صفحه 5 از 180 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Comparison: Accepting offer from Illinois (UIUC) or Michigan Ann Arbor

من يكي از دوستاي نزديكم پارسال دقيقاً بين همين دو تا دانشگاه uiuc رو انتخاب كرد الانم گذشته از اينكه خيلي بهش داره فشار مياد بخاطر سطح بالاي دانشگاه ولي خيلي خيلي راضيه، من مي دونم كه uiuc، لبهاي بسيار تخصصي و قويي توي فيلدهاي مرتبط با بايو داره (bioinformatics, biochemistry, etc)

پیش فرض پاسخ : Comparison: Accepting offer from Illinois (UIUC) or Michigan Ann Arbor

Hi
    Thanks a lot Zohre
    The first two link were nice but they
    discussed the matter form the other posits of view .. they were national and from US
    and unfortunatelt Iranian link are not helpful many times...
    by the way thanks very much for your kind help

Regards

Hi,
    Wow, can I ask from which programs did your friend receive offers?
    And now what is she/he studying at UIUC?
    Would you please tell us your friends name?
    Thank a lot
    Regards

من نمی دونم تو رشته تو رنکشون چقدر فرق داره. ولی از نظر مکان باید بهت بگم که فرق بزرگی هست. ann arbor شهره و پر از امکانات. یه شهر کوچیکه اما در مقایسه با uiuc واقعا" بزرگتره. تازه از نظر زندگی بسیار راحت تره. امکاناتش بیشتره.

What a bout cost of life?
    I heard that Ann Arbor is more expensive than Urbana Champaign! and also has colder winters!
    Both of them (UMich and UIUC) have many well known professors in the filed...

ببین من خودم چون UMich قبول شدم اطلاعاتم راجع بهش بیشتره. از نظر مکانی این دو جا تقریبا" 4 ساعت فاصله دارن. زمستون های ایلینویز رو نمی دونم ولی Ann Arbor زمستون های سردی داره ولی اونقدر نیست که نشه تحمل کرد. فکر کن که 4 ماه عین سرمای بی سابقه امسال تهرانه. به جاش تابستون های بسیار هیجانی داره. همه از شرق آمریکا تابستون ها برای تفریح می رن اونجا. بعد یه چیزی شنیدم ( ندیدم ها فقط شنیدم ) که uiuc دهاته. یعنی قشنگ گاو و گوسفند ها تو مسیرت به وفور یافت می شه. ولی Ann Arbor واقعا" شهره. پر از رستوران های معروف. مغازه.برج های آپارتمانی.تمام خودروهای معروف ( بنز، بی ام و،...) اونجا نمایندگی داره. اینا نشون می ده که زندگی توش بیشتر جریان داره. به همین دلایل خوب یه کم گرونتره. ولی فاند تو هم خوبه. من خودم 1850$ هر ماه فاند دارم که بچه های اونجا گفتن می شه کاملا" دست و دلباز زندگی کرد و حتی ماهی 200 300 تا پس انداز. خودت حساب کن دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    بعد یه چیزی شنیدم ( ندیدم ها فقط شنیدم ) که uiuc دهاته. یعنی قشنگ گاو و گوسفند ها تو مسیرت به وفور یافت می شه. ولی Ann Arbor واقعا" شهره. پر از رستوران های معروف. مغازه.برج های آپارتمانی.تمام خودروهای معروف ( بنز، بی ام و،...) اونجا نمایندگی داره. اینا نشون می ده که زندگی توش بیشتر جریان داره. به همین دلایل خوب یه کم گرونتره. ولی فاند تو هم خوبه. من خودم 1850$ هر ماه فاند دارم که بچه های اونجا گفتن می شه کاملا" دست و دلباز زندگی کرد و حتی ماهی 200 300 تا پس انداز. خودت حساب کن دیگه.
    خییییییییییییییییییلی جالب بود!
    ان اربر به نظر من بهتره چون به نسبت از نظر اب و هوای بهتره و امکانات شهری بیشتری داره.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

Senior Member

هر دوي اينا دانشگاه هاي تاپي هستن، پس به اينكه مثلا رنك يكي 5 تا از اون يكي بالاتره نگاه نكن. استادها رو مقايسه كن و اين كه كدوم زمينه كاري رو بيشتر دوست داري. استاد آمريكايي به ساير مليت ها مزيت داره گويا. ضمن اينكه از نظر شرايط زندگي قطعا ann arbor بهتره. UIUC بسيار سرد هست.

I heard from my friends who are studying in US that many of
    chinese, japanese, korean professors want their students to work hard and their srudent must work even on holidays!
    By the way many of faculties which I am interested in their research are from Asia : (
    Selection is very difficult!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط salehe1
    The first two link were nice but they
    discussed the matter form the other posits of view .. they were national and from US
    توی دو تا لینک اول بچه های international هم نظرشون رو گفتن..شما تمام صفحاتش رو دیدی؟
    quote author=salehe1 link=topic=5678.msg32688#msg32688 date=1209131527]
    and unfortunatelt Iranian link are not helpful many times...
    [/quote]
    این رو نمی دونم روی چه حسابی می گید..ولی اگه منظورت اینه که ممکنه جواب ایمیلت رو ندن یا کمکت نکن فک کنم یه کم زود داری قضاوت می کنی! ایمیل بزن ضرر که نداره..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)