صفحه 1162 از 1355 نخستنخست ... 1626621062111211521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117212121262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,611 تا 11,620 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط daryabagheban نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    اين مسئله سئوال منم هست ، من هم خيلي نگرانم شماهنوزجوابي ازآنكارانگرفتين ؟ ميخوام بدونم اين مرحله صدورويزادرآنكاراچقدرزمان ميبره
    مدارك من هم خيلي وقته درآنكارارفته وهيچ پاسخي دريافت نكردم
    اگراطلاعي داريدخواهش ميكنم به من هم جواب بدين
    مدت زمان خاصی نداره دوست عزیز. بین ۳ ماه تا ۱۲ ماه هست. بعضی کیس ها راحته تصمیم گیری در مورد اونها و بعضی کیسها پیچیده تر و زمان بیشتری میبره. غیر از انتظار کشیدن کاری نمیشه کرد.
    انشالله که بزودی میاد.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alba نمایش پست ها
    سلام من حدود سه سال پیش اقامت کانادا را دریافت کردم و پس از مدت کوتاهی از ورودم به کانادا و لندینگ دوباره به ایران برگشتم. حالا قصد دارم به کانادا بروم و همینطور قصد ازدواج هم دارم. میخواستم بدونم من و همسرم بهتره داخل ایران ازدواج کنیم و من به کانادا برم و بعد برای اسپانسرشیپ اقدام کنیم یا همسرم با اخذ ویزای ویزیتوری به کانادا بیایند و اونجا ازدواج رسمی کنیم؟میخواستم بدونم کدوم روش سریعتر به نتیجه میرسه...ممنون از شما
    ازدواج در ایران و بعد اقدام کردن در کانادا. این سریعترین روشه.
    اگر داخل کانادا ازدواج کنید و بعد برای اسپانسری اقدام کنید بیشتر طول میکشه مدت زمان صدور ویزا.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz12050 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، می خواستم بدونم سوء پیشنه و بکگراند چک(اسکجول آ ) رو باید اسکنش رو در سیستم آپلود کنیم یا باید اصل مدارک رو بفرستیم برای اداره مهاجرت، دوستانی که تازگی فرستاده اند ممکنه راهنمایی کنند.
    سلام
    بله اسکن کنید و آپلود کنید. لازم نیست اصل مدارک رو بفرستید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط daryabagheban نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من عضوجديدهستم
    خيلي خوشحالم كه اينجاميبينمتون
    خواهش ميكنم اگركسي ميتونه كمك كنه به سئوالم جواب بده
    همسرمن دركبك زندگي ميكنه ،براي من تقاضااقامت داده. درتاريخ ١١ژانويه csq برام آمده . ابتداموافقت فدرال راگرفتيم وبعدموافقت كبك باصدورcsqدر١١ ژانويه گرفته شد.
    ضمنابك گراندچك ، سوپيشينه ومديكال قبلاانجام شده ( قبل ازمرحله كبك )
    وبعدمدارك به آنكارارفته ، اماهنوزهيچ جوابي ازآنكارانيامده
    دوستان عزيزممكن راهنمايي بفرماييدمرحله صدورويزادرآنكاراچقدرزمان ميبرد ؟
    ممنون
    دوست عزیز من کبک نیستم. ولی مدارک ما هم 27 اکتبر رفته آنکارا و از اون موقع منتظریم. ظاهرا غیر از انتظار کاری نمیشه کرد. من باMP هم ملاقات داشتم. گفتن هیچ کس نمیتونه مجبورشون کنه که سریعتر کار انجام بدن و فقط باید صبر کنیم! در ضمن قرار شد با سفارت تماس بگیرن و ببینن مشکل خاصی نباشه و پرونده ی ما توی چه وضعیتی هست. هر وقت زنگ بزنن بهتون خبر میدم.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی اطلاع داره که قرعه کشی اسپانسری والدین برای امسال کی اعلام میشه؟ کسانی که پارسال اقدام کرده بودند در چه تاریخی قرعه کشی انجام شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که قرعه کشی اسپانسری والدین برای امسال کی اعلام میشه؟ کسانی که پارسال اقدام کرده بودند در چه تاریخی قرعه کشی انجام شد؟
    سلام دوست عزیز، من جایی خوندم که پارسال اواخر آپریل بوده. با این حال من خودم هم چون منتظرم و تقریبا هر روز سایت CIC رو چک میکنم.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم دوست عزیز. واقعا این انتظار کشیدنه خیلی سخته. امیدوارم خبرهای خوبی بشنویم بزودی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من جایی خوندم که پارسال اواخر آپریل بوده. با این حال من خودم هم چون منتظرم و تقریبا هر روز سایت CIC رو چک میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    ازدواج در ایران و بعد اقدام کردن در کانادا. این سریعترین روشه.
    اگر داخل کانادا ازدواج کنید و بعد برای اسپانسری اقدام کنید بیشتر طول میکشه مدت زمان صدور ویزا.
    منون از راهنمایی شما.یک سوال دیگه داشتم. اگر بعد از ازدواجمون همسرم با ویزای ویزیتوری بیاد و پرونده مون تبدیل به inland بشه ،آیا میتونه work permit بگیره و بیش از 6 ماه بمونه؟ در این صورت پروسه چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

سلام به همه.
    ما بالاخره پاس ریکوئست شدیم. دوستم هم که پرونده اشون حدود 3 ماه پیش رفته آنکارا یکشنبه نامه ی پاس ریکوئستشون اومد. امیدوارم کار همگی به زودی درست بشه و از انتظار بیاید بیرون.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله همسرتون میتونند با ویزای ویزیتوری بیان و درخواست ورک پرمیت بدن. یه نوع ویزای ویزیتوری هم هست که میتونید براشون بگیرید و بیشتر از 6 ماه در هر نوبت بمونند. پروسه درخواست ویزای توریستی هم طبق آمار امروز به 41 روز رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط alba نمایش پست ها
    منون از راهنمایی شما.یک سوال دیگه داشتم. اگر بعد از ازدواجمون همسرم با ویزای ویزیتوری بیاد و پرونده مون تبدیل به inland بشه ،آیا میتونه work permit بگیره و بیش از 6 ماه بمونه؟ در این صورت پروسه چقدر طول میکشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)