صفحه 52 از 180 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    من از لحاظ رنک تو رشته شما چیزی نمیدونم ولی در مورد شهرها خیلی تحقیق کردم و میدونم شیکاگو یکی از بهترین وشادترین شهرهای دنیا هست. از اونجایی که زندگی فقط درس نیست و ماهم دیگه تو سنی هستیم که دیگه نمیتونیم تک بعدی زندگی کنیم من IIT رو پیشنهاد میدم.
    در این زمینه من نظر متفاوتی با شما دارم .

از نظر تفریحات سالم و ناسالم اصولا جایی بهتر از Tempe نمیتونین پیدا کنین .

ببینین 2 تا بحث مجزا هست :

1- شما میخواید در یک شهر زندگی کنید و کار دارید ---> Chicago

2- شما دانشجو هستید ! ---> Tempe

شما وقتی قرار باشه توی یک اطاق تنگ و تاریک و محقر زندگی بگزرونین توی بهشت هم باشه بدترین جا هست . اما چنین شرایطی در Tempe نیست . علاوه بر کلی مساله دیگه

به city guide فروم Thegradcafe سری بزنین.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    در این زمینه من نظر متفاوتی با شما دارم .

از نظر تفریحات سالم و ناسالم اصولا جایی بهتر از Tempe نمیتونین پیدا کنین .

ببینین 2 تا بحث مجزا هست :

1- شما میخواید در یک شهر زندگی کنید و کار دارید ---> Chicago

2- شما دانشجو هستید ! ---> Tempe

شما وقتی قرار باشه توی یک اطاق تنگ و تاریک و محقر زندگی بگزرونین توی بهشت هم باشه بدترین جا هست . اما چنین شرایطی در Tempe نیست . علاوه بر کلی مساله دیگه

به city guide فروم Thegradcafe سری بزنین.
    شما درست میفرمایید و این موضوع فقط برای آمریکا نیست... این قیاس رو میشه بین خونه های تهران وشهرستان هم انجام داد.. من تو کرمان دانشجو بودم و یک خونه 500 متری با دوستم اجاره کرده بودیم و مثل باغ بود... من میدونم 100 سال دیگه هم نمیتونم همچین خونه ای تو تهران داشته باشم یا حتی اجاره کنم!!!! ولی اگه قراره ایران باشم حاضرم تو 50 متری زندگی کنم ولی تهران باشم!
    مسئله اینه که شهرهای کوچیک بی نهایت خسته کننده هستند. شما چقدر میخوای از حیاط خونت لذت ببری؟ نهایت یکسال... بعدش همه چیز خسته کننده میشه و باید به فکر مسافرت رفتن و هزینه زیاد برای تفریح باشی... تو تهران قدم میزنی خودش کلی تفریحه! اینهمه پارک تموم نمیشه که!! کلی تفریح مجانی... حمل و نقل عمومی هم خیلی مهمه! من که دیگه نمیخوام برم شهرستان.....

هرچقدر Tempe پیشرفته باشه ولی جنوب آمریکاست.. ایالتش فقیره... بیابونی هست (خوب بعضیا دوست دارن) ... با اینترنشنال ها به خوبی شهرهایی مثل لس آنجلس، نیویورک، بوستون و شیکاگو برخورد نمیشه...
    هنوز از آریزونا جواب نگرفتم و با اینکه تفاوت رنک بسیار زیادی با UIC داره و جزو تاپ 20 تو رشته ما هست ولی من صبر نکردم براش...
    البته اینا نظر من بود... من و Radian جان دو دیدگاه متفاوت داریم که فکر میکنم خیلی ها نظر radian و خیلی ها هم نظر منو قبول داشته باشن...

آرزوی موفقیت برای همه بچه های گل سایت
    یاحق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

من هم باید به عرض دوست برسانم که شهر Tempe شهر فقیر نشین نیست( این شهر نزدیک phoenix یکی از بزرگتریم شهر های آمریکا قرار داره) + ایالت Arizona هم ایالت خوبی هست........فاصله این شهر تا LA 4:40 و تا San diego , Las Vegas کمتر از این زمان هست......
    ولی من خودم نظرم اینکه آدم دانشگاهی بره که حداقل امکانات داشته باشه ... چند تا دانشگاه درس حسابی قبول داشته باشند......حتما اون رشته مورد نظرتون داشته باشه + امکانات خوبی داشته باشه
    تو case من MST از IIT بهتره ولی واقعا سخته برام 2 سال فوق یک جای کوچیک بگذرونم ولی از قدیم گفتند کسی که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.......

