صفحه 1151 از 1355 نخستنخست ... 1516511051110111411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116112011251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,501 تا 11,510 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام
    برای ما دو روز پیش ایمیل اومده که اپلیکشن رو لینک کنید. ولی وقتی فایل نامبر و UCI و بقیه ی اطلاعات رو وارد می کنم میگه پرونده ایی پیدا نشد؟! کسی این مشکل رو داشته؟ میشه راهنمایی کنید چکار کنم؟
    ممنونم.
    سلام عزیزم تبریک فراوان خیلی خوشحال شدم که مرحله اول رو رد کردی انشالله که بقیه مراحل هم به خوبی برات پیش بره .. ما که هنوز به این مرحله نرسیدیم ولی بهترن راه همون تماس با اداره مهاجرته که خیلی صبورانه راهنمایی ات میکنند .. باز هم ممنون از کمکی که به ما کردید .

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام برای همسرم اسپانسرشیپ اقدام کنم. ترجمه چت که در گرو ذکر شده باید از کجا اورده بشه، اس ام اس منظور هست یا مثلا تلگرام؟در ضمن من برای خانمم میخوام اقدام کنم. چقدر کل پروسه طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخوام برای همسرم اسپانسرشیپ اقدام کنم. ترجمه چت که در گرو ذکر شده باید از کجا اورده بشه، اس ام اس منظور هست یا مثلا تلگرام؟در ضمن من برای خانمم میخوام اقدام کنم. چقدر کل پروسه طول میکشه؟
    دوسته عزیز همسره من هفته پیش ویزا گرفت. به مصاحبه دعوت شدیم. پروسه کمتر از شش ماه زمان برد. برای چت ها نیازی به ترجمه نبود فقط تاریخه چت ها رو هایلایت کردیم و حدوده ۵۰۰ صفحه ای شد. تا میتونید عکس بدید. از عروسی از کناره فامیل بودن در زمان های مختلف و در مورده مکان و زمان و افراده در تصویر توضیح بدید. اس ام اس خیلی مهم نیست چت ها مهمترن. بد نیست از تماس های تلفنی ایمو یا واتس اپم براشون بفرستید. هر چی مدارکه بیشتری بفرستید امکانه مصاحبه رفتنتون کمتره. حتی از خونه ای که در کانادا دارید و وسایلش هم عکس بزارید. ولی اینو بدونید که جز مدارکه رسمی بابته هیچ چیزه دیگه ترجمه نمی خوان و اگر به مصاحبه رفتید مترجمه فارسی در جلسه هست که خیلی کمک میکنه.

Junior Member

با سلام کسی از دوستان اطلاع داره در مورد شرایط گرفتن ویزای خود اشتغالی برای کانادا میشه از داوری درجه 1 و مربی گری درجه 1 اقدام کرد یا نه ؟ من شنیدم میشه به داور ها میدن ویزای خود اشتغالی ؟ درسته ممنون از همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    دوسته عزیز همسره من هفته پیش ویزا گرفت. به مصاحبه دعوت شدیم. پروسه کمتر از شش ماه زمان برد. برای چت ها نیازی به ترجمه نبود فقط تاریخه چت ها رو هایلایت کردیم و حدوده ۵۰۰ صفحه ای شد. تا میتونید عکس بدید. از عروسی از کناره فامیل بودن در زمان های مختلف و در مورده مکان و زمان و افراده در تصویر توضیح بدید. اس ام اس خیلی مهم نیست چت ها مهمترن. بد نیست از تماس های تلفنی ایمو یا واتس اپم براشون بفرستید. هر چی مدارکه بیشتری بفرستید امکانه مصاحبه رفتنتون کمتره. حتی از خونه ای که در کانادا دارید و وسایلش هم عکس بزارید. ولی اینو بدونید که جز مدارکه رسمی بابته هیچ چیزه دیگه ترجمه نمی خوان و اگر به مصاحبه رفتید مترجمه فارسی در جلسه هست که خیلی کمک میکنه.
    سلام. ممنون از اینکه پیامم رو جواب دادین. تبریک میگم که همسرتون کارشون درست شده. چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگه جوابشون رو میدونین بهم خبر بدین.

