صفحه 113 از 151 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    باید رشته را هم ذکر میکردید اما نظر بنده:
    فکر کنم این را میدانید که minnesota از همشون بهتره
    اگه مشکل مالی دارید ناچارید از بین 1 و 4 یکی را انتخاب کنید که بنظرم 1 بهتره خصوصا اگه برای دکتری میرید
    اینکه به چه چیزایی اهمیت میدین مهمه. مثلا برای شخصی فقط آب و هوا شرطه برای کسی نیست. مثلا آیووا شدیدا آب و هوای هارشی داره
    برای کسی ممکنه کار بعد از درس مهم باشه پس میره سراغ انتخاب ایالت نه رنک و ... دانشگاه. ایالت هایی هستن که شرایط کاری خیلی خوبی دارند ایالتهای دیگه ....
    در کل شما باید انتخاب کنید نه کس دیگه
    دوست من شما دقت نکردین گفتم که رشته هوافضا مقطع لیسانس

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezarezai نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی خوشحال می شم کمکم کننین من از چند تا دانشگاه مختلف برای مقطع لیسانس تو رشته هوا فضا پذیرش گرفتم حالا می خوام کمکم کنین که یکیو از بینشون انتخاب کنم یه مقدارم توضیح بدبن که مثلا چرا می گین این !!! خودم خیلی رنکینگ اینو نگاه کن اونو بیسار کن نگاه کردم اما به نتیجه نرسیدم اگه کمکم کننین یه دنیا ممنونتون می شم !! اینم لیست دانشگاه هایی که بهم پذیرش دادن
    1- university of arizona که سالی 10000 دلارم میدن به شرط حفظ gpa 3 و انتخاب 30 واحد در سال
    2- university of kansas
    3- IOWA state university
    4- florida insitute of tecnology که سالی 15000 دلارم میدن به شرط حفظ gpa 2.6 و 30 واحد در سال
    5- san jose state university
    6 -به دانشگاه university of minnesota هم اپلی کردم اما جوابش نیومده
    پس اگه لطف کنین به دوشکل به من جواب بدین با توجه به این که از 6 قبولی میگیرم یا خیر یه عمر ممنونتون می شم !!!!!!!!
    قطعا 4، در حدی که اصلا فکر کردن لازم نیست
    از هر نظر از بقیه به مراتب بهتره ...
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    قطعا 4، در حدی که اصلا فکر کردن لازم نیست
    از هر نظر از بقیه به مراتب بهتره ...
    دوست من خیلی ممنون می شم یه مقدار بیشتر توضیح بدی که چرا این طور میگی ؟؟ چون من الان واقعن گبج شدم و هیچ نظری ندارم !!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezarezai نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی خوشحال می شم کمکم کننین من از چند تا دانشگاه مختلف برای مقطع لیسانس تو رشته هوا فضا پذیرش گرفتم حالا می خوام کمکم کنین که یکیو از بینشون انتخاب کنم یه مقدارم توضیح بدبن که مثلا چرا می گین این !!! خودم خیلی رنکینگ اینو نگاه کن اونو بیسار کن نگاه کردم اما به نتیجه نرسیدم اگه کمکم کننین یه دنیا ممنونتون می شم !! اینم لیست دانشگاه هایی که بهم پذیرش دادن
    1- university of arizona که سالی 10000 دلارم میدن به شرط حفظ gpa 3 و انتخاب 30 واحد در سال
    2- university of kansas
    3- IOWA state university
    4- florida insitute of tecnology که سالی 15000 دلارم میدن به شرط حفظ gpa 2.6 و 30 واحد در سال
    5- san jose state university
    6 -به دانشگاه university of minnesota هم اپلی کردم اما جوابش نیومده
    پس اگه لطف کنین به دوشکل به من جواب بدین با توجه به این که از 6 قبولی میگیرم یا خیر یه عمر ممنونتون می شم !!!!!!!!
    برای مقطع لیسانس رنکینگ اهمیت زیادی نداره. شهریه و هزینه زندگی این دانشگاهها هر کدام چقدره؟ صرف بورس دادن مهم نیست بلکه مهم اینه که چقدر باید برای مخارج دانشگاه رویش بگذارید.

اگر از نظر مالی براتون مساله ای نیست بنظر منهم مورد 4 (فلوریدا) برای رشته هوا و فضا احتمالا باید بهتر باشه بخصوص چون این دانشگاه به منطقه معروف به space coast نزدیکه.

