صفحه 38 از 180 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    سلام
    آقای tahahavakhor درست میگن. البته ریسک هم داره، وقتی‌ این تصمیم رو میگیرید باید خودتون رو آماده کنید که شاید fund هم نتونید بگیرید.
    به نظر من شانس گرفتن fund در آمریکا‌ بالاتره. اگه الان بتونید با استادا مکتبه کنید ببینید چی‌ میگن و بیشتر می‌شه به کدومشون امید بست!
    در ضمن اونهایی که PhD مستقیم هستن شانس دریاف فاند براتون خیلی‌ بیشتره. چون من در سایت بعضی‌ دانشگاه‌ها خوندم که نوشته بود priority به دانشجوهای PhD چه مستقیم و غیر مستقیم داده میشه. البته همه جا همینطوره، اما اونها مستقیماً در سایتشون نوشته بودن!
    ممنونم سهند جان. شما خودتون واسه Calgary همین کارو کردین؟ یعنی الان بدون Fund رفتین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

نظر دوستان کاملا درسته
    اگر هزینه اشو داری بهتره بری و بعد از همونجا اقدام کنی برای فاند
    البته بدونه فاند هم گرفتن ویزا سخت تره
    میتونی همزمان هم پروسه گرفتن ویزا رو شروع کنی و هم دنبال دانشگاههایی
    بگردی که بهت فاند میدن
    هر کدوم سریعتر ok شد همون رو اقدام کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم. من لیسانس مکانیک از شیراز با معدل 15.4 یک مقاله ISME2010 و تافل 95 دارم. در حال حاضر از دانشگاههای Illinois Institute of Tech و Michigan Tech, Houghton پذیرش مستقیم PhD و Master از دانشگاههایHouston و Alabama, Birmingham و Ottawa, Canada و Carleton, Canada و Victoria, Canda و Saskatchewan, Canda دارم. 2 تا هم از Arlington, Texas و احتمالا Rutgers, New Jersey در راهه. الان به خاطر نداشتن Financial Aid در ترم January نمیتونم در هیچ کدوم ثبت نام کنم. به نظرتون اگه تا Fall دیفر کنم امکانش هست بتونم فاند بگیرم یا اینکه ریسک کنم و یک ترم رو با هزینه خودم برم به امید ترم بعد؟ با تشکر.
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

دوستان یه سوال:
    به نظرتون بهتره آدم با یه استاد تمام تو دانشگاه رنک مهندسی 70-80 کار کنه یا با یه assistant professor تو یه دانشگاه رنک 30-20؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    به نظرتون بهتره آدم با یه استاد تمام تو دانشگاه رنک مهندسی 70-80 کار کنه یا با یه assistant professor تو یه دانشگاه رنک 30-20؟
    مرسی
    به هر حال استادی که professor هست مسلما تجربه‌ بیشتری داره و همینطور اعتبار بیشتری! البته هر professor هم نمیشه گفت تو زمینهٔ خودش معروف یا معتبر باشه. این رو خودتون که شرایط رو میدونید باید تصمیم بگیرید.
    از طرفی‌ به نظر من کسی‌ که assistant professor هست نمیشه گفت خوب نیست. یک امتیازش اینه که جوان هست و فعالتر. چون بیشتر دنبال پیشرفت و مقاله دادن هست. به هر حال کسی‌ که در یک دانشگاه رنک ۲۰، ۳۰ داره کار میکنه حتما رزومهٔ قوی داشته که اونجا استاد شده.
    باید مقاله‌های استاد هارو بخونید و ببینید که کدومشون فعالتر هستند. از طرفی‌ علاقهٔ خودتون رو هم حتما در نظر بگیرید.
    البته این چیزی که من گفتم همیشه صادق نیست ممکنه بر عکس هم باشه!
    اما من اگه بودم رنک ۲۰،۳۰ رو انتخاب می‌کردم!

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

دوستان یه سوال:
    مرسی
    اگه مقطع دکتری منظورتون هست ... که اصلاً قانوناً نمیشه با اسیستنت پروفسور کار کرد.... پس مقطع ارشد منظورتون هست.

در این مقطع شما برای پایان نامه از استاد راهنما فقط استفاده میکنید که حتی میتونید از پروفسورهای دیگه هم کمک بگیرید.

کلاً برای فوق لیسانس امکانات و سطح علمی کلی دانشگاه ارجح تره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    اگه مقطع دکتری منظورتون هست ... که اصلاً قانوناً نمیشه با اسیستنت پروفسور کار کرد.... پس مقطع ارشد منظورتون هست.

در این مقطع شما برای پایان نامه از استاد راهنما فقط استفاده میکنید که حتی میتونید از پروفسورهای دیگه هم کمک بگیرید.

کلاً برای فوق لیسانس امکانات و سطح علمی کلی دانشگاه ارجح تره.
    شما از روی چه حسابی میگی گلم؟!!!!!!!!
    من ده تا از رفیقام با assistant professor کار میکنن تو دکترا. بیشتر از 30 تا استادم دیدم که تو سایتشون زده بودن دکترا میخوان بگیرن و چندین دانشجوی دکترا داشتن.
    این قانون رو شما وضع کردی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

شما از روی چه حسابی میگی گلم؟!!!!!!!!
    من ده تا از رفیقام با assistant professor کار میکنن تو دکترا. بیشتر از 30 تا استادم دیدم که تو سایتشون زده بودن دکترا میخوان بگیرن و چندین دانشجوی دکترا داشتن.
    این قانون رو شما وضع کردی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

آروم باش عزیزم.
    من این قانون رو البته در آیین نامه وزارت علوم دیدم و از اونجا که وزارت علوم ما مقرراتش رو از روی امریکا کپی کرده (چه قبل انقلاب چه بعد) احتمال دادم اینطور باشه.

خوب حتماً شما درست میگی..... با اسیستنت بگیر به من چه آخه!

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

به نظر منم رنک مهمتره. چون کسی که اونجا استاده حتما توانمند تر بوده ولیحالا احتمالا جوان تر که به قول sahand_a گاهی این امتیاز هم هست.
    0000

با توجه به سابقه 3 سال تدریس در دانشگاه های ایران، یه استادیار نمی تونه استاد راهنمای یه دانشجو دکترا باشه. ولی برای مشاور بودن ایرادی وجود نداره.
    ویرایش توسط heisazadeh : December 16th, 2010 در ساعت 02:27 AM
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    آروم باش عزیزم.
    من این قانون رو البته در آیین نامه وزارت علوم دیدم و از اونجا که وزارت علوم ما مقرراتش رو از روی امریکا کپی کرده (چه قبل انقلاب چه بعد) احتمال دادم اینطور باشه.

خوب حتماً شما درست میگی..... با اسیستنت بگیر به من چه آخه!
    من خودم که میدونم اینطوریه ولی اینکه اطلاعات غلط به خورد ملت بدی کار درستی نیست. خوبه زیاضی کار هستی بر مبنای احتمالات کار نکن !!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)