صفحه 1085 از 1355 نخستنخست ... 85585985103510751076107710781079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109511351185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,841 تا 10,850 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

میخواستم مدارکم (فرمم مهاجرت و غیره) رو برای همسرم در کانادا پست کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم پست بهتره؟ به خصوص از این نظر که اگر خونه نباشه موقع تحویل چطوری بدستش میرسونند.

ممنون
    اكثر دوستان از دي اچ ال راضي بودن.ماه پيش بنده مداركي رو خودم فرستادم كه صبح روز تحويل اس ام اس زده بودند بهش كه مياريم امروز تحويل بديم،اگه اپشن ديگه اي ميخواي واسه تحويل دادن وارد سايت شو و بگو،اپشن هايي مانند بزار تو صندوق پست،بزار جلو در ،بزار پشت گلدون و ....

Junior Member

مرسی خیلی ممنون از پاسخ سریعتون. اگر اینطور باشه که خیلی خوبه، من تا حالا از سایتشون استفاده ای غیر از Tracking نکردم. توی چه مرحله ای میشه این اپشن ها را تعیین کرد؟ با خود DHL هم که تماس داشتم چیزی نگفتن در این مورد. من اصلا اکانت ندارم روی سایت دی اچ ال. میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟
    ویرایش توسط monamomeni : September 24th, 2016 در ساعت 04:41 PM دلیل: به سایت مراجعه کردم و چون اکانت نداشتم به ذهنم رسید قسمت آخر رو به سوال اضافه کنم.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    مرسی خیلی ممنون از پاسخ سریعتون. اگر اینطور باشه که خیلی خوبه، من تا حالا از سایتشون استفاده ای غیر از Tracking نکردم. توی چه مرحله ای میشه این اپشن ها را تعیین کرد؟ با خود DHL هم که تماس داشتم چیزی نگفتن در این مورد. من اصلا اکانت ندارم روی سایت دی اچ ال. میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟
    اكانت نميخواد؛روزي كه برسه شهرتون خودشون باهاتون تماس ميگيرند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    در اینجا دوستانی که از این طریق برای پدر و مادر و یا دیگر افراد فامیل اقدام کرده اند، لطفا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند
    دوست عزیز پست اسپم وارد نکنید و یکم سرچ کنید - ممنون

دوستان من قصد دارم برای اسپانسری والدینم اقدام کنم. آیا لازمه وکیل بگیرم یا خودم هم میتونم کاراشو انجام بدم؟

دوستان برای اسپانسرشیپی والدین لازمه که مدارک رو پست کنیم؟ در اینصورت از کجا میتونیم متوجه بشیم که ظرفیت محدود 5000 تا پر شده یا نه؟ (با فرض اینکه مدارک روزی که کپ باز میشه از طرف اونهت دریافت بشه!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    دوستان برای اسپانسرشیپی والدین لازمه که مدارک رو پست کنیم؟ در اینصورت از کجا میتونیم متوجه بشیم که ظرفیت محدود 5000 تا پر شده یا نه؟ (با فرض اینکه مدارک روزی که کپ باز میشه از طرف اونهت دریافت بشه!)
    به نظر من برای والدین مالتیپل ویزای ده ساله بگیرید (البته چون پاسپورت های ایران 5 ساله است ویزا میشه پنج ساله اما به راحتی قابل تمدیده). برای اقامت گرفتن والدین سال ها باید انتظار بکشید، اما این نوع ویزا رو بسرعت میتونید بگیرید و هرچند بار که بخوان میتونن رفت و آمد داشته باشند.

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

سلام دوستان درباره اسپانسر کردن پدر مادر یکم اطلاعات میخواستم من خودم تازه اومدم سوالم اینه که آیا زودتر از سه سال هم میشه اسپانسرشون شد؟ سوال بعدیم درباره درآمد هستش مثلا اگه مینیمم درآمد لازم برای اسپانسریشون 56000 تا باشه آیا ما باید این درآمد و برای سه سال داشته باشیم یا همون سال آخر داشته باشیم کفایت میکنه؟
    من مالتیپل اصلا به کارم نمیاد چون پدر مادرم سنشون بالا نیست و اگر قرار باشه کارشونو ول کنن بیان باید اینور اجازه کار داشته باشن
    آخرین سوالم هم درباره برادرم هستش که الان 14 سالشه اگر مثلا 17 سالگی براش اقدام شد زمانی که بالای سن قانونی بود پروسه تمام شه آیا براش ویزا صادر میشه ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alichamp نمایش پست ها
    به نظر من برای والدین مالتیپل ویزای ده ساله بگیرید (البته چون پاسپورت های ایران 5 ساله است ویزا میشه پنج ساله اما به راحتی قابل تمدیده). برای اقامت گرفتن والدین سال ها باید انتظار بکشید، اما این نوع ویزا رو بسرعت میتونید بگیرید و هرچند بار که بخوان میتونن رفت و آمد داشته باشند.
    ویزی مالتیپل دارن، من میخوام اقامتشون رو بگیرن. با توجه به اینکه 4 ژانویهباز میشه کپ چه زمان بهتره مدارک رو بفرستیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام خدمت دوستان گرامی

در فرم 5481 که ارزیابی اسپانسر کننده است، از میران درآمد سوال شده. این درآمد چیزیه که توی فرم tax return سال گذشته داشته ایم، یا باید 12 ماه اخیر رو محاسبه و اعلام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)