صفحه 15 از 151 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام دوستان،
    من این پذیرش ها رو در مستر معماری داشتم: Iowa state university (با TA و university at Buffalo, SUNY- North CArolina state Univerity - SCI-Arc - (scholarship.
    با راهنمایی دوستان Iowa رو انتخاب کردم ولی چند روز پیش از Virginia Tech پذیرشم اومد (من که قطع امید کرده بودم- دو تا Campus داره که اصلی تو Blacksburg هست و دومی تو Washington) - تعریفهای زیادی هم از NCSU شنیدم و یه جایی خوندم که درباره Iowaنوشته بود There is not much going on in that area و من یه کم نگران شدم چون می خوام بعدش کار کنم و باید اینقدر جای خوبی باشه که شانس کار گرفتن رو بیشتر کنه.حالا باز بین این 3 تا موندم و بایذ زودتر تصمیم بگیرم برای I-20 .
    نظر دوستان درباره این دانشگاهها و موقعیت شان و شانس کاریابی و غیره چیست؟ از هر کمکی استقبال می شود بخصوص اگر درباره برنامه معماری اونها اطلاعی دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

[QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maritra_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من این پذیرش ها رو در مستر معماری داشتم: Iowa state university (با TA و university at Buffalo, SUNY- North CArolina state Univerity - SCI-Arc - (scholarship.
    با راهنمایی دوستان Iowa رو انتخاب کردم ولی چند روز پیش از Virginia Tech پذیرشم اومد (من که قطع امید کرده بودم- دو تا Campus داره که اصلی تو Blacksburg هست و دومی تو Washington) - تعریفهای زیادی هم از NCSU شنیدم و یه جایی خوندم که درباره Iowaنوشته بود There is not much going on in that area و من یه کم نگران شدم چون می خوام بعدش کار کنم و باید اینقدر جای خوبی باشه که شانس کار گرفتن رو بیشتر کنه.حالا باز بین این 3 تا موندم و بایذ زودتر تصمیم بگیرم برای I-20 .
    نظر دوستان درباره این دانشگاهها و موقعیت شان و شانس کاریابی و غیره چیست؟ از هر کمکی استقبال می شود بخصوص اگر درباره برنامه معماری اونها اطلاعی دارید.

هیچکس نظری نداره؟ بخصوص درباره VT هر راهنمایی بکنید ممنون می شم. لطفا

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

پیش فرض كمك و راهنمايي فوري براي انتخاب بين دو دانشگاه با شرايط بورس متفاوت

سلام

لطفاً راهنمايي ام كنيد:
    من براي دكترا يك assistantship offer-full fund از دانشگاهي با رنك معتبر حدود 15-20 دارم كه گفته با استادها تماس بگير براي RA و اگه نتونستي بهت TA مي ديم ولي شرط كرده كه TA براي ترم دوم به بعد منوط به قبول شدن در 4 امتحان مربوط به 4 مهارت زبان در طول ترم اول تحصيل در اون دانشگاه است.
    در ضمن من يك FELLOWSHIP OFFER-full fund از دانشگاهي با حدود رنك 40-45 دارم.

مشكل كه دارم و بدجور گيج و مرددم كرده اين هست كه ممكنه نتونم از آن دانشگاه خوب تر شروع ترم دوم استاد با فاند ( RA) پيدا كنم و از طرفي در طول 4-3 ماه ترم اول كه اونجا هستم نتونم سطح speaking ام را به حد قبولي در امتحانشون برسونم و بورس TA ام از اين دانشگاه قطع بشه. من تافل PBT دادم(=593) و كلاً speaking ضعيفم و كار نكردم و شايد در حد نمره 16-17 از 30 در speaking-IBT باشم و listening هم قوي نيستم

دوستان عزيز بويژه اونور آبي ها كه تجربه دارند چقدر احتمالش هست در طول 1-2 ماه اينجا و 3-4 ماه زندگي در آنجا سطح speaking را به حد روان و قبول شدن در امتحان زبان اون دانشگاه رسوند و اين ريسك را بكنم و برم دانشگاه بهتر؟؟؟ بنظرتون كدوم يكي را برم؟؟؟
    ( بايد تا پس فردا بهشون جواب بدم و دوست ندارم اگه نميرم حق كسي ديگر را بخورم)

در ضمن شرايط زندگي در هر دو دانشگاه و شهرشون شبيه به هم هست، در هيچ كدوم استادم معلوم نيست و در هر دو اساتيد خوب و بد هستند ولي خوب احتمال كار كردن زير نظر استاد خوب در دانشگاه تاپ تر بيشتره

پيشاپيش از راهنمايي دوستان نهايت تشكر را دارم

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : كمك و راهنمايي فوري براي انتخاب بين دو دانشگاه با شرايط بورس متفاوت

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام

لطفاً راهنمايي ام كنيد:
    من براي دكترا يك assistantship offer-full fund از دانشگاهي با رنك معتبر حدود 15-20 دارم كه گفته با استادها تماس بگير براي RA و اگه نتونستي بهت TA مي ديم ولي شرط كرده كه TA براي ترم دوم به بعد منوط به قبول شدن در 4 امتحان مربوط به 4 مهارت زبان در طول ترم اول تحصيل در اون دانشگاه است.

