صفحه 153 از 1355 نخستنخست ... 531031431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621632032536531153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

خیالتون راحت اینا رو توی استاتوس نمیزنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_mrj نمایش پست ها
    ضمن تبریک به دوستای گلی که پاس ریکوست شدند، و آرزوی خبرای خوب و نزدیک برای دیگر دوستان عزیزم و التماس دعا خدمت آفیسر محترم. یه سوال داشتم! من همون روز اول و همزمان با همه مدارک مبلغ لندینگ و حق سکونت دائم و باقی مبالغ رو پرداخت کردم و رسید رو ضمیمه. اما هیچ جا تاحالا نه رسیدی دریافت کردم و نه جایی آپدیت شده که این مبالغ پرداخت شده. آیا نباید در کنار بقیه موارد مثل مدیکال وزمان اپلیکیشن و پروسه، این مورد هم لحاظ بشه در پروفایل ما.
    ممنون
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

آرزو جان حتما پیگیری کن بعد برو فرودگاه چون ممکنه که مثل دوست من اجازه خروج بهت ندهند.خیلی‌ مسخره است.جالبه بدونید که همراه با شوهرش بود و با هم داشتند خارج می‌شدند.بهش گفتند اجازه همسر برای خروج نداری.شوهرش میگفت من شوهرشم اجازه میدم.نمی‌گذاشتند.
    اگر هم که مجرد هستی‌ که اجازه پدر و مادرت رو احتمالا کتبی‌ باید بگیری.نمیدونم از کجا باید بگیری ولی‌ اگر به اداره گذرنامه زنگ بزنی‌ بهت بگن

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام مژگان جان
    میشه بگین دقیقا این اتفاق کی برای دوستتون افتاده بعد از این قانون جدید بوده یا قبلش. اگه اینجوری باشه که خیلی بد میشه ما که دیگه مجرد نیستیم و اجازه پدر نمیخواد اجازه همسر رو از کجا بیاریم وقتی ایران نیست و خدا رو صد هزار مرتبه شکر که توی کانادا هم یک سفارت خونه نداریم که از اونجا بخوان اینکارو انجام بدن حالا تکلیف چیه خدا داند. از دست این افیسر راحت شدیم حالا گیر دولت محترم افتادیم. من فردا اولین کارم این هست که به اداره گذرنامه زنگ بزنم ببینم چکاری باید کرد هرچند حرفاشون اصلا قابل اعتماد نیست یک حرف میزنن و کار دیگه ای میکنن چون وقتی هم من همسرم اومد به سختی گذاشتن از کشور خارج بشه اون هم 2 دقیقه به پرواز مونده رفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan4 نمایش پست ها
    آرزو جان حتما پیگیری کن بعد برو فرودگاه چون ممکنه که مثل دوست من اجازه خروج بهت ندهند.خیلی‌ مسخره است.جالبه بدونید که همراه با شوهرش بود و با هم داشتند خارج می‌شدند.بهش گفتند اجازه همسر برای خروج نداری.شوهرش میگفت من شوهرشم اجازه میدم.نمی‌گذاشتند.
    اگر هم که مجرد هستی‌ که اجازه پدر و مادرت رو احتمالا کتبی‌ باید بگیری.نمیدونم از کجا باید بگیری ولی‌ اگر به اداره گذرنامه زنگ بزنی‌ بهت بگن
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

دوستان من نشستم خوشحال خوشحال اطلاعات 46 نفر رو آنالیز کردم و اینا نتایجی بود که به دست آوردم:
    1- days from application to PPR: Median=430 Mean=394
    2- days from getting approved to PPR: Median=361 Mean=314
    3- days from getting in-process to PPR: Median=195 Mean=207

این اطلاعات البته تا دیروز بوده. هر روز اضافی که هر کدوم از ما صبر کنیم این نتایج رو تغییر میده. هر PPR یا هر تغییر استتوس مدل رو شدیدا تحت تاثیر قرار میده. تا اینجا کمترین پراکندگی رو متغیر زمان in-process شدن تا پاس ریکوئست داره. یعنی این متغیر از بین 3 تا متغیر مستقلی که ارائه شده بیشترین قدرت پیش بینی رو خواهد داشت. با توجه به نتایج به دست اومده، متوسط 6 ماه نیم از زمان in-process شدن تا پاس ریکوئست طول می کشه.

V.O.: Ankara, Application: 13-08-2012, Approval: 25-10-2012, In-Process: 23-11-2012, Landing Fee (RPRF) Request: 04-12-2012, PPR: 09-02-2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام مژگان جان
    میشه بگین دقیقا این اتفاق کی برای دوستتون افتاده بعد از این قانون جدید بوده یا قبلش. اگه اینجوری باشه که خیلی بد میشه ما که دیگه مجرد نیستیم و اجازه پدر نمیخواد اجازه همسر رو از کجا بیاریم وقتی ایران نیست و خدا رو صد هزار مرتبه شکر که توی کانادا هم یک سفارت خونه نداریم که از اونجا بخوان اینکارو انجام بدن حالا تکلیف چیه خدا داند. از دست این افیسر راحت شدیم حالا گیر دولت محترم افتادیم. من فردا اولین کارم این هست که به اداره گذرنامه زنگ بزنم ببینم چکاری باید کرد هرچند حرفاشون اصلا قابل اعتماد نیست یک حرف میزنن و کار دیگه ای میکنن چون وقتی هم من همسرم اومد به سختی گذاشتن از کشور خارج بشه اون هم 2 دقیقه به پرواز مونده رفت.
    یه شماره تماس چیزی دارین بهم بدین که من اطلاعات بگیرم ،،،،،با این شرایط من هفته بعد پرواز دارم ....چی‌ کار کنم؟
    ویرایش توسط mohammad9 : January 19th, 2013 در ساعت 01:58 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

