صفحه 57 از 180 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    برای اینکه دوستان بدونن اوضاع فاند چجوری هست.. کافیه قسمت cost of living سایت مورد نظر رو چک کنند. همیشه شهر کوچک ارزون نیست!!! اتفاقا این اوانستون یکی از گرونترین شهرهاست و هزینه مسکن توش خیلی بالا هست...
    علاوه بر اون نورث وسترن یکی از top five دانشگاه در زمینه بیزینس هست یعنی در رده هاروارد و پنسیلوانیا و استانفورد. طبعا این قبیل دانشگاهها فاندینگ خیلی بیشتری هم دارند.

اونستن تقریباً یکی از محلات شیکاگوئه. یه شهر خیلی گرون.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام.
    در مورد UNO و UNCC‌ چه نظری دارین؟ البته رنکشون معمولیه و خیلی مهم نیست تفاوتشون. اما از نظر شهر و خود دانشگاه و محل زندگی کسی اطلاعاتی داره؟
    گویا Omaha شهر ارزونیه نسبتا. Charlotte رو نمی‌دونم دقیقا.

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

من منطورم این نبود که اونستون جای ارزونیه و لزومی به لینک گذاشتن برای اثبات حرفتون نبود. فکر کنم اشتباه متوجه شدی دوست عزیز. اونجا نزدیک به شیکاگو هستش و باید هم پر هزینه باشه. منظورم اینه که منهتن فوق العاده منطقه گرونیه و می دونم که اجاره بها خیلی بالاست. حداقل 2000 دلار در ماه. و اگر سایر هزینه ها رو اضافه کنیم، خرج زندگی خیلی بالا میره. اما همخونه پیدا کردن می تونه خیلی کمک کننده باشه.

به امید موفقیت دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    سلام.
    در مورد UNO و UNCC‌ چه نظری دارین؟ البته رنکشون معمولیه و خیلی مهم نیست تفاوتشون. اما از نظر شهر و خود دانشگاه و محل زندگی کسی اطلاعاتی داره؟
    گویا Omaha شهر ارزونیه نسبتا. Charlotte رو نمی‌دونم دقیقا.
    اصلا جای مقایسه نداره.
    omaha بقول خودشون is in the middle of nowhere! نبراسکا که جای رفتن نیست.
    UNCC درست در مرکز research triangle park قرار داره و کل منطقه یکی از مراکز عمده تحقیقاتی و کاری امریکاست (بعضی با silicon valley مقایسه اش میکنند).

Junior Member

من بر اساس تجربه ی خودم و چندتا از دوستام پیشنهاد می کنم که واسه ی تخمین زدن هزینه ها صرفاً به اطلاعاتی که خود دانشگاها میذارن اکتفا نکنیم. مثلاً اون لینکی که از نورث وسترن در رابطه با تخمین هزینه ها وجود داره، با هزینه های واقعی همخوانی نداره تو بعضی از موارد. مثلاً یکی از گرونترین انواع خونه ها توی نورث وسترن هزینه ش، طبق اطلاعات سایت خودشون، میشه سالی نزدیک 12500 دلار در حالی که توی این لینک هزینه ی خونه رو 20000 تا نوشته.

اطلاعات غیر رسمی هم در این باره می تونن خیلی مفید باشن. مثلاً با گشتن توی فروم های خارجی (مثل بخش city guide توی gradcafe) معمولاً میشه یه حسی از اینکه یه شهر چقد گرونه به دست آورد چون ساکنان اونجا هم خیلی وقتا تو بحثا شرکت می کنن. یه بحث هم راجع به NYU توی یه فروم دیگه هست:

http://www.urch.com/forums/phd-busin...d-student.html

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اصلا جای مقایسه نداره.
    omaha بقول خودشون is in the middle of nowhere! نبراسکا که جای رفتن نیست.
    UNCC درست در مرکز research triangle park قرار داره و کل منطقه یکی از مراکز عمده تحقیقاتی و کاری امریکاست (بعضی با silicon valley مقایسه اش میکنند).
    البته در نظر داشته باشید که triangle شامل Raleigh, Chapel Hill , Durham میشه که فکر کنم مرکزش 200 کیلومتری با Charlotte فاصله داره و uncc کمی از قافله ی duke , ncsu, unc عقب افتاده. با این حال من هم موافقم که uncc انتخاب بهتری هست. یادم هست که یکی از کاراکترهای فیلم Up in the Air شخصیت زن فیلم رو مسخره میکرد که: "went to Omaha to fire people for a living??"
    ویرایش توسط ibanez : May 7th, 2011 در ساعت 12:31 AM دلیل: املای Raleigh
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
    البته در نظر داشته باشید که triangle شامل Raleigh, Chapel Hill , Durham میشه که فکر کنم مرکزش 200 کیلومتری با Charlotte فاصله داره و uncc کمی از قافله ی duke , ncsu, unc عقب افتاده. با این حال من هم موافقم که uncc انتخاب بهتری هست. یادم هست که یکی از کاراکترهای فیلم Up in the Air شخصیت زن فیلم رو مسخره میکرد که: "went to Omaha to fire people for a living??"
    دزست میفرمائید من تصور کردم منظور از UNCC همان UNC Chapel Hill بود و به شارلوت توجه نکردم. بهرحال همانطور که فرمودید حتی در این حالت هم نزدیکی به این ناحیه عظیم پژوهشی امکانات زیادی فراهم میکند. ضمن اینکه خود شهر شارلوت هم شهر بزرگی است با امکانات کاری فراوان.

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil23 نمایش پست ها
    من بر اساس تجربه ی خودم و چندتا از دوستام پیشنهاد می کنم که واسه ی تخمین زدن هزینه ها صرفاً به اطلاعاتی که خود دانشگاها میذارن اکتفا نکنیم. مثلاً اون لینکی که از نورث وسترن در رابطه با تخمین هزینه ها وجود داره، با هزینه های واقعی همخوانی نداره تو بعضی از موارد. مثلاً یکی از گرونترین انواع خونه ها توی نورث وسترن هزینه ش، طبق اطلاعات سایت خودشون، میشه سالی نزدیک 12500 دلار در حالی که توی این لینک هزینه ی خونه رو 20000 تا نوشته.

اطلاعات غیر رسمی هم در این باره می تونن خیلی مفید باشن. مثلاً با گشتن توی فروم های خارجی (مثل بخش city guide توی gradcafe) معمولاً میشه یه حسی از اینکه یه شهر چقد گرونه به دست آورد چون ساکنان اونجا هم خیلی وقتا تو بحثا شرکت می کنن. یه بحث هم راجع به NYU توی یه فروم دیگه هست:

http://www.urch.com/forums/phd-busin...d-student.html
    کاملا درسته. امکان نداره در شرایط مساوی، زندگی در منهتن از زندگی در اونستون کم هزینه تر باشه. ضمنا به شما تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام دوستان
    من برای مستر از دو تا دانشگاه پذیرش بدون فاند دارم .من رشته ام مخابرات هست و می خوام مستر رو با هزینه خودم برم و ان شا ءالله برای دکترا از یک دانشگاه بالا فاند بگیرم.به نظرتون با توجه به شرایطم کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم بهتر؟
    1-
    university of kansas
    expenses:25000$
    Rank:95
    البته تو مخابرات قویه

2-university of southern california
    expenses:48000$
    Rank:11

البته من در کانزاس یه فامیل خیلی نزدیک هم دارم که می تونم حتی به جای رفتن به خوابگاه با اون هم زندگی کنم و باز هم هزینه هام کمتر شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)