مشكل كه دارم و بدجور گيج و مرددم كرده اين هست كه ممكنه نتونم از آن دانشگاه خوب تر شروع ترم دوم استاد با فاند ( RA) پيدا كنم و از طرفي در طول 4-3 ماه ترم اول كه اونجا هستم نتونم سطح speaking ام را به حد قبولي در امتحانشون برسونم و بورس TA ام از اين دانشگاه قطع بشه. من تافل PBT دادم(=593) و كلاً speaking ضعيفم و كار نكردم و شايد در حد نمره 16-17 از 30 در speaking-IBT باشم و listening هم قوي نيستم

دوستان عزيز بويژه اونور آبي ها كه تجربه دارند چقدر احتمالش هست در طول 1-2 ماه اينجا و 3-4 ماه زندگي در آنجا سطح speaking را به حد روان و قبول شدن در امتحان زبان اون دانشگاه رسوند و اين ريسك را بكنم و برم دانشگاه بهتر؟؟؟ بنظرتون كدوم يكي را برم؟؟؟

در ضمن شرايط زندگي در هر دو دانشگاه و شهرشون شبيه به هم هست، در هيچ كدوم استادم معلوم نيست و در هر دو اساتيد خوب و بد هستند ولي خوب احتمال كار كردن زير نظر استاد خوب در دانشگاه تاپ تر بيشتره

درود...
    اقا وحید عزیز خیلی خوشحالمان کردی...تبریک میگم...

در مورد سوالت اول از همه باید بگم من این ور ابم
    به نظرم با توجه به اینکه میگی تافلت نزدیک 600 هستش گمونم دانش زبانت خوب باشه....دو تا رو که مطمئنیم
    میمونه صحبت و گوش کردن...
    ببین اقا وحید منم خودم این مشکل رو دارم ولی خوب زبانم از شما بدتره ..به نظرم تو این چند ماهه که ایران هستی می تونی بری کلاس های مکالمات و مهارت هاتو تقویت کنی....
    ببینم شما در زبان محاوره چجور آدمی هستی؟ایا اینجا هم کم صحبتی؟یعنی بیشتر می شنوی یا بیشتر حرف میزنی؟اگه اینجوریه خوب این یه ذاته که نمیشه فورا ترکش کرد ولی اگر خوش صحبت هستی به نظرم در اونجا مشکلی نخاهی داشت...

به نظرم اون ور هم بری با توجه به اینکه حدس میزنم زبانتم خوبه و شاید به دلایل مشکلاتی مثه شرایط امتحان نمره ات در این مهارت ها کم شده مشکلی نباشه و اینکه وقتی افتادی اونجا انگیزه برای یاد گرفتن و تقویت این دو مهارت رو پیدا می کنی...

به نظرم دانشگاه خوب رفتن می ارزه ... یه چیزی هم که هست بالاخره من و شما و هر کی میخاد بره خارج باید این زبان رو یاد بگیره...اون دانشگاه رنک پایین تر هم برید بالاخره باید این مهارت رو کسب کنید...

روز خوش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كمك و راهنمايي فوري براي انتخاب بين دو دانشگاه با شرايط بورس متفاوت

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام

لطفاً راهنمايي ام كنيد:

آقا تبریک، یک کم از بکگراندت بگو، چه رشته ای؟ کدوم دانشگاه؟ بگو که بدونیم اینجوری بهتر هم میشه کمک کرد

با ویرایش m0h3n
    بکگراند ؟؟؟؟؟!!!!
    ممنون میشم رعایت کنید..
    ویرایش توسط m0h3n : April 24th, 2010 در ساعت 04:53 PM

VT دانشگاه خيلي خوبيه و جاي خوبي واقع شده كه براي زندگي خيلي مناسبه. از طرفي تا اونجا كه مي دونم خوب فاند ميده (البته اگه بهتون گفتن كه فاند مي دن).

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

vtmes;
    بچه ها که جواب دادند-اما چون پرسیدی:

من هم زبانم بد نبود-اما اینجا اینقدر کار و درس و کلاس و ریسرچ و ..........روو سرمون ریخت که همون دو کلمه هم که بلد بودم یادم رفت
    اما همونطور که دوستان گفتند بستگی به خودت داره که چقدر حرف بزنی- دوستات امریکایی باشند مثلا یا هم خونه ای هات- یا خودت چقدر اهل صحبت
    اینجا اسمش تو محیط بودن- اما اگه درس ها زیاد باشه واقعا باید تلاش کنی

اما با اینحال انتظاری نیست مثل یه native حرف بزنی- فکر کنم در حدی که اینا میخواند روان بشی تو صحبت
    خلاصه کلام: خوف نکن-و بستگی به خودت داره

Junior Member

Polytechnic Institute of Technology for Master of Science& Stevens Institute of technology
    جفتشون نزدیک به هم و تو us news هم تقریبا هم سطح.
    برای مکانیک کدوم بهتره؟
    مرسی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

تو رتبه بندی ها حتما به رشته تون توجه کنید چون ممکنه خیلی تفاوت ایجاد کنه. هر چند در رتبه بندی کلی هم استیون جزو 100 دانشگاه برتر هست (رتبه 84) ولی پلی تکنیک اون نزدیکی هم نیست!
    شهرهاشون باهم زمین تا آسمان فرق می کنه هر چند نزدیک هستند. بروکلین شهر خیلی بزرگی هست بعد از تحصیل موقعیت کار توش زیاده ولی شهر آروم و کوچیک رو اگه برای درس خوندن ترجیه بدین انتخابتون راحت خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    تو رتبه بندی ها حتما به رشته تون توجه کنید چون ممکنه خیلی تفاوت ایجاد کنه. هر چند در رتبه بندی کلی هم استیون جزو 100 دانشگاه برتر هست (رتبه 84) ولی پلی تکنیک اون نزدیکی هم نیست!
    .
    من usnews 2010 رو که دیدم پلی تکنیکو زده بود 69. برای همین یه کم دو دلم.
    البته امروز از New Mexico State University هم پذیرش گرفتم. نظرتون راجع به اون چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)