به خودتون استرس ندید، کسی ممنوع الخروج میشه که شوهرش شکایت کرده باشه و ممنوع الخروجش کرده باشه، برا اطمینان هم برید اداره مرکزی گذرنامه فکر کنم سمت ستارخان هست، بپرسید ببینید مشکلی نباشه، سیروس جان ازت ممنونم که وقت گذاشتی و این موضوع رو بررسی کردی.
    خدااوندا، به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند. آمین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo68 نمایش پست ها
    ie shomare tamasi chizi darin behem bedin ke man etelaat begiram ,,,,,ba in sharaiet man hafte bad parvaz daram ....chi kar konam
    اولا آرزو جون اگه ممکنه فارسی تایپ کنید تا بشه مطلب رو درست فهمید نه پینگلیش
    در ضمن من از این قانون جدید خبر ندارم ولی همین رو میدونم که اگه شما
    1-قبل از ازدواج پاسپورت گرفته باشی
    2- در زمانی که درخواست پاس جدیددر خاک کانادا میدید به کنسولگری ایران( برای ایرانیان مقیم کانادا درخواست باید به کنسولگری ایران در امریکا ارسال بشه) ، براتون پاسپورت صادر میکنند
    ولی اگه برگشتید ایران و خواستید دوباره ایران رو ترک کنید ، تا اجازه همسر نداشته باشید به شما اجازه خروج نمیدن. به نوعی ممنوع الخروج میشید. ببینید من کی دارم بهتون میگم. نگید نگفتیا
    این مطلب مطلب خیلی مهمیه و امیدورام دوستان حواسشون به این مسئله باشه.

در خصوص اینکه باید اجازه ی همسر برای خروج از کشور خانم ها وجود داشته باشه طبق قانون جدید، میتونید با همسرتون در کانادا هماهنگ کنید تا از طریق یه وکیل رسمی این حقو بهتون بده.
    خودتون رو نگران نکنید. وکلا خودشون میدونند چیکار کنند. پس: دنت وری

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus56 نمایش پست ها
    دوستان من نشستم خوشحال خوشحال اطلاعات 46 نفر رو آنالیز کردم و اینا نتایجی بود که به دست آوردم:
    1- days from application to PPR: Median=430 Mean=394
    2- days from getting approved to PPR: Median=361 Mean=314
    3- days from getting in-process to PPR: Median=195 Mean=207

این اطلاعات البته تا دیروز بوده. هر روز اضافی که هر کدوم از ما صبر کنیم این نتایج رو تغییر میده. هر PPR یا هر تغییر استتوس مدل رو شدیدا تحت تاثیر قرار میده. تا اینجا کمترین پراکندگی رو متغیر زمان in-process شدن تا پاس ریکوئست داره. یعنی این متغیر از بین 3 تا متغیر مستقلی که ارائه شده بیشترین قدرت پیش بینی رو خواهد داشت. با توجه به نتایج به دست اومده، متوسط 6 ماه نیم از زمان in-process شدن تا پاس ریکوئست طول می کشه.

ممنون بابت این تجزیه و تحلیلتون.
    اومدم بهتون امتیاز بدم دیدم میگه نمیشه چون جدیدا به این کاربر امتیاز دادی ولی من خیلی افق روشنی رو پیش بینی میکنم چون به نظرم یکی از دلایل تاخیر پرونده های اخیر ، هرج و مرج در سوریه وبلبشویی اونجا بوده. اون اوایل هم که پرونده ها به انکارا انتقال داده شد ، افیسرها سر در گم بودن چون درسته که تعدادی از افیسر ها کاناداییند ولی تعدادی هم محلی هستند.
    من فکر میکنم در اینده زمان پروسه کمتر میشه و ما بادی منظر خبرهای خوب در اینجا باشیم که ببینیم بعضی از دوستان اینجا به خصوص هستی جان( اگه اشتباه نکنم) ویزا به دست، به سوی همسرش می شتابد
    حالا این وسط مسط ها هم اگه یاد ما کردید و دعا کردید که نامه approve شدن من زودتر بیاد، بسیار مشعوف و ممنون خواهم شد.

Junior Member

هیچ کسی‌ هم از دوستم شکایتی نکرده بود که ممنوع الخروج شده بود فقط اجازه نامه می‌خواستند فکر می‌کنم یه مهر کم داشته توی پاسپورتش که اجازه همسره .ضمنا ببخشید هیچ شماره تماس ندارم که بهتون بدم از اداره گذرنامه.ولی‌ ستارخان میتونید برید و بپرسید.به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه.بهتره مطمئن شید قبل از سفر. اگر هم مثل من تایپ فارسی ندارید از BEHNEVIS.COM استفاده کنید و copy paste کنید

Senior Member

دوستان
    من نمیتونم e case رو چک کنم. شما هم همین مشکل رو دارید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)