صفحه 1298 از 1355 نخستنخست ... 298798119812481288128912901291129212931294129512961297129812991300130113021303130413051306130713081348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,971 تا 12,980 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    داداش من تقريبا ٣ ماهه مديكال رو انجام دادم و كساني ري مديكال ميشن كه ١ سال از تاريخ مديكال شون گذشته باشه ضمنا وكيل ندارم. مداركم حدود ٧٠ روزه به آنكارا إرسال شده بايومتريك هم نداشتم من چون قبلا يكبار براي ويزاي توريستي أقدام كردم ازم بايومتريك گرفتن اون موقع. كل پروسه رو هم اگه بخوام از زمانی که مدارک بهشون رسیده رو حساب کنم ۶ ماه میشه. من برای انتاریو اقدام کردم و ظاهرا بین ۶ تا ۸ ماه از زمان دریافت پرونده طول میکشه پروسه.توی استاتوس چک هم اخرین اپدیت مربوط به رسیدن مدیکال به دستشون هستش و ۷۰ روز هم میشه که ایمیل زدن مدارک به آنکارا ارسال شده.الان با این تفاسیر میخوام بدونم چقد دیگه باید صبر کرد ؟؟
    سلام
    نمیشه گفت جقدر طول میکشه کلا ...ولی به نظر من شما با توجه به شرایط همسرتون و اینکه 6 ماه از پروندتون گذشته یه سرچیم روی ویزای ویزیتور بزنید من زیاد الان اطلاعی ندارم ولی فکر کنم شما با این شرایط بتونید بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    11 ماهه رسيو كردن؟؟؟؟ يا ١١ ماهه كه إرسال كرديد؟؟
    October 2018 ريسيو كردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    پرونده کی ارسال شده آنکارا؟
    من از اروپا اقدام كردم پروندام آنكارا نمياد.

Junior Member

سلام دوستان من برای کبک اقدام کرده بودم امروز Sponsorship Application Status ما بهDecision Made تغییر کرد و مرحله فدرال تایید شد و تاریخ فایل نامبرم ۲۳ مارچ بود

Junior Member

سلام
    نامه بایومتریک من هم امروز رسید (پرونده کبک)

رسیدن مدارکFebruary 14 / فابل نامبرMarch 23/بیومتریک 17 september

ایا وقتی آنکارا جواب آزمایشهای مدیکال و بایومتریک را دریافت کنه به ما خبر میده و ایمیلی میفرسته؟ از کجا میشه فهمید که جواب ازمایش مدیکال و بایومتریک برای پرونده مون فرستاده و به پرونده مون اضافه شده یا نه؟

اصولا اینکه پرونده مون را چک کنیم که در چه مرحله ای هست را از چه لینکی باید انجام داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای کبک اقدام کرده بودم امروز Sponsorship Application Status ما بهDecision Made تغییر کرد و مرحله فدرال تایید شد و تاریخ فایل نامبرم ۲۳ مارچ بود

سلام
    فکر می کنم شما با اکانت اسپانسر وارد شده اید و decision made شدن زیر عنوان sponsorship application status مربوط به تایید اسپانسر هست. در حالی که Permanent Residence Application Status مربوط به اپلیکنت هست و اون رو باید ببینید که decision made هست یا in process.
    شما csq دریافت کردید؟

Junior Member

سلام دوستان،

متاسفانه دو روز پيش از آنكارا ايميل اومده كه من به عنوان اسپانسر همسرم بايد دليل بيارم كه قرار نيست برگردم و ايران زندگى كنم و پرونده اسپانسرشيپمون فعلاً معلق هست تا ١ ماه آينده كه من براشون يك سرى مدارك بفرستم.

من ١٠ ماه پيش اومدم تورنتو و ٧ ماهه كه پرونده شوهرم رو فرستادم. خودم PR دارم و سال ٢٠٢٠ ماه May تاريخ انقضاش هست. يعنى تا اون موقع جمعاً از ٥ سال ١٨ ماه كانادا زندگى كردم (الان جمعاً ١٠ ماه و نيم زندگى كردم). براى همين ازم ميخوان ثابت كنم كه قرار نيست برگردم.
    ٣ سال و نيم از PR گرفتنم گذشته بود كه اومدم كانادا زندگى كنم. دليل اصليم هم ازدواجم بود كه ايران زندگى كردم و قبل از اون كشور ديگه اى زندگى ميكردم. وكيلم گفته نامه بنويسم و دليل بيارم كه چى باعث ميشه من ايران نرم و كانادا بمونم!
    كسى تو همچين شرايطى بوده؟ ميدونيد چجور دليل هايى بيشتر افسر رو قانع ميكنه؟ (توى ايران از سگهاى بى سرپرست حمايت ميكردم و چندين سگ رو نجات دادم كه اين يكى از دليل هايى بود كه دير اومدم)

لطفاً راهنماييم كنيد، خيلى تو شرايط روحى بدى هستم.

Junior Member

سلام وقت بخیر. دوستان من فایل نامبرم اومده و بعذ از چند روز ایمیل ذاذن که پرونده شما به انکارا فرستاده شده. فقط مشکلم اینه که ساین این که میکنم میگه این پرونده وجود نداره. کسی همچین تجربه ای داره که بگه چیکار میتونم بکنم. ایمیل هم زدم جواب ندادن

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. دوستان من فایل نامبرم اومده و بعذ از چند روز ایمیل ذاذن که پرونده شما به انکارا فرستاده شده. فقط مشکلم اینه که ساین این که میکنم میگه این پرونده وجود نداره. کسی همچین تجربه ای داره که بگه چیکار میتونم بکنم. ایمیل هم زدم جواب ندادن
    یه مدتی صبر کنید و دوباره امتحان کنید . بعضی موقع ها دیر سیستم اینترنتی شون اپدیت می شه.تازه فایل نامبر در اومده و اول راه هستید . منتظر ایمیل مدیکال و بیومتریک باشید . در این راه باید صبر و حوصله به خرج بدید. موفق باشید
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)