صفحه 1149 از 1355 نخستنخست ... 1496491049109911391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911991249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,481 تا 11,490 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

[QUOTE=samamoe;2479758]
    نقل قول نوشته اصلی توسط n122 نمایش پست ها
    .
    سلام مدارك من برگشت خورد من ادرس كانتك رو اعلام كردم كه به همسرم بره و خالا يه فرم زردرنگ فرستادن كه هايلايت كرده يه قسمتي مه فرم ٥٤٠٦رو بايد مُي فرستادي ولي دوتا برگه ديگه هم فرستاده كه من منظورتون رو متوجه نميشم چي ميگه اونجا .. الان به نظرتون من مُي تونم فرم رو اينجا امضا كنم و با إيميل بفرستم به همسرم كه ايشون با مدارك محدد پست كنه يا بابد از دوباره اين يه برگ رو بدم dhl ببره .. دوستان اينجا كسي هست كه بتونه شماره بزاره من بهش زنگ بزنم بپرسم .. مُي ترسم بفرستم دوباره بره باز برگشت بخوره .. ممنون نيشم كسي بتونه راهنمايي كنه
    توی اون 2 تا برگ دیگه چی نوشته؟ معمولا اصل برگه رو می خوان با امضا. بهتره که اصل برگه رو بفرسین تا هر احتمالی رو که امکان برگشت خوردنش باشه رو به 0 برسونه. به من توی خصوصی پیام بدین تا جای که بتونم کمکتون می کنم. کجا زندگی می کنید؟

Junior Member

[QUOTE=n122;2479761]
    نقل قول نوشته اصلی توسط samamoe نمایش پست ها
    توی اون 2 تا برگ دیگه چی نوشته؟ معمولا اصل برگه رو می خوان با امضا. بهتره که اصل برگه رو بفرسین تا هر احتمالی رو که امکان برگشت خوردنش باشه رو به 0 برسونه. به من توی خصوصی پیام بدین تا جای که بتونم کمکتون می کنم. کجا زندگی می کنید؟
    يه سري شرايط رو نوشته كه گفته بايد اسپانسر اين شرايط رو داشته باشه من خودم ايران هستم و همسرم تورنتو هست نمي دونم چطوري توي خصوصي پيغام بزارم شما اگه امكانش هست برام پيغاام بزاريد كع من اونجا رپلاي كنم براتون .. بعد من ديروز زنگ زدم اداره مهاجرت اگه درست متوجه شده باشم گفت مُي تونيد فرم رو امضا كنيد بعد اسكن و كپي اون رو براي ما ارسال كنيد اما اينكه چقدر تونستم منظورم رو برسونم مطين نيستم ولي گفت مشكلي نيست .. ممنونم از لطفتون 🙏🏼🌸🌸

Junior Member

سلام، دوستان در رابطه با برنامه اسپانسر شیپ والدین کسی می دونه مینیمم درآمد ناخالص برای متقاضی ساکن کبک که دارای پی ار و شاغل ست، چقدر بایستی باشه تا بتونه برای اقامت فقط پدر و مادش از طریق اسپانسر شیپی در خواست بده و اقدام کنه ؟ دوتا جدول دادن ولی برای من مشخص نیست لینک زیر . ممنون . http://www.immigration-quebec.gouv.q...rds/index.html

Junior Member

[QUOTE=samamoe;2479888]
    يه سري شرايط رو نوشته كه گفته بايد اسپانسر اين شرايط رو داشته باشه من خودم ايران هستم و همسرم تورنتو هست نمي دونم چطوري توي خصوصي پيغام بزارم شما اگه امكانش هست برام پيغاام بزاريد كع من اونجا رپلاي كنم براتون .. بعد من ديروز زنگ زدم اداره مهاجرت اگه درست متوجه شده باشم گفت مُي تونيد فرم رو امضا كنيد بعد اسكن و كپي اون رو براي ما ارسال كنيد اما اينكه چقدر تونستم منظورم رو برسونم مطين نيستم ولي گفت مشكلي نيست .. ممنونم از لطفتون ���������������� �������
    شما به احتمال زیاد به جای ادرس خودتون، ادرس همسرتون دو کانادا رو نوشتین و اونا گفتن یا فرم use of representative رو براشون بفرسین و یا فرم generic با ادرس خودتون اپدیت کنید. اون بند هایی هم که حرفش رو زدن احتمالا طبق قانون این موضوع رو توضیح دادن. من پیغام شما رو بعد از اینکه خودم بهتون مسسیج دادم خوندم. برای همین به من اجازه ارسال پیام دوم رو در زیر یک ساعت نداد.

