صفحه 170 از 180 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام
    بین سه دانشگاه North Texas و University of Oklahoma , Southern Methodist University در رشته کامپیوتر (PhD) با فاند تقریبا یکسان، کدوم انتخاب بهتریه؟ (بدون در نظر گرفتن مخدودیت های ویزا البته!)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    سلام
    بین سه دانشگاه North Texas و University of Oklahoma , Southern Methodist University در رشته کامپیوتر (PhD) با فاند تقریبا یکسان، کدوم انتخاب بهتریه؟ (بدون در نظر گرفتن مخدودیت های ویزا البته!)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.
    من تجربش رو ندارم ولی برای دکترا از دوستان زیادی که دکترا خوندن شنیدم که موضوع پروژه -اگه از الان مشخصه- مهمتر از خود دانشگاهه.
    ولی بدون در نظر گرفتن این مساله SMU سطح بالاتری داره و در شهر بهتری واقع شده.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته

سلام
    بين دو دانشگاه مكگيل و بريتيش كلمبيا رشته مهندسى برق فاند تقريبا يكسان، استاد بريتيش كلمبيا به لحاظ علمى (خيلى نه) بالاتره.
    از لحاظ سطح دانشگاه، اخذ اقامت، شرايط زندگى متاهلى و آينده كارى؟
    ممنون ميشم اگه بتونيد راهنمايى كنيد.

Junior Member

سلام دوستان

من فعلا برای پی اچ دی از ویرجینیا تک و واترلو پذیرش دارم.
    واترلو: موضوع پروژه و استاد و فاند کامل مشخصه و موضوع پروژه مورد علاقه ام هست.
    ویرجینیا تک: هنوز موضوغ و استاد مشخص نیست. برای ویزا مشکلی ندارم چون الان برای مستر توی امریکا هستم.

دوستان اگر از لحاظ اعتبار علمی ابن دو دانشگاه در رشته مکانیک و شرایط زندگی و اب و هوا نظری دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط emm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فعلا برای پی اچ دی از ویرجینیا تک و واترلو پذیرش دارم.
    واترلو: موضوع پروژه و استاد و فاند کامل مشخصه و موضوع پروژه مورد علاقه ام هست.
    ویرجینیا تک: هنوز موضوغ و استاد مشخص نیست. برای ویزا مشکلی ندارم چون الان برای مستر توی امریکا هستم.

دوستان اگر از لحاظ اعتبار علمی ابن دو دانشگاه در رشته مکانیک و شرایط زندگی و اب و هوا نظری دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

دانشگاه واترلو در شهری به همین نام واقع شده که حدودا 105 هزار جمعیت داره. در استان انتاریو واقع شده و میشه گفت هوای تقریبا سردی داره هر چند که به سردی مناطقی مثل ساسکاچوان شاید نباشه. آیتم آب و هوا به سلیقه بستگی داره و خودتون میتونید شرایط آّب و هوایی رو مقایسه کنید. فاصله واترلو تا تورنتو هم 93 کیلومتره.

هر دو دانشگاه در مهندسی مکانیک جزء خوب های کشور خودشون هستند اما شما باید ببینید توی رویکرد پژوهشی خاص مورد نظر شما کجا شرایط بهتری داره. اگر به طور کلی در مورد مکانیک بخواید بدونید، ویرجینیا تک شرایط بهتری از نظر اعتبار و شهرت جهانی داره، هر چند که در مقطع دکترا، هدف شما مهمتر از صرفا عدد رنک دانشگاه شماست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان. من برای رشته ی مهندسی مواد مقطع مستر از چند دانشگاه در آمریکا پذیرش سلف فاند دارم و میخواستم نظرتون رو در موردشون بپرسم.
    1.University of California Irvine
    2. Missouri University of Science and Technology
    3.Iowa State University

سلام، با توجه به تمام فاکتورهای دانشگاه، رنکینک، موقعیت و شناخته بودن دانشگاه 1 اولیت است، مگر استاد تاپ و مطرحی در دو دانشگاه دیگر حضور داشته باشد.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای رشته ی مهندسی مواد مقطع مستر از چند دانشگاه در آمریکا پذیرش سلف فاند دارم و میخواستم نظرتون رو در موردشون بپرسم.
    3.Iowa State University
    مورد 2 و 3 در شهرهای خیلی کوچیکی هستن. البته هزینه زندگی پایین تره. اگه مشکل مالی ندارین مورد 1 از همه بهتره.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1234 نمایش پست ها
    3.Iowa State University
    1 is the best regarding the city that you will live in
    Iowa is the best regarding ranking but it is not fun living there, also the job market in its area is not very good as far as I know
    But consider the fact that living in Irvine can be really expensive
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام
    ممنون میشم نظر دوستان رو در مورد دو دانشگاه (University of Kansas (KU و (Saint Louis University (SLU برای PhD در رشته Civil Engineering-Structural Engineering با شرایط تقریباً یکسان از نظر فاند و استاد و ... بدونم. در ضمن هدف من پس از دکترا کار آکادمیک هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)