صفحه 1324 از 1355 نخستنخست ... 32482412241274131413151316131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,231 تا 13,240 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سوال داشتم راجع به نیاز به بیومتریک در صورتی که قبلا برا ویزا توریستی بیو کسی داده باشه واقعا لازمه که برای اسپانسری هم دوباره بده؟؟

بله باید دوباره انجام بدین ، بیومتریک برای ویزای توریستی با اسپانسرشیپ کاملا تفاوت داره

سلام
    من سال قبل واسه توریستی اقدام کرده بودم که درخواستم رد شده بود ، امسال از طریق اسپانسرشیپ اقدام کردم، هم وکیلم و هم خود سایت کانادا میگفتن باید بیومتریک جدید بدم ولی درخواست بیومتریک برام ارسال نکردند ، ۶ ماه از ارسال مدارکم تقریبا میگذره و پرونده من آنکاراست. نیازی به بیومتریک جدید ندارم !

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_mn نمایش پست ها
    سلام
    من سال قبل واسه توریستی اقدام کرده بودم که درخواستم رد شده بود ، امسال از طریق اسپانسرشیپ اقدام کردم، هم وکیلم و هم خود سایت کانادا میگفتن باید بیومتریک جدید بدم ولی درخواست بیومتریک برام ارسال نکردند ، ۶ ماه از ارسال مدارکم تقریبا میگذره و پرونده من آنکاراست. نیازی به بیومتریک جدید ندارم !

Permanent residence applicants
    You’ll need to give your biometrics and pay the fee each time you apply, even if you gave your biometrics in the past for another application.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ask_hamed نمایش پست ها
    Permanent residence applicants
    You’ll need to give your biometrics and pay the fee each time you apply, even if you gave your biometrics in the past for another application.

من مبلغ بیومتریک همون موقع ارسال پرونده واریز کرده بودم ، ولی میگم با این حال مثل اینکه نظر آفیسر این بود بیومتریک جدید ندیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران / صنعتی شریف

سلام،
    به تازگی ویزای کانادا من آمده (از طریق پرونده Investment پدرم) الان در شرف ازدواج هستم و سوالاتی دارم که ممنون میشم پاسخ دهید:

1) بهتر است بعد از لندینگ و درخواست PR اقدام به عقد کنیم؟ یعنی می شود برگشت به تهران برای انجام عقد ؟
    2)بعد از عقد برای شروع پرونده اسپانسری همسرم آیا خودم حتما باید در کانادا باشم یا میتوانم در تهران باشم؟
    3)اگر باید حتما برگردم کانادا آیا ایشان می توانند از طریق ویزای تحصیلی یا توریستی اقدام کنند تا در بازه پرونده اسپانسری پیش هم باشیم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی میدونه که درخواست رزومه(CV) از طرف ویزا آفیس به چه معنی میتونه باشه؟ خوب هست یا بد؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

با سلام
    ما امروز نامه Pre-arrival رو دريافت كرديم ، حالا شما اطلاع دارين كه چقدر بعدش پاس ريكويست ميشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_mn نمایش پست ها
    سلام

سلام
    دوست محترم شما خودتون اقدام کردین یا وکیل دارید ؟ ما تازه اول راه هستیم.به ما گفتند اسپانسری همسر بصورت پستی است. الان وکیل بعد از چند هفته پیگیری گفتند tracking no بابت دریافت مدارک توسط اداره مهاجرت داده شده.
    سوالم اینه تا زمان اعلام application no برای پرونده شما چقدر زمان برد ؟
    و با tracking no می تونیم مراحل کار رو تو سایت ببینیم ؟ در سایت CIC بعد از گرفتن application no رو نوشته که میشه یهonline account ساخت . ولی از دوستانم شنیدم که با tracking noهم میشه مراحل رو track کرد.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بفرمائید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه که درخواست رزومه(CV) از طرف ویزا آفیس به چه معنی میتونه باشه؟ خوب هست یا بد؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    دوستان یعنی از هیچ کدوم از شماها تا حالا رزومه نخواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    دوستان یعنی از هیچ کدوم از شماها تا حالا رزومه نخواستن؟
    هر آپديتي بياد خوبه
    اينكه ميتونستن دعوت به مصاحبه كنن ولي ازتون اديشنال داكيومنت خواستن
    به فالِ نيك بگيريد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)