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1367 نمایش پست ها
    من هم باید به عرض دوست برسانم که شهر Tempe شهر فقیر نشین نیست( این شهر نزدیک phoenix یکی از بزرگتریم شهر های آمریکا قرار داره) + ایالت Arizona هم ایالت خوبی هست........فاصله این شهر تا LA 4:40 و تا San diego , Las Vegas کمتر از این زمان هست......
    ولی من خودم نظرم اینکه آدم دانشگاهی بره که حداقل امکانات داشته باشه ... چند تا دانشگاه درس حسابی قبول داشته باشند......حتما اون رشته مورد نظرتون داشته باشه + امکانات خوبی داشته باشه
    تو case من MST از IIT بهتره ولی واقعا سخته برام 2 سال فوق یک جای کوچیک بگذرونم ولی از قدیم گفتند کسی که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.......
    if you want to focus on Power electronic, I think it is better to choose MST. If you are interested in power system issues and you like to follow this area as your PhD research area, you can choose IIT. Because usually MSc program provides a background for your PhD program.

About renewables and DGs, there are 2 different point of views, one of them is related to power system issues and another is related to power elect and control system. based on your explanations about Power elect background in MST, I recommend this uni if you are really interested in this field

Be successful in your selection.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش

accept
    software development, tampere
    شرایطم رو در پست های قبل گفتم .
    فقط کسی هست که راهنمایی کنه که software development tampere یا information technology turku ؟؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_parsa نمایش پست ها
    accept
    software development, tampere
    شرایطم رو در پست های قبل گفتم .
    فقط کسی هست که راهنمایی کنه که software development tampere یا information technology turku ؟؟؟
    به نظر من یکی از معیارهایی که برای مقایسه مهمه وضعیت phd برای رشته ها است.من خودم مهندسی فناوری اطلاعات خوندم(لیسانس) وقی گرایشهای مربوط به رشتم رو برای دوره ارشد در دانشگاههای سوئد آلمان فنلاند بررسی کردم راستش رو بخوای نه تنها به یک نتیجه قطعی نرسیدم بلکه بیشتر گیج شدم. چون عناوین مربوط به دوره ارشد و همچنین محتوا خیلی خیلی با هم فرق دارن و حالت سلیقه ای داره. به خصوص انتخاب major و minor این موضوع رو پیچیده تر هم کرده.اگر IT رو انتخای کنی فکر کنم آزادی عمل و انتخاب بیشتر طی دوره ارشد و بعد از اون داشته باشی چون دامنه اون خیلی متنوعه. ولی اگه software development رو انتخاب کنی که تا حدود زیادی دوره ارشدت از همین حالا اختصاصی تر میشه و میدونی برنامت چیه و دیگه لازم نداری وارد موضوعات جنرال باشی.یعنی به نظر من شما با دو انتخاب یکی جنرال(آی تی ) و دیگری اختصاصی تر( S D) روبرو هستین. همه چیز به خودتون و علاقتون و برنامه آیندتون بستگی داره. ولی به نظر من این دو جایی که قبول شدین هم از نظر دانشگاه و هم رشته یک از دیگری بهتر هستن. من خودم اگه جای شما بدم چون عاشق مهندسی نرم افزار هستم و بحثهای مریوط به اون (آنایز و طراحی...) هستم تامپر رو انتحاب میکردم.البته باید اعتراف کنم من دانشجوی کاملا متوسط هستم و اینها فقط نظر شخصی یه دانشجوی معمولی هست.صد درصد خودتان بهتر میتونید پرسپکتیو بهتری داشته باشید.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    به نظر من یکی از معیارهایی که برای مقایسه مهمه وضعیت phd برای رشته ها است.من خودم مهندسی فناوری اطلاعات خوندم(لیسانس) وقی گرایشهای مربوط به رشتم رو برای دوره ارشد در دانشگاههای سوئد آلمان فنلاند بررسی کردم راستش رو بخوای نه تنها به یک نتیجه قطعی نرسیدم بلکه بیشتر گیج شدم. چون عناوین مربوط به دوره ارشد و همچنین محتوا خیلی خیلی با هم فرق دارن و حالت سلیقه ای داره. به خصوص انتخاب major و minor این موضوع رو پیچیده تر هم کرده.اگر IT رو انتخای کنی فکر کنم آزادی عمل و انتخاب بیشتر طی دوره ارشد و بعد از اون داشته باشی چون دامنه اون خیلی متنوعه. ولی اگه software development رو انتخاب کنی که تا حدود زیادی دوره ارشدت از همین حالا اختصاصی تر میشه و میدونی برنامت چیه و دیگه لازم نداری وارد موضوعات جنرال باشی.یعنی به نظر من شما با دو انتخاب یکی جنرال(آی تی ) و دیگری اختصاصی تر( S D) روبرو هستین. همه چیز به خودتون و علاقتون و برنامه آیندتون بستگی داره. ولی به نظر من این دو جایی که قبول شدین هم از نظر دانشگاه و هم رشته یک از دیگری بهتر هستن. من خودم اگه جای شما بدم چون عاشق مهندسی نرم افزار هستم و بحثهای مریوط به اون (آنایز و طراحی...) هستم تامپر رو انتحاب میکردم.البته باید اعتراف کنم من دانشجوی کاملا متوسط هستم و اینها فقط نظر شخصی یه دانشجوی معمولی هست.صد درصد خودتان بهتر میتونید پرسپکتیو بهتری داشته باشید.موفق باشید.
    خیلی خیلی ممنون از توضیحاتتون فکر می کنم باید course description هر کدوم رو باید بخونم تا بتونم نتیجه گیری بهتری داشته باشم , امکانات دانشگاه ها هم خیلی مهمه که با توجه به توضیحات فکر می کنم در یک سطح باشند . راجع به برنامه های آینده هم باید بگم که وارد شدن در بازار کار برام خیلی اهمیت داره , ولی راجع به بازار کار خارج از ایران هیچ اطلاعی ندارم , ترجیح می دم اونی رو انتخاب کنم که تئوری کمتری داشته باشه , اینجا به اندازه ی کافی یا حتی بیشتر تئوری خوندیم !