Junior Member

[QUOTE=n122;2479993]
    نقل قول نوشته اصلی توسط samamoe نمایش پست ها
    شما به احتمال زیاد به جای ادرس خودتون، ادرس همسرتون دو کانادا رو نوشتین و اونا گفتن یا فرم use of representative رو براشون بفرسین و یا فرم generic با ادرس خودتون اپدیت کنید. اون بند هایی هم که حرفش رو زدن احتمالا طبق قانون این موضوع رو توضیح دادن. من پیغام شما رو بعد از اینکه خودم بهتون مسسیج دادم خوندم. برای همین به من اجازه ارسال پیام دوم رو در زیر یک ساعت نداد.
    سلامسلام دقیقا همینطور بود و من اصلاح کردم یه سوال من باید چت هامون رو هم ترجمه کنم ؟؟؟ و اینکه چندتا فرمه من اصلا نمی دونم اینمها چیه ۵۴۷۵ ۵۷۱۳- ایا من باید اینعها رو هم ارسال کنم ؟؟؟ ممنونم از اینمه جواب دادید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

سلام دوستان عزيز
    مداركي از كانادا فرستاده ميشه ( تورنتو) حتما بايد اونجا ترجمه شده باشه يا ترجمه ايران هم مشكلي نيست؟ (اسپانسرشيپ همسر)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    مداركي از كانادا فرستاده ميشه ( تورنتو) حتما بايد اونجا ترجمه شده باشه يا ترجمه ايران هم مشكلي نيست؟ (اسپانسرشيپ همسر)
    ترجمه ایران هم مشکلی نیست ولی باید تاییدیه ها رو هم بگیری دادگستری و وزارت امورخارجع برای مدارکی مثل شناسنامه و عقدنامه و ...

Junior Member

[QUOTE=samamoe;2480187]
    سلامسلام دقیقا همینطور بود و من اصلاح کردم یه سوال من باید چت هامون رو هم ترجمه کنم ؟؟؟ و اینکه چندتا فرمه من اصلا نمی دونم اینمها چیه ۵۴۷۵ ۵۷۱۳- ایا من باید اینعها رو هم ارسال کنم ؟؟؟ ممنونم از اینمه جواب دادید
    هر مدرکی که به انگلیسی و یا فرانسوی نباشه باید ترجمه بشه. برای چت لازم نیست ترجه رسمی باشه، خودتون هم می تونید ترجمه کنید. اما برای بقیه مدارک باید ترجمه رسمی به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    برادر من سال گذشته در ماه سپتامبر 2016 برای اسپانسرشیپی همسرش اقدام کرد بعد از یکماه (14 اکتبر 2016) تائیدیه اسپانسر اومد و گفتند که پرونده را به آنکارا ارسال کردند. از پارسال تا الان هیچ خبری از آنکارا نشده. آیا آنکارا باید مجددا فایل نامبر ارسال کنه؟ درضمن اصلا نامه ای هم برای لینک کردن نیومده برادرم خودش تلاش کرد که فایلشون را لینک کنه ولی میگه چنین پرونده ای با این مشخصات نیست. به نظرتون لازمه پیگیری کنیم. البته تو آنلاین وضعیتش را In process نشون میده.
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

سلام دوستان.

من سوالی داشتم. اسم من برای اسپانسری والدینم درومده. من کپی مدارک ترجمه شده رو که 2011 برای مهاجرت اقدام کرده بودم دارم. ( مثل سند ازدواج و شناسنامه) آیا می تونم اونا رو بفرستم. آیا تاریخ تو ترجمه این مدارک مهمه؟ و آیا کپی قابل قبول؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه. مرسی.
    کد:7312 ارسال به سنترال آفیس: 20 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 24 جون 2011 فایل نامبر: 25 اگوست 2011 اینپراسس: 28 جون 2012 دریافت مدیکال از آنکارا: 11 اپریل 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 26 می 2013 دعوت به مصاحبه: 28 ژانویه 2014 خدایا...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)