1-برای چت ها نیازی به ترجمه نبود فقط تاریخه چت ها رو هایلایت کردیم:
    من این مدت ایران بودم و اس ام اس با خانمم رد و بدل کردیم و تلگرام. اینا رو پرینت بگیرم و با مدارک براشون بفرستم؟
    از مخابرات هم لیست تماس هامون رو گرفتم و هایلایت میکنم.

2- عکس ها رو هم گذاشتیم از مراسم های مختلف و سفرها. اینارو رو سی دی بزنم. چطوری در موردشون توضیح بدم

3-
    حتی از خونه ای که در کانادا دارید و وسایلش هم عکس بزارید
    من خانمم پیشم نیست این کار نیاز هست؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از اینکه پیامم رو جواب دادین. تبریک میگم که همسرتون کارشون درست شده. چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگه جوابشون رو میدونین بهم خبر بدین.

1-برای چت ها نیازی به ترجمه نبود فقط تاریخه چت ها رو هایلایت کردیم:
    من این مدت ایران بودم و اس ام اس با خانمم رد و بدل کردیم و تلگرام. اینا رو پرینت بگیرم و با مدارک براشون بفرستم؟
    از مخابرات هم لیست تماس هامون رو گرفتم و هایلایت میکنم.

2- عکس ها رو هم گذاشتیم از مراسم های مختلف و سفرها. اینارو رو سی دی بزنم. چطوری در موردشون توضیح بدم

3-
    حتی از خونه ای که در کانادا دارید و وسایلش هم عکس بزارید
    من خانمم پیشم نیست این کار نیاز هست؟

ممنون
    خواهش میگنم. ممنون.
    تا اونجایی که تجربه ما بود آفیسر خیلی روی ایران بودنه اسپانسر حساسه. حتی من سفری اومدم که خانمم رو ببینم چندین سئوال از همسرم پرسیده بود که دلیله سفر چی بوده. در هر حال اگر اونجا هستید و فعلا برای سفر اومدید هم از اس ام اس های دورانه ایران بودن بدید هم از چت های زمانه دور بودن. در هر دو بازه قبل و بعد از ازدواج. پرینتشون کفایت میکنه. دسته بندی کنید فقط یه کاور هم برای هر کدوم بگذارید توضیح بدید در چه بازه ای هست.
    ما عکس ها رو پرینت گرفتیم در مورده رو سی دی زدن تا حالا جایی در موردش نخوندم.
    از خانمه من پرسیده بودن چه خونه ای برات گرفته و چه وسایلی؟ ازین جهت میگم به عنوانه اینکه عکس های منزل و وسایلش رو برای خانمتون فرستادین اونهارم به تصاویره دیگتون ضمیمه کنید و توضیح بدید تاثیره مثبتی داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    امیدوارم کار همه ی عزیزانی که از همسرشون دور موندن سریع تر درست شه
    من مارچ امسال از طریق همسرم مهاجرت کردم کانادا
    میخواستم بدونم اطلاعی از مدت زمان بررسی پرونده های والدین دارین؟
    من آخرین اطلاعی که داشتم این بود که بیشتر از پنج سال طول میکشه

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

سلام به همه
    یه سوال داشتم. وقتی مدارک میره آنکارا به ما ایمیل میدن؟ الان توی سایت فقط نوشته که مدارک مورد نیاز آپلود شده و مدیکال pass شده. الان یعنی رفته آنکارا؟
    ممنونم.

Junior Member

بله. یه ایمیل از میساساوگا میاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال داشتم. وقتی مدارک میره آنکارا به ما ایمیل میدن؟ الان توی سایت فقط نوشته که مدارک مورد نیاز آپلود شده و مدیکال pass شده. الان یعنی رفته آنکارا؟
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط F2NafarA نمایش پست ها
    بله. یه ایمیل از میساساوگا میاد.
    ممنونم. معمولا چند وقت بعد از اینکه مدیکال pass شد باید ایمیل بیاد که پرونده رفته آنکارا؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)