Junior Member

USC or UBC?!
    USC: 30,000 fellowship + tuition waive
    UBC: 18,000 RAship
    civil eng

Thanks

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_am نمایش پست ها
    USC or UBC?!
    USC: 30,000 fellowship + tuition waive
    UBC: 18,000 RAship
    civil eng

Thanks
    منظورتون از USC کدوم دانشگاه هست؟ اگه South carolina باشه که اصلا پرسیدن نداره پسر خوب... هم فلوشیپ.. هم آمریکا.. هم دانشگاه خوب و رنک خوب.. هم اب هوا عالی.. دیگه چی میخوای؟

با فلوشیپ شما وظیفه ای جز دزس خوندن نداری... نه آزمایشگاه نه درس دادن!!! درضمن پولش خیلی زیاد هست.. این دانشگاه به دوست من 23k بعلاوه tuition waive داد(TA). شما 7 تا بیشتر میگیری!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    منظورتون از USC کدوم دانشگاه هست؟ اگه South carolina باشه که اصلا پرسیدن نداره پسر خوب... هم فلوشیپ.. هم آمریکا.. هم دانشگاه خوب و رنک خوب.. هم اب هوا عالی.. دیگه چی میخوای؟

با فلوشیپ شما وظیفه ای جز دزس خوندن نداری... نه آزمایشگاه نه درس دادن!!! درضمن پولش خیلی زیاد هست.. این دانشگاه به دوست من 23k بعلاوه tuition waive داد(TA). شما 7 تا بیشتر میگیری!

southern california منظورم بود!
    که خیلی‌ بهتر ای‌ south carolina هست. پس نظرت همچنان همون usc میمونه
    ویرایش توسط shamim65 : April 21st, 2011 در ساعت 11:10 PM دلیل: پینگیلیش نوشتن خلاف مقررات است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)