صفحه 1343 از 1355 نخستنخست ... 34384312431293133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113521353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,421 تا 13,430 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام منم دقیقا چنین شرایطی رو‌ دارم و الان بیشتر از ۹ ماه که پرونده مون‌ رو به ویزا افیس ترکیه فرستادن‌ و از اونروز تا الان هیچ اپدیتی نگرفتم فقط تو سایت نوشته in process و واقعا این بی خبری کلافه کرده مارو امیدوارم به زوذی این انتظار تموم شه برای همه

اینم تایم لاین منه که براتون اینجا میذارم
    ارسال مدارک ۱۵ اگوست ۲۰۱۹-دریافت فایل نامبر ۳۰ سپتامبر -بایومتریک ۱ اوکتبر-مدیکال۲ اکتبر- ارسال مدارک به ویزا افیس انکارا ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ از اون زمان تا الان هنوز منتظریم

من از تورونتو اقدام کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط La161865 نمایش پست ها
    سلام، پروسه سکیوریتی چک برای هر فردی متفاوت هست. از مطالبی که خونده بودم کلا بین 5 تا حتی 24 ماه (پرونده هایی که پیچیدگی دارن) ممکن هست طول بکشه ولی به صورت میانگین 8 ماه هست. برای من دقیقا از تاریخ پاس شدن مدیکال 5 ماه و 5 روز طول کشید. من مارچ 2019 اینلند اقدام کرده بودم و کل پروسه هم 9 ماه شد. ولی همون موقع هم دوستانی بودن که بیشتر از 12 ماه منتظر بودن، نگران نباشید

Junior Member

تایم لاین من:
    ۲۶ جولای ۲۰۱۹ تحویل پرونده، اکتبر ارسال فایل نامبر ، ۱۹ نوامبر انگشت نگاری ، ۲۵ نوامبر مدیکال، ۶ دسامبر مدیکال اضافی ، و پرونده در حالت in process هست هنوز و امروز ۳۰ جون هست یعنی ۲۶ روز دیگه میشه یکسال ، برای من ار ونکوور هست، میخواستم بدونم قبل صدور ویزا مجدد سو پیشینه میخوان یا خیر؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین .
    من اگه با ویزای تحصیلی وارد کانادا بشم و بعد سریعا با نامزدم که PR داره ازدواج کنم ، میتونم انصراف از تحصیل بدم و منتظر کارت اقامت باشم یا حتما باید تحصیل رو ادامه بدم ؟ میتونم اجازه کار بگیرم ؟
    متشکرم
    ویرایش توسط sara_ak : July 1st, 2020 در ساعت 11:20 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_ak نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین .
    من اگه با ویزای تحصیلی وارد کانادا بشم و بعد سریعا با نامزدم که PR داره ازدواج کنم ، میتونم انصراف از تحصیل بدم و منتظر کارت اقامت باشم یا حتما باید تحصیل رو ادامه بدم ؟ میتونم اجازه کار بگیرم ؟
    متشکرم

درود بر شما!

سیستم کانادا یک سیستم هماهنگ هست که هر فرد در اداره مهاجرت یک UCI دارد و طبق اون شماره تمامی فعالیت های شما در هنگام اقدام برای ویزا تا روز بررسی برای سیتیزنشیپی در دسترس آفیسر است. شما قطعا میتونید انصراف بدهید ولی سوال من این است که اگر نامزد شما در کانادا هست و پی آر دارد آیا راه ساده تر وجود ندارد برای به کانادا آمدن و اجازه کار داشتن؟؟! پیشنهاد من این است که با صداقت و از راه منطقی پروندتون رو پیش ببرید که نه برای خودتون دردسرساز بشود و نه برای سایر مهاجرین در آینده. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

سلام به همه دوستان و ارزوی موفقیت برای شما
    ما در تاریخ 4 مارچ نامه بایومتریکس رو دریافت کردیم و تا الان به دلیل بسته بودن مرزها و شرایط کرونا متاسفانه هنوز موفق به انجام بایومتریکس نشدیم.
    ایا از دوستان کسی هست که به تازگی بایومتریکس رو تونسته باشه انجام بده؟ ایا اپدیت جدیدی هست در این مورد که دوستان بتونن اطلاع رسانی کنن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza Faraha نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و ارزوی موفقیت برای شما
    ما در تاریخ 4 مارچ نامه بایومتریکس رو دریافت کردیم و تا الان به دلیل بسته بودن مرزها و شرایط کرونا متاسفانه هنوز موفق به انجام بایومتریکس نشدیم.
    ایا از دوستان کسی هست که به تازگی بایومتریکس رو تونسته باشه انجام بده؟ ایا اپدیت جدیدی هست در این مورد که دوستان بتونن اطلاع رسانی کنن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست عزیز، من هم دقیقا شرایط مشابه شمارو دارم و متاسفانه امکان انجام‌بیومتریک فعلا وجود نداره.اگر اطلاعاتی کسب کردید ممنون میشم به منم خبر بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Natali6460 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من هم دقیقا شرایط مشابه شمارو دارم و متاسفانه امکان انجام‌بیومتریک فعلا وجود نداره.اگر اطلاعاتی کسب کردید ممنون میشم به منم خبر بدید.
    سلام شما از 8 جولای می تونید برید برای انگشت نگاری در ترکیه، بدین صورت که پرواز ها رو چک کنید که میره دوحه قطر از انجا ترکیه، بایو رو انجام بدید سپس از ترکیه با ایران ایر یا ماهان برگردید ایران

Junior Member

بچه ها برای ما Pre-arrival اومد تاریخ 3 جولای ، امید داشته باشید و ایشالله سریع در کنار همسرتون باشید

Junior Member

سلام به زودی آپدیت می گیرید، ما 24 جون 2019 بودیم، به تازگی آپدیت گرفتیم

Junior Member

میشه لطفا تایم لاین خودتون‌رو‌ بگین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)