صفحه 2 از 180 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Carnegie mellion MS يا Gatech PhD در كامپيوتر

saeede83:

اول بت تیریک بگم به خاطر این موفقیتت!

حتما برو CMU، من تا جایی که میدونم اگه CMU و یا هر دانشگاه Top10 دیگه که برا PhD فاند کامل بده دانشجو را خیلی دوست داشته. اما اگه به کسی برا MS فاند کامل بده یعنی واقعا عاشقش بوده. حالا دیگه CMU که تو کامپیوتر اول هم هست تازه. برو CMU، من شرط میبندم که PhD را همزمان با اون وقتی که تو Gatech میخواستی بگیری تموم کنی. وضع ویزا 90 درصد به فاند بستگی داره. من افراد زیادی را میشناسم که با فاند کامل این دو ساله برا MS رفتن آمریکا تازه دانشگاههای درجه 2 و یا ضعیف!

شک نکن که CMU موقعیتیه که برا یه دانشجوی کامپیوتر دوباره تکرار نمیشه. البته Gatech هم خیلی خیلی خوووبه و اونم استثنائیه!

در مورد ویزا مشکلی نیست .اینکه دوباره MS بخونی ببین به اسم نگاه نکن شاید تو از کسی که PhD پذیرفته شده زودتر فارغ التحصیل شی برای دکترا.مهم اینه که از فرصتها استفاده کنی تازه تو رزومت اگه MS از جای یک دنیا گرفته باشی چقدر عالیه میتونی یک ساله جمع و جورش کنی و PhD شروع کنی
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

MS توی CMU یک ساله (9 ماهه) است. بت پیشنهاد میکنم اگه با حرفای ما قانع نشدی با چند یا از استادا و یا فارغ التحصیل های 5 ساله اخیر دانشگاههای TOP10 امریکا مشورت کنی. به هر جهت هر دو گزینه عالی هستند ولی CMU عالی تر هست برای کامپیوتری ها!

saeede83
    Guest

مرسی ار نظرات کلیه دوستان خیلی استفاده کردم، فقط یک مساله دیگه هم هست که gatech توی Biomedical Engineering رنک 1 یا 2 هست و استادی که من قراره باهاش در کامپیوتر کار کنم، آدم قدریه و پروژه هاش با Bio Eng مشترکه!! ضمنا من در زمینه computing قوی هستم و به نظرم خودم رو می تونم اونجا نشون بدم. به خاطر همین اگه gatech هم برم احتمال اینکه بعد ار فارغ التحصیلی بتونم کار خوب پیدا کنم زیاده. ضمنا CMU در زمینه security بهم پذیرش داده که من اصلا توش تجربه ای ندارم و شنیدم یک مقداری هم ویزاش خطریه. آیا واقعا زمینه کاری آینده توی ویزا تاثیرگذاره؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    آیا واقعا زمینه کاری آینده توی ویزا تاثیرگذاره؟
    بله تاثير داره.
    يكي از مراحل clearance مرحله Research Area Check هست كه هدف اينه كه جلوي Technology Transfer گرفته بشه. توي TAL تمام اين رشته ها رو توضيح داده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad-a
    سلام
    ببخشيد مي گه بگين كه اين TAL چيه ؟
    براي پيدا كردن جوابتون فقط كافيه جستجو كنيد يا توي فروم يا توي google
    TAL==Technology Alert List
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Persepolis
    Guest

سعيده جان ،

نظر شخصی من ، اگر من به جای تو بودم اون چيزی رو انتخاب می کردم که بهش علاقه داشتم ! علاقه شرط خيلی مهمی هست ! ما ایرانی ها هميشه بهترينو می خواييم . ممکنه شما بروی gatech اما اونقدر که در carnegie می تونی موفق بشی ، به موفقيت دست پيدا نکنی و بالعکس . فکر نمی کنم که اونقدر فرقی بين carnegie و gatech با شه که شما اينقدر به خاطر يک عدد 1 و يا 4 به اون حساسيت نشون بديد . البته تمام اين مطالب نظر شخصی من هست .هر چند که در درجه بندی رشته های مهندسی فکر کنم gatech بالاتره . جان کلام از نظر من اينکه بايد ببينی به چی علاقه داری و کجا می تونی موفق تر باشی صرفنظر از اصرار و تکيه بر يک ملاک عددی که تفاوت چندانی با هم ندارند . فاکتور ها ی ديگر هم بايد در نظر گرفت . البته اينکه گفتی برای گرايش خاصی در carnegie قبول شدی ممکنه بتونی وقتی رسیدی carnegie گرایشتو عوض کنی و هر چی دوست داشتی بخونی به احتمال قوی .

اميدوارم هر تصميمی می گيری موفق باشی.

پیش فرض University of Maryland or UIUC

سلام
    من برای PhD عمران گرایش حمل و نقل از این دو تا پذیرش گرفتم؟
    مانده ام برم کجا؟
    نظر شماها چیه؟

پیش فرض پاسخ : University of Maryland or UIUC

مقدار فاندت رو هم بگو. تا بهتر بشه نظر داد.

پیش فرض پاسخ : University of Maryland or UIUC

خوب رنک UIUC که مسلما بهتره، حالا تو اون گرایش خاص رو نمی دونم، ولی اگر فاند دارید، احتمالا uiuc گزینه بهتری هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)