صفحه 719 از 1355 نخستنخست ... 2196196697097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297698191219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,181 تا 7,190 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    توضیحاتتون خیلی مفید بود ممنون... فکر می کنم خیلی شبیه مورد ما باشه.... فقط مسئله ای که هست اینه که من دو تا مورد رو شنیدم...وکیلی می گفت در مدتی که پرونده ی اسپانسر بررسی می شه( یعنی مرحله اول) که حدود دو ماه طول می کشه باید کانادا باشه و در مرحله ای که ویزای همسر در آنکارا صادر می شه هم باید کانادا باشه....یه وکیل دیگه رو باهاش صحبت کردم می گفت بهتره کانادا باشه اما قانونی در این مورد نوشته نشده.. شما چکار کردید؟ و یه چیز دیگه اینکه مدارک پیوستی رو باید جداگانه بذاریم یا به فرم های مربوطه پیوست کنیم....منظورم اینه که آخه این همه مدرک رو اینها چطوری ازش سر در میارن...چه نظم و ترتیبی باید داشته باشه که قاطی نشه و همه چیز مشخص باشه؟؟؟
    دوست عزیز اونا نیومدن مستقیما بگن که پی آر دارها برای اسپانسرکردن باید کانادا باشن همه مراحل را!! ولی از بعضی از بچه ها(شاید کاملا رندم) مدرکی دال بر اقامت تو کانادا خواستن وسط پروسه اسپانسرشیپ!ریسکش دیگه با خودتونه!
    سعی کنید فوق العاده مدارکتون را تر و تمیز و کلاسه بندی شده توی پاکت اصلی بزارید تا آفیسر با مینیمم زحمت بتونه بفهمه چی به چیه کلا! من به عینه دیدم آفیسر سفارت های دیگه را که از بی نظم بودن مدارک متقاضی برای ویزا(ویزیتوری و...) عصبانی بشن شدید و اعصابشون خرد بشه(چیزی که مسلما نمیخاید شما!!!!)
    کلا هم نگران نباشید ویزای اسپانسرشیپی در صورت داشتن اصالت ازدواج تقریبا محاله که ریجکت بشه(مگر اینکه مدرکی بخوان ازتون و شما اعتنایی نکنید و نفرستید مثلا!!)
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bm2015 نمایش پست ها
    بله دادن دوست عزیر آیا احتمال اینو دارن قبولمون کنن بخدا داریم دیوانه میشیم هرکی تجربه داره دریغ نکنه ممنونم از لطف تمام دوستان
    بله دوست گرامی
    مراحل رو با دقت دنبال کنید و همینطور ار mp هم غافل نشید
    نماینده ی پارلمان منطقه ی زندگی اسپانسر رو از طریق اینترنت پیدا کنید و تماس بگیرید و وقت بگیرید و اسپانسر با تمام مدارک و دلیل رد شدن بره پیش mp و احتمال بسیار زیاد اونها رسیدگی میکنند
    پرونده ی ما رو در افیس میسیسوگا گم کرده بودند و میگفتند اصلا به دست ما نرسیده در صورتی که رسیده بود و ما امضای دریافت کننده رو هم داشتیم
    همسرم رفت پیش mp و اونها رسیدگی کردند و پیدا شد
    البته میدونم این قابل قیاس با مشکل شما نیست اما به هر حال امتحانش ضرری نداره
    به امید خدا موفق میشید

Junior Member

tra
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bm2015 نمایش پست ها
    بله دادن دوست عزیر آیا احتمال اینو دارن قبولمون کنن بخدا داریم دیوانه میشیم هرکی تجربه داره دریغ نکنه ممنونم از لطف تمام دوستان
    بله قطعا مراحل رو دنبال کنید در هر صورت این تنها کاری هست که میتونید انجام بدید. اگر موفق شدید حتما از آفیسر هم شکایت کنید اگر پرونده تون از اول محکم بوده و تقصیر از اونا بوده.

میتونید جزیات مراحل اعتراض رو که در نامه تون آمده به اختصار بگید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یک جور اطلاع حساب نمیشه باید فوراتغییر وضعیتتون رو به اداره مهاجرت اطلاع بدهید.
    بله. میدونید چطور باید اطلاع داد؟؟ از چه طریقی؟

Junior Member

دوستان
    کسایی که پرونده تشکیل شده دارند، میتونن تو سایت CIC استاتوسشون رو چک کنن ؟ من اطلاعات رو وارد میکنم اما وارد نمیشم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsach نمایش پست ها
    دوستان
    کسایی که پرونده تشکیل شده دارند، میتونن تو سایت CIC استاتوسشون رو چک کنن ؟ من اطلاعات رو وارد میکنم اما وارد نمیشم...
    بله، من تونستم چک کنم. شاید دارن آپدیت میکنن استتوستون رو. ☺

