صفحه 14 از 180 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین Virginia Tech و Boston و Connecticut ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    ?Dear sara, but I think universities in expensive cities pay more. don't they
    For example, I have heard that MIT pays 2200-2300 to it's TAs but in small cities you receive somewhat about 1300-1400
    به طور کلی درسته- اما به عنوان مثال زندگی در شهر نیویورک تا حدی به دلیل بالا بودن هزینه ها مشکل هست هر چند که ممکنه دانشگاه فاند نسبتا" بیشتری به دانشجو پرداخت کنه.
    به نظر من بهتره ایشون برآورد هزینه داشته باشند. هزینه مسکن- خورد و خوراک و ... در بوستون و در کل هزینه زندگی در East Coast بالاست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین Virginia Tech و Boston و Connecticut ???????

سلام تبریک می گم دوست عزیز.

پسر عموی من در Virgina Tech. عمران می خونه. شهر Blacksberg یه شهریه که کلا به خاطر Virgina Tech کمی آباد شده و شهر کوچکیه. همینطور Storrs که می گن بسیار سرده. البته از نظر آب و هوایی اینا تقریبا شبیهن.من جای شما بودم می رفتم Boston چون برای ماها اینکه سر خیابون منتظر تاکسی باشیم، لای در مترو گیر کنیم یا شب ساعت 3 تو ترافیک بمونیم عادته و هر جا اینو نداشته باشه انگار یه چیزو گم کردیم. من خودم مبنای تصمیمم این بود در مورد شهر دانشگاه.

اما خوب به نظر من در نظر گرفتن شهر بعد از اولویت دادن به زمینه کاری، اعتبار دانشگاه و استادا در زمینه کاریه خودتون هستش.

امیدوارم همیشه تصمیم گیریهاتون انتخاب بین خوب و بهتر و بهترین باشه.

Good Luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

پیش فرض پاسخ : لطفا نظر بدین. دانشگاه TU Delft یا S. California

hey . where r u ?
    it is a good idea to tell us what uni did you choose finally?and why

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض پاسخ : لطفا نظر بدین. دانشگاه TU Delft یا S. California

If you finally decided let us know. In my Idea dleft is not comparable with USC by any measure. Just take a look at the brochure they send for you and see what they have done there.

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض Penn State University Vs. Auburn University كمك كنيد!

سلام دوستان:
    راستش بر در وضع بدي قرار گرفتم:
    1) من از دانشگاه Auburn University با رنك 77 در مهندسي و رنك 19 در رشته مهندسي صنايع پذيرش با Fund گرفتم.I-20 صادر شده و همه كارامو كردم براي 28-April هم وقت سفارت دارم كه برم براي مصاحبه.

2) همين الان برام از دانشگاه Pennsylvania State University با رنك 12 در مهندسي و رنك 3 در رشته مهندسي صنايع پذيرش بدون Fund اومد. يايد مدارك ماليم رو بفرستم تا I-20صادر بشه و بفرستن. فكر مي كنم در بهترين حالت I-20 اين دانشگاه تا اداخر May به دستم برسه و مجبور بشم June برم واسه مصاحبه.

در حالت دوم خوب انصافا دانشگاه توپي هست ولي فقط 2 ماه براي Clearnce وقت دارم كه خوب حتما كمه...از طرفي چون Fund ندارم احتمال Reject شدنم زياد هست (البته من يك Jon Offer خيلي خوب از دانشگاهي دارم كه الانم اونجا استخدام هستم نمي دونم اين چقدر تاثير داره)
    در حالت يك هم كه خوب دانشگاهي هست با رنك پايين!ولي احتمال ويزا گرفتنش خيلي زياده.

حالا به نظر شما چكار كتم؟ تا 15-April چيزي نمونده و من بايد يكي رو انتخاب كنم!!!مثل....تو گل گير كردم.شما جاي من بودين كدومو انتخاب مي كردين؟
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

پیش فرض پاسخ : Penn State University Vs. Auburn University كمك كنيد!

