صفحه 799 از 1355 نخستنخست ... 2996997497897907917927937947957967977987998008018028038048058068078088098498991299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,981 تا 7,990 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Doctor

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saiviira نمایش پست ها
    سلام

پرونده من هم به این پراسس تغییر کرد. البته نوشته از 15 جولای شروع کردن ولی همین امروز تو سایت دیدمش.

تبريك ميگم. پرونده من هم دقيقا همين روز به اين پراسس، تغيير كرد و نوشتن كه از ٢٧ جولاي پراسسينگ رو شروع كردن، يني ١٨ روز بعد از SA. به اميد خبراي خوش براي همه!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

سلام به دوستان ، میخواستم بدونم اگه اسپانسر بعد از پست کردن مدارک از کانادا خارج شه مشکلی به وجود نمیاد؟
    منظورم قبل از اپروال شدنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panaceax نمایش پست ها
    تبريك ميگم. پرونده من هم دقيقا همين روز به اين پراسس، تغيير كرد و نوشتن كه از ٢٧ جولاي پراسسينگ رو شروع كردن، يني ١٨ روز بعد از SA. به اميد خبراي خوش براي همه!
    تبریک میگم بهتون، پرونده ما 23 روزه که این-پراسس شده، ولی هنوز هیچ خبری نیست از سفارت!

Junior Member

آیا کسی جدیدا دسیژن-مید نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام .
    دوستانی که تجربه مصاحبه داشتن میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که چجوری می تونم مترجم بگیرم? در همون ایمیلی که واسشون می فرستیم کافیه زبان مصاحبه رو بنویسم فارسی? یا اینکه خودم باید مترجم ببرم. لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
    سلام
    من برای شما یک پیام خصوصی سند کردم که اگر ندید ببینید لطفا.
    یک آقایی هستش که اغلب دوستان با ایشون می گیرن. من متاسفانه اسمشون رو یادم نمی یاد و فقط می دونم دوستان از طریق دفتر ایران ایر در آنکارا ایشون رو پیدا کرده بودند. مترجم من رو وکیل معرفی کرده بود که من راضی بودم. من میل دادم و از سفارت درخواست مترجم کردم که جواب داده بودند خودم باید مترجمی رو که زبان انگلیسی یا ترکی مسلط هست و مورد تایید سفارت ببرم و اینکه سفارت امکان اینکه مترجم در اختیار بذاره رو نداره. مدارک مترجمتون از این نظر که مورد تایید باشه چک می شه. ستون دوم از 30 جولای که مصاحبه شدم این پراسس شده و سه روز پیش تاریخ این پراسسم به 8 مارچ تغییر کرده. همراهی همسرتون البته که برای شما دلگرم کننده خواهد بود ;-) و از نگرانی ایشون هم کم خواهد کرد ولی تا جایی که من می دونم کارکردی از جهت پرونده شما و روند مصاحبه نخواهد داشت. چون همون طور که می دونید ایشون نمی تونند تو مصاحبه شما رو همراهی کنند.
    ویرایش توسط sepidehmm : October 9th, 2015 در ساعت 06:37 PM دلیل: اضافه کرذن پاسخ

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaaza نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون، پرونده ما 23 روزه که این-پراسس شده، ولی هنوز هیچ خبری نیست از سفارت!
    دوست عزيز در داخل ستون دوم نوشته شده كه از كي اينپروسس هستيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehmm نمایش پست ها
    سلام
    من برای شما یک پیام خصوصی سند کردم که اگر ندید ببینید لطفا.
    یک آقایی هستش که اغلب دوستان با ایشون می گیرن. من متاسفانه اسمشون رو یادم نمی یاد و فقط می دونم دوستان از طریق دفتر ایران ایر در آنکارا ایشون رو پیدا کرده بودند. مترجم من رو وکیل معرفی کرده بود که من راضی بودم. من میل دادم و از سفارت درخواست مترجم کردم که جواب داده بودند خودم باید مترجمی رو که زبان انگلیسی یا ترکی مسلط هست و مورد تایید سفارت ببرم و اینکه سفارت امکان اینکه مترجم در اختیار بذاره رو نداره. مدارک مترجمتون از این نظر که مورد تایید باشه چک می شه. ستون دوم از 30 جولای که مصاحبه شدم این پراسس شده و سه روز پیش تاریخ این پراسسم به 8 مارچ تغییر کرده. همراهی همسرتون البته که برای شما دلگرم کننده خواهد بود ;-) و از نگرانی ایشون هم کم خواهد کرد ولی تا جایی که من می دونم کارکردی از جهت پرونده شما و روند مصاحبه نخواهد داشت. چون همون طور که می دونید ایشون نمی تونند تو مصاحبه شما رو همراهی کنند.
    سلام دوست عزیز. ممنون از جواب کاملتون. من پیام خصوصی شما رو دریافت نکردم متاسفانه. امکانش هست شماره مترجم شما رو داشته باشم?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    سلام به دوستان ، میخواستم بدونم اگه اسپانسر بعد از پست کردن مدارک از کانادا خارج شه مشکلی به وجود نمیاد؟
    کلا در طول پروسه از اول تا آخر شما "وظیفه دارید" "ساکن" کانادا باشید و فقط به عنوان "مسافرت" می تونید خارج بشید. مهم نیست کی برین مسافرت فقط باید طولانی مدت نشه که از حالت مسافرت در نیاد و نتونن بهتون گیر بدن... قبل از اپرووال هم که هنوز پروستون در واقع شروع نشده اما تو مدارکی که فرستادید نوشتید که "سکونت" در کانادا رو شروع کردید...

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]سلام دوست عزیز[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]من همسرم ۴ ماه بعد از ارسال مدارک به ایران برگشت و ۸ ماه ایران موند.. حتی من مصاحبه تلفنی داشتم و آفیسر ازم پرسید که الان همسرتون کجاست گفتم کنارم نشسته!!![/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]و ۳ روز بعد پاس ریکویست شدم و هیچ مشکلی پیش نیومد.. نگران این مسایل نباشید.. ویزای همگی دیر یا زود انشالله خواهد امد... موفق باشید.[/COLOR]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز در داخل ستون دوم نوشته شده كه از كي اينپروسس هستيد؟
    نوشته از 17 جون پراسس اپلیکیشن شما شروع شده. اما این تغییر (از اپلیکیشن رسیود به این-پراسس) در Sep 15 انجام شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)