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    توضیحاتتون خیلی مفید بود ممنون... فکر می کنم خیلی شبیه مورد ما باشه.... فقط مسئله ای که هست اینه که من دو تا مورد رو شنیدم...وکیلی می گفت در مدتی که پرونده ی اسپانسر بررسی می شه( یعنی مرحله اول) که حدود دو ماه طول می کشه باید کانادا باشه و در مرحله ای که ویزای همسر در آنکارا صادر می شه هم باید کانادا باشه....یه وکیل دیگه رو باهاش صحبت کردم می گفت بهتره کانادا باشه اما قانونی در این مورد نوشته نشده.. شما چکار کردید؟ و یه چیز دیگه اینکه مدارک پیوستی رو باید جداگانه بذاریم یا به فرم های مربوطه پیوست کنیم....منظورم اینه که آخه این همه مدرک رو اینها چطوری ازش سر در میارن...چه نظم و ترتیبی باید داشته باشه که قاطی نشه و همه چیز مشخص باشه؟؟؟
    دوست عزیز من هم اول ازدواج خودم رو کشتم که دوری از شوهرم رو تحمل نکنم و با کلی وکیل صحبت کردم و همه صفحات سی آی سی رو جارو کردم و مو به مو خوندم که ببینم آیا نوشته که باید تو کانادا بود یا نه و متأسفانه نوشته (برای پی آرها) "Permanent residents residing abroad may not sponsor from outside of Canada."
    لینکشم الآن پیدا کردم زیر قسمت If I live outside Canada, may I sponsor رو بخونید.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/3900ETOC.asp

حالا من شنیدم کسانی رو که برگشتن ایران و اصلاً سی آی سی نفهمیده اما این یک ریسک بزرگیه که باید ببینید ارزش داره یا نه؟ ضمن این که روز به روز سختگیرتر می شن و ممکنه یه جوری بتونن چک کنن. همیشه موارد خاص می شه پیدا کرد اما قضیه اینه که آیا آدم به اون موارد خاص می خواد اطمینان کنه یا راه مطمئن تر رو بره...؟ من خودم موندم کانادا تا کار شوهرم درست بشه و بیاد. اینکه لحظه صدور ویزا هم اسپانسر کننده باید کانادا باشه یا نه رو نمی دونم دیگه لابد اگه مسافرت باشه ایرادی نداشته باشه!؟!
    مدارکی که ارائه کردم جدا توی قسمتی نبود که مخصوص ثابت کردن این باشه که من کانادا هستم. فقط همین که آدرس داشتم و تلفن و پرینت حساب و این چیزها (هر کدوم تو جای مرتبط) خودش ثابت کرد. هنوز یک سال هم اینجا نبودم واسه همین Option C هم نداشتم که تو مدارک بذارم. من برای هر فرم کاور جداگانه گذاشتم و هر فرمی که توش مدارک اضافه خواسته بود، اون مدارک را پشت همان فرم قرار دادم و همه چیز رو دسته بندی کردم و هر جا لازم بود توضیح کوتاه دادم. اگر جا نشد هم می تونید جدا بگذارید و علامت بزنید که این ها پیوست فلان فرم هستند. همونطور که دوستمون گفتن نظم خیلی مهمه و باید کمک کرد آفیسر گیج یا کلافه نشه که تا جای ممکن سلیقه ای برخورد نکنه. من هم فکر می کردم همه این مدارک خیلی قاطی خواهند شد اما در نهایت دیدم که قابل دسته بندی و نظم دادن هستند و اونقدرها هم که ما وحشت می کنیم زیاد نیستند. مثلاً نمی خواد هر عکس رو توی یک صفحه پرینت بگیرید. می تونید تو یک صفحه چند تا عکس بگذارید و کمی حجم کاغذها را کم کنید...
    ویرایش توسط NinaK : July 1st, 2015 در ساعت 05:41 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوست عزیز اونا نیومدن مستقیما بگن که پی آر دارها برای اسپانسرکردن باید کانادا باشن همه مراحل را!! ولی از بعضی از بچه ها(شاید کاملا رندم) مدرکی دال بر اقامت تو کانادا خواستن وسط پروسه اسپانسرشیپ!ریسکش دیگه با خودتونه!
    سعی کنید فوق العاده مدارکتون را تر و تمیز و کلاسه بندی شده توی پاکت اصلی بزارید تا آفیسر با مینیمم زحمت بتونه بفهمه چی به چیه کلا! من به عینه دیدم آفیسر سفارت های دیگه را که از بی نظم بودن مدارک متقاضی برای ویزا(ویزیتوری و...) عصبانی بشن شدید و اعصابشون خرد بشه(چیزی که مسلما نمیخاید شما!!!!)
    کلا هم نگران نباشید ویزای اسپانسرشیپی در صورت داشتن اصالت ازدواج تقریبا محاله که ریجکت بشه(مگر اینکه مدرکی بخوان ازتون و شما اعتنایی نکنید و نفرستید مثلا!!)
    موفق باشید
    آره من هم یک مورد قدیمی رو می شناسم که برای اینکه سریع برای شوهرش اپلای کنه از ایران کپی همه مدارک رو هم گرفته بود و وقتی اومد همون کپی ها رو فرستاد برای همین کپی پاسپورتش ورود به کانادا توش نخورده بود و فکر کرده بودن هنوز ایرانه و دوباره مدارک خواسته بودن ازش و همین مورد کار رو کلی عقب انداخته بود...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saiviira نمایش پست ها
    بله، من تونستم چک کنم. شاید دارن آپدیت میکنن استتوستون رو. ☺
    والا نمیدونم.... آخه چند روزه که دارم سعی میکنم
    ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsach نمایش پست ها
    والا نمیدونم.... آخه چند روزه که دارم سعی میکنم
    ممنون از شما
    مهسا جان سلام چه error اي ميده؟