صفحه 1 از 1355 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

nazi
    Guest

پیش فرض مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام من همسرم سال پیش با student visa رفت کانادا اون موقع چون سخت ویزا میدادن من به عنوانه همراه اقدام نکردم حالا میخوام اول به عنوان visitor برم اونجا بعد...
    شنیدیم اگه بتونی به این عنوان بری اونجا میتونی از اونجا ویزاتو تبدیل کنی و به عنوانه همراه بمونی از یکی هم شنیدم حتی ممکنه توی خوده فرودگاه هم بتونی work permit بگیری. کسی اطلاعی داره؟راستی من چون کار میکنم واسه تاریخ سفرم شک دارم میخوام توی درخواستم کمتر از 3 ماه بنویسم بازم(شنیدم به همه ویزای 6 ماهه میدن؟)اگه بنویسم اوایل ژانویه میخوام برم بعد ویزا بگیرم وبعدیکماه بعد یعنی فوریه برم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

در اینجا دوستانی که از این طریق برای پدر و مادر و یا دیگر افراد فامیل اقدام کرده اند، لطفا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

من ان شا ا... چند ماه ديگه اين پروسه رو شروع مي كنم !‌ انجام دادم ميام توضيح ميدم‌!
    فقط مشكل خاصي نداره اين نوع مهاجرت كه ؟ محدوديتي واسه مهاجر ايجاد نميكنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

سلام. من چند ماه پیش با کسی که دو سال پیش با student visa رفته بود کانادا ازدواج کردم. ماه قبل درخواست ویزای توریستی دادم و بهم ویزا ندادند. آیا کسی می تونه راهنمایی کنه؟ شنیدم که از اون طرف (بوفالو یا دیترویت) هم میشه اقدام کرد. کسی در این مورد چیزی می دونه؟؟؟

دوستان سلام

من قصد دارم از این طریق اقدام کنم. لطف می کنید بگید که آیا وکیل لازم هست یا نه؟؟
    دوستان الان 3 نفر هستیم موافقید با هم کار رو آغاز کنیم و اطلاعاتمون رو هم برا آیندگان به ارث بگذاریم. ثواب داره. راستش من برام هزینه وکیل خیلی مشکل هست.
    رفقا منتظر شنیدن پاسخ شما هستم تا این قسمت فروم رو رونق ببخشیم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

وا... ما همين 2-3 روز پيش فرمهام رو پر كردم و از طريق خواهر خانمم اقدام مي كنم كه تو ساسكاچون هستش
    !
    فرم هارو پر كرديم !‌ ترجمه عقد نامه + شناسنامه ها+ پاسپورت + مدرك تحصليي و ريزنمرات+ مدرك زبان + گواهي سابقه كار + خانمم بايد 10.000$ گواهي اينكه تو حسابش پول داشته باشه مي داشت !‌
    كارهاي مارو خانواده خانمم دنبال مي كنند و ما زياد تو باغ نيستيم و نمي دونم وكيل لازم هست يا نه !‌مي دونم كه يه 1000$ پول هم بايد به اين كانادايي ها بديم واسه بررسي مداركمون

یه سوال اینکه آیا برای مهاجرت خویشاوندی فقط باید درجه 1 باشند ؟ و دومین سوال من اینه که مثلا فردی مثل پسر عمو آیا می تونه دعوتنامه بده و من با اون ویزای بگیرم برای دیدنش ویزا بگیرم ؟ و شرایطش چیه؟
    ویرایش توسط shervin_f_s : May 18th, 2010 در ساعت 05:17 PM

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_f_s نمایش پست ها
    یه سوال اینکه آیا برای مهاجرت خویشاوندی فقط باید درجه 1 باشند ؟ و دومین سوال من اینه که مثلا فردی مثل پسر عمو آیا می تونه دعوتنامه بده و من با اون ویزای بگیرم برای دیدنش ویزا بگیرم ؟ و شرایطش چیه؟
    براي مهاجرت بله بايد حتما درجه يك باشد اما براي ويزيت هر كسي مي‌تواند به شما دعوتنامه دهد!
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    براي مهاجرت بله بايد حتما درجه يك باشد اما براي ويزيت هر كسي مي‌تواند به شما دعوتنامه دهد!
    ببخشید می شه اگه مثلا همون پسر عمو دعوتنامه بفرسته و برای دیدن بریم و بر نگردیم؟و در خواست برای موندن بدیم؟

Junior Member

دوستان ممکنه کمی توضیح بدهید ؟آیا منظور از مهاجرت از طریق خویشاوندی همون اسپانسر شدنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)