صفحه 6 از 180 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

پیش فرض پاسخ : Comparison: Accepting offer from Illinois (UIUC) or Michigan Ann Arbor

No!
    I just meant that the two links you talking about did not provide beneficial information....or I could not anyone or any e-mail address there...
    By the way thanks for your attention...but if know anyone who is studying there please tell me his/her name I will contact by myself.

پیش فرض پاسخ : Comparison: Accepting offer from Illinois (UIUC) or Michigan Ann Arbor

Other ideas about Michigan and Ann Arbor in comparison with Illinois and Urbana Champign....
    Or professors?

راستش من خودم برای انتخاب مشکل داشتم و نمی دونستم که کدوم دانشگاه رو بهتره انتخاب کنم. یکی از دوستام پیشنهاد داد که بهتره اول معیار هات رو کاغذ بنویسی و به هر دانشگاه نمره بدی. اینجوری فکر ادم متمرکزتر میشه و اون پراکندگی اولیه رو نداره. بنظر من هم شما هم این کار رو بکن.

,Hi
    ?At the moment wehre are you studying
    ?And what is your major
    Regards

Junior Member

من بجاش جواب میدم کارشناسی ارشد هوافضای پلی تکنیک.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

dear Zohre
    It means that you are going UM, too?

Please be polite
    I really hope many student could be able to get admission from UMich

نقل قول نوشته اصلی توسط shaya81
    من بجاش جواب میدم کارشناسی ارشد هوافضای پلی تکنیک.
    From which universities did you got admissions?
    Did you accept any of them?

Junior Member

پیش فرض نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام
    می خواستم نظر دوستان و بدونم تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم:
    شما اگر بین دانشگاه Delft هلند و SFUکانادا حق انتخاب داشتین کدوم رو انتخاب می کردین؟ شرایط هر کدوم رو در زیر آوردم

TUDelftهلند:
    1- 2500یورو در ماه
    2- نزدیک بودن به ایران(تقریبا 3.5 راهه)
    3- رنکینگ بهتر دانشگاه نسبت بهSFU

SFUکانادا:
    1- 19000 دلار در سال
    2- امکان گرفتن اقامت زودتر از هلند
    3- بودن دوستان و آشنایان در ونکوور

راستش شرایط کانادا به نظر خودم بهتره ولی پولی که هلند می ده قابل مقایسه با کانادا نیست
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TUDelft هلند یا SFU کانادا

من در شرایط شما بودم TU Delft رو انتخاب میکردم. اونجا هم ایرانی کم نیست. کانادا دردسر ویزا هم داره. ونکوور شهر گرونی هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)