صفحه 46 از 180 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام دوستان
    من از دانشگاه North Eastern آمریکا پذیرش گرفتم (PhD of Computer Science) با فاند کامل. امروز از طرف بورس اراسموس هم با من تماس گرفتند و گفتن برای دانشگاه Algarve پرتقال می‌تونم برم و 10 روز فرصت دارم جواب بدم. نظرتون چیه؟ گرچه NorthEastern موقعیت خوبیه ولی اراسموس هم مزایای خودش رو داره و از خوب از لحاظ رفت آمد هم به مراتب راحت تره و شاید خیلی راحت نشه ازش گذشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه North Eastern آمریکا پذیرش گرفتم (PhD of Computer Science) با فاند کامل. امروز از طرف بورس اراسموس هم با من تماس گرفتند و گفتن برای دانشگاه Algarve پرتقال می‌تونم برم و 10 روز فرصت دارم جواب بدم. نظرتون چیه؟ گرچه NorthEastern موقعیت خوبیه ولی اراسموس هم مزایای خودش رو داره و از خوب از لحاظ رفت آمد هم به مراتب راحت تره و شاید خیلی راحت نشه ازش گذشت

شما واقعا امریکا رو میخواهید بگذارید برید پرتقال؟!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما واقعا امریکا رو میخواهید بگذارید برید پرتقال؟!
    خوب بستگی به اراسموس داره . معمولا اراسموس ها در چند کشور برگزار میشند و از چند دانشگاه تشکیل میشند . باید دید بقیه سر های این برنامه غیر از پرتغال کجا قرار میگیرند.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

با سلام
    از لحاظ رتبه بندی دانشگاههای آیا بلژیک اعتبارش از اسپانیا چایین تر نیست؟ در ضمن هر سه دانشگاه fullfund هستند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط operationsrese نمایش پست ها
    با سلام
    از لحاظ رتبه بندی دانشگاههای آیا بلژیک اعتبارش از اسپانیا چایین تر نیست؟ در ضمن هر سه دانشگاه fullfund هستند.
    نه تفاوت خیلی زیادی نداره. بخوای اینجوری حساب کنی دانشگاه لووین بلژیک واقعا خفن هست. یعنی چنان گروه های تحقیقاتی داره که شبیه اونا رو فقط تو دانشگاه دلف هلند و آخن آلمان دیده بودم. به ریسکش نمی ارزه که پشت سفارت اسپانیا بشینی تا علف زیر پات سبز بشه. اگه بری تو تاپیک مخصوص اسپانیا متوجه میشی که چی میگم.

Junior Member

سلام دوستان

من به یه دوراهی بدی خوردم ممنون میشم اگه کمکم کنین اهمیت قضیه فکر کنم نیاز به توضیح نداشته باشه...من رشتم مکانیکه و برای فوق قصد رفتن دارم. از دانشگاه آیندهوون هلند ادمیشن گرفتم و چند روز پیش دانشگاه western ontario با اینکه ریجکتم کرد ولی تو رشته Master of engineering مکانیک بهم ادمیشن داد..متاسفانه چیزی از master of engineering نمیدونم و شنیدم نمیشه باهاش دکترا خوند...
    در کل رنک آیندهوون خیلی بهتره و ....کلا گیجه گیجم!!!

مرسی از کمکتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shardiali نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به یه دوراهی بدی خوردم ممنون میشم اگه کمکم کنین اهمیت قضیه فکر کنم نیاز به توضیح نداشته باشه...من رشتم مکانیکه و برای فوق قصد رفتن دارم. از دانشگاه آیندهوون هلند ادمیشن گرفتم و چند روز پیش دانشگاه western ontario با اینکه ریجکتم کرد ولی تو رشته Master of engineering مکانیک بهم ادمیشن داد..متاسفانه چیزی از master of engineering نمیدونم و شنیدم نمیشه باهاش دکترا خوند...
    در کل رنک آیندهوون خیلی بهتره و ....کلا گیجه گیجم!!!

مرسی از کمکتون
    سلام
    بنده عجالتا یک لینکی حاوی اطلاعات مختصری اینجا براتون می گذارم اما فکر کنم بتوانید از خود دانشگاه مروبطه هم در مورد این نوع مستر و آینده آن سوال بفرمایید.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Master_...neering#Canada

از نظر زندگی در اروپا یا زندگی در کانادا، من بالشخه فکر می کنم زندگی در کانادا بهتر و راحت تر از زندگی در اروپاست(من حیث المجموع!)، اما عوامل مختلفی هم هست در این انتخاب:
    گرفتن ویزا، دوری و نزدیکی، آب و هوا(هلند بارانی، مرطوب)، فرهنگ نسبتا بسته تر اروپا و نسبتا مهاجر پذیرتر کانادا، رنک دانشگاه ها و میزان ساپورت مالی و اهداف شما برای آینده و .... که باید لحاظ کرد.
    inactive account

Junior Member

سلام
    مرسی از جوابت ولی همونطوری که شنیده بودم تو همین لینکه شما اینو نوشته بود که عینا نقل میکنم:
    Usually, only a Master of Science or Master of Applied Science degree is accepted for admission to doctoral studies in engineering or other related areas.
    اگه این داستان درست باشه فکر کنم عیب بزرگیه که نشه راحت نادیده گرفتش...راجب مابقی قضایا هم منم مثل شما فکر میکنم کانادا مقصد بهتریه در مجموع و اگه بهم Master of applied science میداد مثل الان دو به شک!!! نبودم.
    بازم ممنون از کمکت ....
    کسی ، کسیو میشناسه master of engineering بخونه؟!؟!

ApplyAbroad Guru

master of engineering یا course-based اساسا یک دوره terminal است یعنی فرض میشه که شما نمیخواهید برای دکترا ادامه بدهید. در بیشتر دانشگاهها اپلیکیشن دکترای شما رو مستقیما رد نمی کنند (البته هستند دانشکده هائی که master of applied science یا master of science جزو مینیمم شرایط شون هست) ولی درنظر داشته باشید که حتی اگر تقاضای شما بخاطر master of engineering بودن مدرکتان رد نشود، در هر حال شما باید با بقیه اپلیکنت ها که دوره های تز دار گذرانده اند و سابقه پژوهشی دارند رقابت کنید. توصیه اکید اینه که اگر میخواهید دکترا ادامه بدهید در اولین فرصت از master of engineering به master of applied science ترانسفر کنید.

ضمن اینکه دانشجویان master of engineering معمولا ساپورت مالی نمی گیرند (بجز TA).

Junior Member

سلام

به نظر شما ریسک این کار خیلی بالا نیست که برم کانادا برای master of engineering بعد سعی کنم ترانسفر کنم...؟ با توجه به اینکه یه بار رد شدم. گزینه دیگم دانشگاه آیندهوون هلنده که رنکش تو مهندسی 50 بوده تو 2010.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)