بذار مسائل رو تفکیک کنیم:

مالی: فقط خودت میدونی که از پس مخارج Penn بر میای یا خیر. شاید رفتی اونجا بعد فاند جور شد شاید هم نه اعتبار: Penn مکان: Penn آینده شغلی بهتر: به احتمال زیاد Penn خیلی بهتره ویزا: کسی نمیدونه و الزاما شانس Auburn بیشتر نیست به هرحال اسم Penn تو چشم میاد و شاید آفیسر متقاعد بشه که امسال وضع مالی دانشگاهها بد بوده و به همین خاطر فاند ندادن. کلیرنس: اگه نهایتش یه ترم دیر بری مشکل پیش میاد؟

اینا به ذهن من رسید. امیدوارم بچه ها تو این یکی دو روز قضیه رو بیشتر مو شکافی کنن تا به بهترین تصمیم برسی.

آها راستی داشت یادم می رفت پذیرش مبارک باشه
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

پیش فرض پاسخ : Penn State University Vs. Auburn University كمك كنيد!

یعنی الان که I20 ایشون صادر شده مشکلی پیش نمیاد اگه به اولی بگن نه؟ :منظورم اون قوانین cgs و اینهاست.

پیش فرض با این شرایط از بین Penn , Rice. UCLA . Maryland . Alabama کدومو انتخاب کنم

سلام دوستان
    من از دانشگاههایی که گفتم پذیرش با فاند دارم البته مشکلی که دارم این که چون خانمم واسه سال دیگه می تونه اقدام برای پذیرش کنه و من می خوام اونو امسال با خودم ببرم البته اگه خدا بخواد . می خواستم بدونم این مقدار فاندهایی که الان می نویسم برای دو نفر در یک سال کافیه / اگه نه چقدر پول باید ببرم ؟ بعد از نظر اب و هوا و امنیت و کلا زندگی کدوم واسه ما بهتره ؟
    فاند penn 22000 + tuition waiver . UCLA 24000 + tuition waiver . alabama 18000+ tuition waiver . maryland 16000 + tuition waiver . Rice 18000 + tuition waiver
    ممنونم از همتون

پیش فرض پاسخ : با این شرایط از بین Penn , Rice. UCLA . Maryland . Alabama کدومو انتخاب کنم

بهتون تبریک می گم.
    رشته شما رو نمب دونم ولی در مهندسی برق UCLA از بقیه بهتره، هرچند که بقیه هم غیر از آلاباما واقعا خوبند.
    مخارج زندگی در لس آنجلس خیلی بالاست، و خیلی ها در شهرهای نزدیک اطراف خونه اجاره می کنند. اما همین مساله باعث می شه برای رفتن به سر کار/ دانشگاه یا برگشت از اون ترافیک بدی ایجاد بشه.
    رایس هم چون در هیوستون واقع شده استانداردهای زندگی در شهر های بزرگ رو داره و از طرفی چون مال ایالت تگزاس هست مخارج چندان بالایی در قیاس با شهرهای بزرگ دیگه آمریکا نداره. هرچند که تنها نکته منفی که ازش سرغ دارم اینه که بارنگی خیلی زیادی داره. آلاباما رو هم نه از لحاظ آکادمیک و نه استاندارد زندگی توصیه نمی کنم(فیلم فارست گامپ یادتونه؟!).فکر می کنم در ایالت های کالیفرنیا و تگزاس آینده شغلی بهتری داشته باشید.

پیش فرض پاسخ : با این شرایط از بین Penn , Rice. UCLA . Maryland . Alabama کدومو انتخاب کنم

رشته من زیست شناسی هست و همین طور خانمم . می خواستم بدونم بااین فاندها مخصوصاتوی UCLA and PENNSILVENIA میشه یک سال زندگی کرد اگه نه چقدردیگه لازمه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)