با سلام خدمت همه ی دوستان

خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن. من برای fall 2015 فعلا از سه تا دانشگاه واسهPhD برق پذیرش با فاند کامل دارم. دانشگاه ها:
    University of Texas at San Antonio
    University of Pennsylvania
    University of Notre Dame
    حالا مساله شرایط سخته انتخاب هست. استاد دانشگاه San Antonio ، استاد تمام ایرانی هستند و بسیار معروف هستند و بسیار با نفوذ هستند و همه جوره از لحاظ گرین کارت و شغل آینده هوای ایرانیا رو داره اما مساله اینه که زیاد از حد کارا رو میسپاره دست خودت و نباید زیاد توقع کمک علمی در طول دوران تحصیل داشته باشی. دانشجوهاش مثلا بعد از فارغ التحصیلی فقط یه مقاله میدن اما معمولا یه patent دارن هر کدومشون چون استاده خیلی در ارتباط با کارهای عملیه.
    استاد دانشگاه pennsylvani، استادیار هستند و خیلی فعالند تو زمینه ی پابلیش و ...
    استاد دانشگاه notre dame استادیار و چینی هستند و البته چینیه خیلی مهربون ولی البته سخت گیر.
    وضعیت فتند همشون هم کامله
    حالا سوال اینه با توجه به شرایط رنکینگ و اساتیدشون و اینکه من میخوام در آینده هم دوست دارم پولدار شم از طریق علم و هم استاد شدن رو دوست دارم اما در کل هدف اصلیم researcher شدن و شغلهای R&D رو خیلی دوست دارم. ممنون میشم که کمک کنید.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenrakhshan نمایش پست ها

خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن. من برای fall 2015 فعلا از سه تا دانشگاه واسهPhD برق پذیرش با فاند کامل دارم. دانشگاه ها:
    University of Notre Dame
    حالا مساله شرایط سخته انتخاب هست. استاد دانشگاه San Antonio ، استاد تمام ایرانی هستند و بسیار معروف هستند و بسیار با نفوذ هستند و همه جوره از لحاظ گرین کارت و شغل آینده هوای ایرانیا رو داره اما مساله اینه که زیاد از حد کارا رو میسپاره دست خودت و نباید زیاد توقع کمک علمی در طول دوران تحصیل داشته باشی. دانشجوهاش مثلا بعد از فارغ التحصیلی فقط یه مقاله میدن اما معمولا یه patent دارن هر کدومشون چون استاده خیلی در ارتباط با کارهای عملیه.
    استاد دانشگاه notre dame استادیار و چینی هستند و البته چینیه خیلی مهربون ولی البته سخت گیر.
    حالا سوال اینه با توجه به شرایط رنکینگ و اساتیدشون و اینکه من میخوام در آینده هم دوست دارم پولدار شم از طریق علم و هم استاد شدن رو دوست دارم اما در کل هدف اصلیم researcher شدن و شغلهای R&D رو خیلی دوست دارم. ممنون میشم که کمک کنید.
    به قول معروف پرسیدن این سوال حتی شوخیش هم زشته شما لحظه ای در انتخاب Pennsylvania شک نکنید. این دانشگاه جزو معتبر ترین دانشگاه های امریکا هست و دانشکده ی مهندسیش جرو top 20 هست. در ضمن در شهر Philadelphia قرار داره که جزو بزرگترین شهر های امریکاست و موقعیت های شغلی خوبی درش وجود داره. ذهنتون رو درگیر مسایلی مثل ایرانی بودن استاد و نفوذ و این چیزها نکنید. ایرنی جماعت اگه قرار بود هوای همدیگه رو داشته باشن الان وضعیت ایران اینجوری نبود که همه راهی کشورهای اروپایی و امریکایی باشن و برن اونجاها رو آباد کنن! گرین کارد هم روال مشخص خودشو داره و متاسفانه(!!!) در امریکا پارتی بازی در این موارد چندان کاربرد نداره. در ضمن درسته که San Antonio جزو شهرهای صنعتی محسوب میشه اما دانشگاهش اصلا در حد اون دوتا دانشگاه دیگه نیست. دوباره تاکید می کنم، کسی که از UPenn پذیرش اونم با فاند داره فقط در صورتی باید به شک بیافته که گزینه های دیگش MIT و Stanford باشن.
    کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    به قول معروف پرسیدن این سوال حتی شوخیش هم زشته شما لحظه ای در انتخاب Pennsylvania شک نکنید. این دانشگاه جزو معتبر ترین دانشگاه های امریکا هست و دانشکده ی مهندسیش جرو top 20 هست. در ضمن در شهر Philadelphia قرار داره که جزو بزرگترین شهر های امریکاست و موقعیت های شغلی خوبی درش وجود داره. ذهنتون رو درگیر مسایلی مثل ایرانی بودن استاد و نفوذ و این چیزها نکنید. ایرنی جماعت اگه قرار بود هوای همدیگه رو داشته باشن الان وضعیت ایران اینجوری نبود که همه راهی کشورهای اروپایی و امریکایی باشن و برن اونجاها رو آباد کنن! گرین کارد هم روال مشخص خودشو داره و متاسفانه(!!!) در امریکا پارتی بازی در این موارد چندان کاربرد نداره. در ضمن درسته که San Antonio جزو شهرهای صنعتی محسوب میشه اما دانشگاهش اصلا در حد اون دوتا دانشگاه دیگه نیست. دوباره تاکید می کنم، کسی که از UPenn پذیرش اونم با فاند داره فقط در صورتی باید به شک بیافته که گزینه های دیگش MIT و Stanford باشن.
    کامروا باشید
    ببخشید که همچین شوخی ای کردم آخه میدونین اون دانشگاه san antonio با اینکه رنکش پایینه این استاده دانشجوهاشو جاهای وسوسه انگیزی ریکامند میکنه واسه کار آینده، مث گوگل و ... . بخاطر همین وسوسه شدم. اما اومدیم و این استاده با من لج افتاد. اونموقع دیگه هیچ کاری گیرم نمیات بازم ممنون بخاطر جوابتون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

