روش حساب کرد. خودش می گفت نیویورک فرصت های بیشتری براش می تونه فراهم کنه. آیا بره نیویرک بهتره یا بره نیو همشایر.
    کس دیگه ای نمی خواد نظر بده؟؟ اگه می شه بازهم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    برای مقطع پیش دانشگاهی پری مدیکال از چند کشور برای پسرم پذیرش گرفتیم .

( آمریکا / نیوزلند / استرالیا / مجارستان / مالزی/ امارات ) در ضمن در امارات زندگی می کنیم.

پسرم با سیستم بریتیش دوران دبیرستان رو خونده و الانم مشغوله As level هست و ایلتس تابستان سال پیش داد و 6 گرفت و انگلیسی بریتیش مسلطه و نمراتشو دانشگاها گفتن خیلی خوبه و بلافاصله برای

پریمدیکال بهش پذیرش دادن چند ماه دیگه 18 ساله میشه به دندانپزشکی بیشتر از پزشکی علاقمنده ....

آیا در نیوزلند و استرالیا برای ورود به پزشکی و یا دندانپزشکی بعد از این دوره پیش دانشگاهی باید کنکور بده ؟ چند درصد پذیرش میدن ؟

کدومیک از این کشورها واسه دندانپزشکی مناسبتره ؟ و کارشناسی نیست و دکترا داره ؟ و زودتر اقامت و بورسیه تحصیلی میدن ؟ (چون داریم با هزینه شخصی میفرستیمش ...)

استرالیا nsw پری مدیکال با ویزای 14 ماهه پذیرش داده ولی نمیدونیم بعد این دوره پری مدیکال دانشگاه کنکور پزشکی داره یا نه ؟ امکان پذیرش چقدره ؟ البته خیلی کوشا و درس خونه و اغلب نمراتش a میشه ....
    نزدیک یه ساله داریم تحقیق میکنیم ...خلاصه حسابی گیج شدیم کجا بفرستیمش چون مسیر زندگی یه عمرشو حالا باید انتخاب کنیم و اونم میگه من فقط درسمو میخونم انتخاب با شماست ): مرحله

بسیار حساس و سختیه ) : همین چند روز وقت داریم انتخاب کنیم ولی هنوز سردرگم هستیم ) ;

لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم

Junior Member

سلام
    پذیرش از:
    1. university of Texas at ARLINGTON
    2. university of NORTH Texas
    در مقطع مستر مکانیک، هر دو بدون فاند
    مسلما Arlington رنک بهتری داره، اما آیا رفتن به north texas شانس فاند بیشتری در پی داره؟
    واقغا نیاز به کمک دارم.
    ممنونم.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Portalash نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش از:
    1. university of Texas at ARLINGTON
    2. university of NORTH Texas
    در مقطع مستر مکانیک، هر دو بدون فاند
    مسلما Arlington رنک بهتری داره، اما آیا رفتن به north texas شانس فاند بیشتری در پی داره؟
    واقغا نیاز به کمک دارم.
    ممنونم.
    چرا همچین فکری می کنی؟
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    چرا همچین فکری می کنی؟
    چون دانشکده فنی north texas تازه تاسیسه، احساس میکنم برای جلب دانشجو و همچنین وارد کردن خود در ورطه رنک کمی گشاده دست تر برخورد میکنه.
    اما این احساس منه. نیاز به راهنمایی دارم.
    ممنون

سلام به همه. اگر شما برای Computer Science سه دانشگاه زیر تو آلمان رو قبول شید کدوم رو میرید؟
    Technical University of Munich
    University of Bonn
    Saarland University

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    سلام به همه. اگر شما برای Computer Science سه دانشگاه زیر تو آلمان رو قبول شید کدوم رو میرید؟
    Technical University of Munich
    University of Bonn
    Saarland University
    مستر یا دکتری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    مستر یا دکتری؟
    سوال من در خصوص مستر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Evita نمایش پست ها
    سلام
    برای مقطع پیش دانشگاهی پری مدیکال از چند کشور برای پسرم پذیرش گرفتیم .

( آمریکا / نیوزلند / استرالیا / مجارستان / مالزی/ امارات ) در ضمن در امارات زندگی می کنیم.

پسرم با سیستم بریتیش دوران دبیرستان رو خونده و الانم مشغوله As level هست و ایلتس تابستان سال پیش داد و 6 گرفت و انگلیسی بریتیش مسلطه و نمراتشو دانشگاها گفتن خیلی خوبه و بلافاصله برای

پریمدیکال بهش پذیرش دادن چند ماه دیگه 18 ساله میشه به دندانپزشکی بیشتر از پزشکی علاقمنده ....

آیا در نیوزلند و استرالیا برای ورود به پزشکی و یا دندانپزشکی بعد از این دوره پیش دانشگاهی باید کنکور بده ؟ چند درصد پذیرش میدن ؟

کدومیک از این کشورها واسه دندانپزشکی مناسبتره ؟ و کارشناسی نیست و دکترا داره ؟ و زودتر اقامت و بورسیه تحصیلی میدن ؟ (چون داریم با هزینه شخصی میفرستیمش ...)

استرالیا nsw پری مدیکال با ویزای 14 ماهه پذیرش داده ولی نمیدونیم بعد این دوره پری مدیکال دانشگاه کنکور پزشکی داره یا نه ؟ امکان پذیرش چقدره ؟ البته خیلی کوشا و درس خونه و اغلب نمراتش a میشه ....
    نزدیک یه ساله داریم تحقیق میکنیم ...خلاصه حسابی گیج شدیم کجا بفرستیمش چون مسیر زندگی یه عمرشو حالا باید انتخاب کنیم و اونم میگه من فقط درسمو میخونم انتخاب با شماست ): مرحله

بسیار حساس و سختیه ) : همین چند روز وقت داریم انتخاب کنیم ولی هنوز سردرگم هستیم ) ;

لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم
    قطعا کشور انگلیسی زبان اولویت داره. با توجه به اینکه فکر کنم مسئله مالیش براتون مهم نیست. بهتره به رنکینگ دانشگاه های کشور ها تو این رشته توجه کنید و تصمیم بگیرید. چون رنکینگ واسه این دوره نمی دونم وجود داره یا نه. واسه کنکور هم از دانشگاهی که مد نظرتونه بعدش بره می تونید خیلی ساده بپرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)