ببخشید که همچین شوخی ای کردم آخه میدونین اون دانشگاه san antonio با اینکه رنکش پایینه این استاده دانشجوهاشو جاهای وسوسه انگیزی ریکامند میکنه واسه کار آینده، مث گوگل و ... . بخاطر همین وسوسه شدم. اما اومدیم و این استاده با من لج افتاد. اونموقع دیگه هیچ کاری گیرم نمیات بازم ممنون بخاطر جوابتون
    نه دوست عزیز اینجوری نیست که کار گرفتن صرفا به یک ریکمند وابسته باشه. اما به هرحال چرا استادی باید با کسی لج بیافته؟ شما هرجایی که باشید وقتی وظایفتون رو به خوبی انجام بدید، مطمئنا استادتون حامی شما خواهد بود. و اینجاست که تفاوت pennsylvania با san antonio مشخص میشه. در ضمن، شما در تابستان ها و برخی دوره های زمانی دیگه فرصت این رو دارید که به عنوان کارآموز به شرکت های مختلف برید. اگه همونجا خودتون رو به خوبی نشون بدید، شانس اینکه بعد از تحصیلتون شما رو جذب بکنند میتونه خیلی بالا بره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Banned

University of Notre Dame
    دوستمون کامل توضیح دادند. یوپن جز دانشگاه های Ivy league هست و پذیرش از این دانشگاه تو رشته های مهندسی نه تنها برای خارجی ها بلکه برای اکثرا آمریکایی ها آرزوست. اگر گرایش شما در رشته برق کنترل هست این دانشگاه آزمایشگاهی به اسم GRASP Laboratory داره که در کل دنیا شناخته شده هست. فارغ التحصیلان همین آزمایشگاه تو دانشگاه هایی مثل پردو، آریزونا استیت، دوک و... استاد شدند و ارتباط با صنعت این دانشگاه هم عالی هست.

Junior Member

سلام دوستان، من برای دکترا شیمی از دانشگاه های زیر با شرایطی که میگم ادمیشن گرفتم:
    University of Kentucky ( سال اول فاند TA $25,480 و از سال بعد RA هستم ، مهلت تصمیم گیری 15 April) البته به من 23 Jan ادمیشن دادن. (رنک کلی us news :129 و رنک شیمی usnews: 96 ؛ شهر , KY Lexington)
    West Virginia University (سال اول فاند TA ماهی 1700 دلار و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 March) (رنک کلی usnews: 168 و رنک شیمی usnews :117 ، شهر Morgantown, WV)
    Virginia Common Wealth University (سال اول فاند TA $22000 و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 March) (رنک کلی usnews: 156 و رنک شیمی usnews :106 ، شهر Richmond,VA)
    البته من دانشگاه های University of Illinois- Chicago و Case Western Reserve University و University of Rochester هم اپلای کردم اما هنوز جوابی ندادند. الان چند تا سوال دارم:
    1. به نظر شما بین گرینه هایی که هست کدوم بهتر هست؟ چه از نظر شهر و چه اعتبار دانشگاه در امریکا؟
    2. دانشکاه کنتاکی 23Jan به من ادمیشن داده و توی آفر هم نوشته تا 15 آوریل میشه جواب داد . حالا اگر من منتظر جواب جاهای دیگه بمونم ممکنه به علت طولانی شدن زمان، ادمیشن رو پس بگیرن؟ و اصلا ارزش داره که منتظر بمونم مخصوصا برای دانشگاه UIC? و آیا میشه فعلا آفر یه جا رو قبول کنم و بعد اگه از جای دیگه ادمیشن گرفتم ، ایمیل بدم و کنسلش کنم؟
    3. توی سایت وزارت علوم دانشگاه کنتاکی رتبه خوب رو داره ولی UIC , Rochester , Case western و Virginia Common Wealth رتبه ممتاز دارن. چقدر این رتبه بندی وزارت علوم قابل اتکا هست؟
    4. نکته آخر اینکه همه جاهایی که ادمیشن گرفتم، توی دپارتمان دانشجوی ایرانی دارن به جز دانشگاه کنتاکی که به نظر میاد من این اواخر، اولین دانشجوی ایرانی باشم که ادمیشن گرفته. حالا سوالم اینه که چقدر حضور یه دانشجوی هم وطن اهمیت داره اونجا؟ البته در کل در رشته های دیگه این دانشگاه ایرانی زیاد داره.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)